Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lut 2012, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sie 2009, 11:16
Posty: 4
GG: 7135885

nie jest to moja opinia ale dużo prawdy , wedle mnie są dwa + tej firmy kasa na czas prawie zawsze (ze 2 razy w roku opóźnienie) no i co najważniejsze podstawa 3500 pln , resztę da się przeżyć


Post Wysłano: 23 lut 2012, 22:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 10:34
Posty: 127
GG: 6080820
Lokalizacja: Stargard [ZST]

Teodor to skąd masz takie informację na temat tej firmy ??

_________________
''A mi się marzy moi mili trackera życie, wielkie auto i szosa gładka"

Kategoria B 06.12.2010
Kategoria C 29.09.2011
Kategoria C+E 18.01.2012
Świadectwo Kwalifikacji 11.05.2012


Post Wysłano: 24 lut 2012, 8:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sie 2009, 11:16
Posty: 4
GG: 7135885

pracuje w de rooy (jeszcze) :lol:


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 16:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

Wybiera się ktoś do Żar z podkarpacia na 06.042012? Jeżeli tak chętnie bym się zabrał za wkład w paliwo ;)


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 17:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Gadałem teraz w okolicach Wurzburga z gościem z De Rooya.
Jeździ w filii włoskiej, nowiutkim stralisem.
Facet chwalił sobie robotę, przyznaje że to specyficzny rodzaj pracy bo czasami, żeby sciągnąć jeden traktorek, trzeba zwalić wszystkie, ale generalnie nie narzekał ani na pieniądze, ani na organizację.


Post Wysłano: 27 kwie 2012, 23:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2012, 0:01
Posty: 3
GG: 0

panowie czy ktos tu z obecnych pomyka może na anglie tak dokładnie interesuje mnie leylan


Post Wysłano: 11 lip 2012, 11:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Koledzy moze ktoś z forum aktualnie pracuje w De Rooy Żary ? Patrze ciągle poszukują kierowców nawet u mnie są dodawane ogłoszenia na drugim końcu Polski, wiadomo najbardziej chodzi mi jakie tam realne wynagrodzenie wychodzi


Post Wysłano: 15 lip 2012, 17:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

ja pracuje, co Cie interesuje konkretnie? kasa jest w miare ok minimum 5500tyś, tylko najlepiej nie brać zaliczki 250E bo później na konto wpada +/- 4 tyś i można się wkurzyć. Najpierw masz szkolenie w Żarach, później w Son w Hollandi, z tego co widze to aktualnie non stop są jacyś nowi na szkoleniach i zaczynają pracę. Ogólnie firma nie jest zła i można zdobyć konkretne doświadczenie, ale najgorszy jest brak pauz czyli codziennie 10h jazdy, pauzy 9h i weekendowe 24h. Dodatkowo musisz ostro popracować fizycznie więc pod koniec trzeciego tygodnia jesteś bardziej wy*ebany niż ten koń po westernie. Jak to polubisz i załapiesz o co chodzi w załadunkach i rozładunkach to da sie pracować, jak nie to nie popracujesz długo.


Post Wysłano: 15 lip 2012, 18:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Auta nadal takie szroty jak kiedyś ?


Post Wysłano: 16 lip 2012, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2011, 12:29
Posty: 20
GG: 0

no chyba jeszcze większe niż "kiedyś" bo cały czas tłuczone, trzeba przyznać, że rzadko kiedy można trafić fure w której wszystko działa jak należy i to jest fakt niestety.


Post Wysłano: 16 lip 2012, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2009, 19:33
Posty: 1085
GG: 2300025
Samochód: 106.530 SC
Lokalizacja: ZSW, ZGL, ZS

Cytuj:
najgorszy jest brak pauz czyli codziennie 10h jazdy, pauzy 9h i weekendowe 24h.
Co to znaczy? To znaczy, jak to możliwe, że ten proceder funkcjonuje i ktokolwiek się na to pisze?


Post Wysłano: 01 wrz 2012, 1:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 paź 2011, 20:17
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Magnum

Trudno aby coś działało, jak większość z oddziału w Żarach to rumuńscy kierowcy. Nie raz widuję w fabryce Renault Trucks że co De Rooy podjedzie to Rumun.
Ogólnie jeśli chodzi o spinanie itp to w fabryce Renault (nie wiem jak w innych) mają takiego jak by pomocnika. Załatwia samochody, chodzi, pomaga spiąć to pasami. Ogólnie to jak Rumun już założył pas, ale jeszcze chciał dojechać kawałek do przodu to jak ruszył to mało klamrą nie dostałem, ale co poradzisz.
Nie wiem jak w De Rooy, ale w tej firmie co mój tata pracuje to kierowca jest odpowiedzialny za ładunek, uszkodzenia, braki. Jak ukradną koła zapasowe, to kierowca niby za to odpowiada, ale wiadomo że nie patrzy całą noc w lusterka, tylko śpi.


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 12:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Wczoraj mijałem w Niemczech Actrosa MP3 od nich-chyba nowosc w ich flocie bo wczesniej nie widywalem na drodze. :?:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 14:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Wczoraj mijałem w Niemczech Actrosa MP3 od nich-chyba nowosc w ich flocie bo wczesniej nie widywalem na drodze.
Jesteś pewien, że to nie niemiecki Fehrenkotter? :)


Post Wysłano: 02 wrz 2012, 15:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Nie,to było auto w ich barwach.Jechali w 4: Actros,Stralis i dwa DAF-y.Tez sie zdziwilem.

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 23 paź 2012, 15:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 wrz 2012, 20:30
Posty: 9
GG: 9219214
Samochód: RENAULT Laguna 1 FL
Lokalizacja: Jarocin

Witam.

Czy ktoś pracuje na chwilę obecną w tej firmie? Szukam już od miesiąca pracy i jak narazie szansa tylko w przewozie bydła - kto wie (wszedzie słyszę odpowiedź że bez doświadczenia nie bierzemy)

Czy warto jednak zrobić doświadczenie w tym "obozie" pracy :)

Koledzy, a może wiecie czy gdzieś z WLKP (jarocin) ktoś przyjmuje bez doświadczenia.

bo jedyne co narazie widze to jest:
1)DE ROOY
2)ZM Biernacki Golina - PRZEWÓZ BYDŁA (tylko sie troche boje bo mam znajomego gdzie taki spojony bydlak kopnął go w kolano i znajomy wyleciał z roboty, bez zadnego ubezpieczenia, oraz jest po 2 operacjach)
3)ELMEX Swarzędz - tylko tam narazie mają komplet a wiec tez lipa

_________________
DRIVING LICENCE category B,C,CE and KW

Staram się być lepszym kierowcą niż byłem wczoraj, i mam nadzieję że jutro będę lepszym niż dziś, ale dobrym nigdy nie będę bo nigdy wszystkiego nie przewidzę. :)


Post Wysłano: 25 paź 2012, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Podpinam się pod pytania kolegi wyżej. W maju mam zamiar zgłaszać swoją kandydaturę do DeRooya jako że nie mam doświadczenia, a z tego co wiem jako jedna z niewielu firm oferuję szkolenie i całkiem nieźle jak na świerzaka płatną praktykę.

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 17 lis 2012, 14:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Przepraszam za double post ale nie mogę edytować poprzedniego.

Dowiedziałem się jeszcze że przez pierwsze 3 miesiące w trasie (podwójna obsada) żółtodziób ma płacone 30-50% pensji. Po okresie próbnym kierowca który nas uczy wystawia o nas opinie, i jeżeli jest pozytywna to jeździmy już sami i mamy normalne 100% pensji. Jak to wygląda w rzeczywistości ?

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 18 lis 2012, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2008, 13:08
Posty: 55
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław, Korfantów

Nie wiem jak teraz ale z info od kierowców janka (jakiś rok temu) to nie była podwójna obsada tylko na dwa auta jechali i mentor jeździł z uczniem pomagał mu załadowywać/rozładowywać i później robił swoją robotę. Co do siana to nie wiem jak wyglądało u ucznia. Mentor wystawia opinie o uczniu czy już się nadaje do samodzielnej jazdy czy nie. Czasami ten okres jest krótszy lub dłuższy. Ja spotkałem się z przypadkiem że jeździli w taki sposób 5 miesięcy, a chłopak który był na przyuczeniu już wcześniej jeździł. Jaka jest teraz sytuacja to nie wiem.

_________________
twarde poglądy, radykalne rozwiązania...


Post Wysłano: 12 gru 2012, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2010, 13:12
Posty: 284
GG: 527470
Samochód: Opel corsa B
Lokalizacja: Krzycko Wielkie

chłopcy z De rooy oszczędzają na paliwie
http://www.youtube.com/watch?v=OfPAcpr4 ... g-subs-lik

_________________
Wielkopolska, Mam B,C,C/E,KW,KK,ADR.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: