Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 gru 2012, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

W dawnym PEKAESie to była norma.
Żadna nowość.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 13 gru 2012, 10:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

w De Rooy'u to żadna nowość.

Jeden doświadczony drajwer, drugi świeżak. Zresztą nie raz opisywane na forum.


Post Wysłano: 01 sty 2013, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2013, 17:38
Posty: 1
Samochód: volvo

Witam! Z tego co mi wiadomo to glowna baza Son w Holandii to jeden wielki syf! Pracuja tam ludzie,ktorzy maja za nic innych! Np. planerka JOLANTA K, ktora za nic ma to czy jej kierowcy maja zony,rodziny i zobowiazania! [wycenzurowano] sie w zycie z buciorami i nie patrzy czy facet jest zainteresowany czy nie!!! Nachalna, bezpruderyjna BABA!!!Narzuca sie bezczelnie,mysli,ze jest nie wiadomo kim! Kaze kierowcom jezdzic na kilku roznych tachach, wykorzystuje innych pracownikow zeby robili jej robote!!! Przez jej natarczywosc z firmy zwolnilo sie ztego co wiem juz 3 mezczyzn!!! ZERO PROFESJONALIZMU, ROZPUSTNOSC I ZERO SUMIENIA WOBEC INNYCH!!!


Post Wysłano: 09 kwie 2013, 11:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2013, 10:46
Posty: 1

Dzisiaj zadzwonili do mnie z De Rooy Żary, i zaprosili mnie na rozmowę w sprawię pracy w piątek 12.04. Może jest ktoś do kogo też dzwonili, kto wybiera się też na tą rozmowę. Ja jestem z lubelskiego, dokładnie Zamość. Może ktoś jedzie z moich stron, chodzi mi o wspólny dojazd. Kontakt do mnie tel: 509167328. Może ktoś się orientuje jak wygląda taka rozmowa?


Post Wysłano: 10 kwie 2013, 11:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2011, 17:25
Posty: 44
GG: 0
Lokalizacja: FWS

Cytuj:
Dzisiaj zadzwonili do mnie z De Rooy Żary, i zaprosili mnie na rozmowę w sprawię pracy w piątek 12.04. Może jest ktoś do kogo też dzwonili, kto wybiera się też na tą rozmowę. Ja jestem z lubelskiego, dokładnie Zamość. Może ktoś jedzie z moich stron, chodzi mi o wspólny dojazd. Kontakt do mnie tel: 509167328. Może ktoś się orientuje jak wygląda taka rozmowa?
Z Zamościa do Żar chcesz jechać na rozmowę i później tam pracować? Dobry jesteś.. :) Przemyśl tą decyzję i poszukaj pracy w Twoich okolicach, De Rooy szału nie robi, więc ja bym się tak nie poświęcał :)

_________________
B - 4.11.2008r.
C - 20.07.2011r.
C+E - 20.12.2011r.


Post Wysłano: 10 kwie 2013, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Cytuj:
Z Zamościa do Żar chcesz jechać na rozmowę i później tam pracować? Dobry jesteś.. :) Przemyśl tą decyzję i poszukaj pracy w Twoich okolicach, De Rooy szału nie robi, więc ja bym się tak nie poświęcał :)
I tak w Żarach pracował nie będzie tylko minimum 3 tygodnie na zachodzie, także co za różnica czy będzie z Zamościa? Tak czy siak praca tylko na Unii, ewentualnie jest jakaś grupa, która ciąga sprzęty na wschód.


Post Wysłano: 23 kwie 2013, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 cze 2010, 19:40
Posty: 87
GG: 13277863
Samochód: Magnum

Post Wysłano: 24 kwie 2013, 22:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2012, 14:36
Posty: 493

szukasz wyzwania? dołącz do nas..

haha trafy tekst

_________________
B - 21.05.2010 C - 29.04.2013
E - 03.07.2013 KW- 10.05.2013
Nie mylili się tylko Ci, którzy nigdy nie żyli.


Post Wysłano: 30 kwie 2013, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

Już szukają jeleni przez agencję pracy
http://www.pracuj.pl/praca/kierowca-mie ... ta,2912476

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Post Wysłano: 31 maja 2013, 17:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2013, 17:28
Posty: 1

Cytuj:
Witam! Z tego co mi wiadomo to glowna baza Son w Holandii to jeden wielki syf! Pracuja tam ludzie,ktorzy maja za nic innych! Np. planerka JOLANTA K, ktora za nic ma to czy jej kierowcy maja zony,rodziny i zobowiazania! [wycenzurowano] sie w zycie z buciorami i nie patrzy czy facet jest zainteresowany czy nie!!! Nachalna, bezpruderyjna BABA!!!Narzuca sie bezczelnie,mysli,ze jest nie wiadomo kim! Kaze kierowcom jezdzic na kilku roznych tachach, wykorzystuje innych pracownikow zeby robili jej robote!!! Przez jej natarczywosc z firmy zwolnilo sie ztego co wiem juz 3 mezczyzn!!! ZERO PROFESJONALIZMU, ROZPUSTNOSC I ZERO SUMIENIA WOBEC INNYCH!!!
..i do tego myśli sobie, że może zrobić z obcych mężów prywatnych szoferów do wożenia tyłka!


Ostatnio zmieniony 31 maja 2013, 21:32 przez HARNAŚ, łącznie zmieniany 1 raz.
Poprawione


Post Wysłano: 31 maja 2013, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
I DO TEGO MYŚLI SOBIE ŻE MOŻE ZROBIĆ SOBIE Z OBCYCH MĘŻÓW PRYWATNYCH SZOFERÓW!!! DO WOŻENIA TYŁKA
Nie drzyj ryja, bo Ci pęknie szyja.
Won na etransport z powrotem...


Post Wysłano: 31 maja 2013, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

dies_nefastus Podsumował :D

Ale taka prawda wjeżdżają tutaj jak do obory...


Post Wysłano: 08 sie 2013, 12:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2013, 12:35
Posty: 21

Witam kolegów. Mam pytanie - jak w de rooy patrzą na gości, którzy nie gadają po angielsku czy holendersku ?

Czy idzie jakoś to ogarnąć, czy trzeba znać język żeby tam u nich jeździć ?

_________________
A B BE C CE D DE T


Ostatnio zmieniony 08 sie 2013, 22:35 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Ortografia!


Post Wysłano: 08 sie 2013, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Ciekawe jak spojrza na kogos kto nawet z polska ortografia ma problemy.... bo to TRZEBA myslec :)


Post Wysłano: 09 sie 2013, 10:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2013, 12:35
Posty: 21

Cytuj:
Witam kolegów. Mam pytanie - jak w de rooy patrzą na gości, którzy nie gadają po angielsku czy holendersku ?

Czy idzie jakoś to ogarnąć, czy trzeba znać język żeby tam u nich jeździć ?
Przepraszam - będę starał się poprawić:) z racji tego iż jestem tutaj nowym userem, miło dowiedzieć się iż stawiacie tutaj na ortografię, a oczywiście nazwy zgodnie ze sztuką należy pisać z dużej litery :)

Cytuj:
Ciekawe jak spojrza na kogos kto nawet z polska ortografia ma problemy.... bo to TRZEBA myslec :)
Szanowny Edler :) jak ten post ma się do mojego pytania w kontekscie Pana uwag :)?
"spojrza" czy spojrzą ?
"kogos" czy kogoś ?
"polska" czy polską ?
"ortografia" czy ortografią ?

wyraz "trzeba" --- dlaczego Pan krzyczy na forum :)

"myslec" czy myśleć ?

Pańską interpunkcję pomijam :)

Ponawiam pytanie, do kolegów którzy mają jakąś wiedzę, dotyczącą tego, jak firma De Rooy podchodzi do kierowców, którzy "mają problem z językiem obcym", co nie oznacza, że reprezentują archetyp przeciętnego szofera, który "trąbi" byle zaistnieć :)

_________________
A B BE C CE D DE T


Post Wysłano: 09 sie 2013, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 19:25
Posty: 144
GG: 24669342

Jacek Kloss Ogarnij się i nie wytykaj już takich błędów,dużo osób pisze bez ą,ę itd.


Post Wysłano: 09 sie 2013, 14:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2013, 12:35
Posty: 21

ok :) mnie tam różnicy nie robi, ktoś zwócił uwagę że napisałem de rooy czy De Rooy - ale po co przypinki typu, ogarnij się, jak nie umiesz pisać po polsku to już zupełna klapa etc.....

Zadałem konkretne pytanie - jesteś kolejnym gościem, który wtrąca swoje trzy grosze, a w sprawie mojego pytania nie potrafisz odpowiedzieć - czy myślisz, że jetem taki tępy i nie wim, że gość pisze bez polskich znaków - bo go nie stać na lapka z PL tylko kupił jakiś szrot w UK i kozaczy ?

như tôi không thể giải thích lý do tại sao quái nước mắt diễn đàn uyên bác là để giúp mọi người và không bị thối ? :)

_________________
A B BE C CE D DE T


Post Wysłano: 09 sie 2013, 15:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Cytuj:
, a oczywiście nazwy zgodnie ze sztuką należy pisać z dużej litery :)
BeepBeep! Nie z dużej, tylko wielką ;)

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 09 sie 2013, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2013, 12:35
Posty: 21

Cytuj:

BeepBeep! Nie z dużej, tylko wielką ;)
A jaka to różnica - jesteś w stanie wyjaśnić korni8808 :) czekam niecierpliwie :)

_________________
A B BE C CE D DE T


Post Wysłano: 09 sie 2013, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Już Korni Ci wytłumaczy, aż aż zadymisz....
A co do tej znajomości języków obcych to najprościej zadzwonić i zapytać...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: