Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 mar 2009, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:40
Posty: 9
GG: 0

California Trailer Sp. z o.o. jest firmą transportową i spedycyjną. Posiadamy własny tabor, powierzchnie magazynowe oraz terminal przeładunkowy.

W sumie nasz tabor to 58 standardowych ciągników siodłowych, głównie Volvo i w niewielkiej części ciągniki MAN, wszystkie wyposażone z system GPS i nawigacje.
Obecnie dysponujemy około 75 naczepami typu plandeka/burtówka lub firanka.
Ponadto posiadamy duża bazę kontraktowych przewoźników posiadających tabor typu: plandeka, Mega, Jubo, Chlodnia itp
Wszystkie składy są wyposażone w ADR, a kierowcy posiadają uprawnienia do przewozu towarów z grupy niebezpiecznych/ADR.

Nowoczesny sprzęt, system śledzenia pojazdów, zlecenia on-line, e-faktury - to wszystko dla spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Do dyspozycji naszych klientów jest młody, wykwalifikowany i dynamiczny zespół spedytorów służący rada i pomocą w niemal każdej sprawie związanej z transportem i spedycją.

Główne kierunki naszych transportów to: Skandynawia, Europa Zachodnia, Kraje Wschodniego bloku: Rosja, Ukraina, Białoruś oraz Mołdawia, Rumunia, Serbia i pozostałe kraje Europy Południowej.


Post Wysłano: 16 mar 2009, 20:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

Firma fajna,tabor niezły,dobrze że ma mniej już wspólnego z K&M,Zarobki też chyba niezłe :D Wg mnie wielki pozytyw.

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 16 mar 2009, 20:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2007, 20:25
Posty: 72
GG: 0

Post Wysłano: 16 mar 2009, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:18
Posty: 26
GG: 0

ciekawe, ciekawe bo buśka keirowcy jakaś nieznajoma:) kierowcy bo pilota to tak:)
ładnie umyty- przyklad jak nalezy jechać na zaladunek :)
Pozdrowienia


Post Wysłano: 17 mar 2009, 10:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

W tej firmie jeździ kobieta, Mama CBSyrop'a.


Post Wysłano: 17 mar 2009, 15:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:40
Posty: 9
GG: 0

mozna sie domyślić:) Chyba pilnuje aby Syropek nie najeżdżał na krawężniki:) a obok to i chyba Syrop Yunior:)
Fajne filmiki


Post Wysłano: 17 mar 2009, 17:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

Odbiegając od tematu można powiedzieć że miał gościu farta wychowując się w prawdziwej truckerskiej rodzinie :D

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 17 mar 2009, 21:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:18
Posty: 26
GG: 0

Jeśli transport jest juz genach to wartościowy kierowca bedzie z CBSyropka. a czemu on jeszcze sie nie stara o prace w CT? Jak cała rodzina to cała.....


Post Wysłano: 19 mar 2009, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

Gdzie kalafiory na wschód się najdalej zapuszczają??(U.A na pewno i co jeszcze?) :D

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 19 mar 2009, 18:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:18
Posty: 26
GG: 0

witam. z tego co mi wiadomo to na pewno oprócz Ukrainy jeżdzą do Rosji, Białorusi, nie wiem czy nie Moldawii. Cos tam jezdzili chyba to Novosibirska, czy Ekaterinburga. Nie wiem tez czy i nie Kazachstanu...


Post Wysłano: 19 mar 2009, 19:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Dla odważnych chyba w takie rejony się wypuszczać w głąb Rosji i dalej na Kazachstan.Do tego typowy dziki wschód i fatalne drogi muszą być oraz wogóle klimat,prawie stepy i sprzęt się szybko niszczy.
Od Polski kawałek drogi będzie jakby nie patrzeć.Z czego mi wiadomo to w K&M jest tak że ładunki które mają na Kazachstan i kraje podobne z krajów unii czy polski dostarczają do Białej na oddział celny tam są rozładowane i ktoś przyjeżdza z tamtych rejonów po odbiór do oddziału celnego i zabiera.Nie wiem jak jest w californii w tym przypadku czy podobnie robią.


Post Wysłano: 19 mar 2009, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:18
Posty: 26
GG: 0

Ja akurta o czymś takim nie słyszałam ale moze coś w tym jest z prawdy. Bradziej sklaniam sie ku temu by sądzić ze towar jest przeładowywany na białoruskich i rosyjskich przewoźników na bazie.... ale moze i niektory towar musza złożyć na sklad celny. Jesli jest plomba celna to nie ma wyjścia tylko przeladunek od razu na drugi samochod pod nadzorem celnika albo na sklad. ale nie słyszałam o takich praktykach


Post Wysłano: 19 mar 2009, 20:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

Zgodzę się z Anną.U nas najczęściej jak są takie ładunki czasami nawet na Białoruś to się przeładowuje w Małaszewiczach na pociąg lub na skład za wschodniej granicy... :D

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 19 mar 2009, 23:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

No tak albo na inny zestaw ze ściany wschodniej lub prosto na pociąg z zestawu gdzie są załatwiane papiery itp w składzie celnym.Wszystko zależy od jaki sposób załadunku i co wożą czy trafia na skład czy nie musi.Dokładniej to nie wiem jak tam dalej jest z tym.


Post Wysłano: 20 mar 2009, 0:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:40
Posty: 9
GG: 0

witam. Calafiorki jeżdza do RUS, BY, UA, MD i całej EUropy, głównie Skandynawii: Szwecja, Dania, Norwegia. Mamy stałe kontrakty na ładunki z Polski do Szwecji i Danii. Jesli już przeładowujemy towar na wschód to raczej z samochodu na samochod, z racji tego, iż na pewno nasi zaprzyjażnieni przewoźnicy z Białorusi lepiej znają odległe zakątki Rosji, czy Kazachstan. Najdalej z mojej pamieci bylismy w tamtym roku w Novosibirsku i Moladwi, to nie tak daleko ale trudny kraj. Kawał drogi do Novosibirska i bezpieczniej jest tam wysłać przewoźnika z Białorusi niż naszego kieirowce.... w tamtym roku nic sie nie stało ale.... niech jadą Ci co są u siebie


Post Wysłano: 20 mar 2009, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lip 2008, 9:44
Posty: 102
GG: 1520853
Samochód: Osobowy
Lokalizacja: Niedaleko Białej Podlaskiej

Bo CBsyrop jest dopiero w 3 kl technikum więc jeździć jeszcze nie może teoretycznie :D

_________________
B
B+E
C
C+E
W PRZECIĄGU PÓŁ ROKU ;D


Post Wysłano: 21 mar 2009, 8:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

A Co luksmaster znasz go? :D Mieszka gdzieś w naszych okolicach?

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 21 mar 2009, 12:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:18
Posty: 26
GG: 0

Cytuj:
Firma fajna,tabor niezły,dobrze że ma mniej już wspólnego z K&M,Zarobki też chyba niezłe :D Wg mnie wielki pozytyw.
a skąd Ty trucker masz takie informacje???
Zarobki zarobki... w dobie kryzysu, który chyba każdy sie zgodzi ze branże transprtową doknął bardzo mocno od strony popytu na przewozy oraz poziomu cenowego frachtów, zarobki na pewno są mniej satysfakcjonujące dla wszystkich ale na pewno można liczyć na ich stabilność, pewność otrzymania itd. czego myśle nie można być pewnym w przypadku wielu innych firm


Post Wysłano: 21 mar 2009, 12:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 17:10
Posty: 150
Lokalizacja: Biała Podlaska (LB)

O zarobkach piszę o których słyszałem jeszcze gdy kryzysu nie było więc mogą teraz być nieaktualne.Ustępuję ci Anno pole w tej sprawie ponieważ widać że jesteś lepiej zorientowana w tych sprawach ode mnie :D

Pozdrawiam :D

_________________
"Nie zazdrość nigdy synu mi,
Nie zazdrość tego chleba.
Nikt nie otworzy Tobie drzwi,
To nie są drzwi do nieba..."


Post Wysłano: 21 mar 2009, 12:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 22:18
Posty: 26
GG: 0

Jesli chodzi o zarobki to tak jak wspomniałam. Na pewni nie są na poziomie lat ubiegłych ale nie można mówić że są fatalne itd. Ale waznym faktem jest ze jest parca, stabilna wypłata itd. W moim odczuciu widać powoli iż sytuacja na rynku drgnęła i zaczyna sie coś dziać. Moze nie jest to jeszcze to co byśmy sobie życzyli ale... zawsze coś.
Trzeba być dobrej myśli ze kryzys nie bedzie trwał wiecznie i cała ta machina, która go napedziła w końcu wyhamuje


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: