Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 gru 2005, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:30
Posty: 64
GG: 9348516
Lokalizacja: lubelskie

Cytuj:
Obrazek

HISTORIA

Działalność prowadzona od początku lat 90-tych ubiegłego stulecia o profilu transportowo- handlowym.
25.05.1995r. powstaje spółka Pawła Groeger - ojciec i Bernarda Groeger -syn pod nazwą P.U.H. Grotrans z siedzibą w Łanach działająca na rynku transportowym i spedycyjnym. Równolegle powstaje Firma Handlowo Usługowa Gromsped z siedzibą w Łanach, która zajmuje się działalnością handlową w zakresie handlu paliwami stałymi i płynnymi, środkami do produkcji rolnej w zakresie hurtowym i detalicznym. W tym czasie w obydwu firmach znajdują zatrudnienie pozostali członkowie rodziny Groeger. Firmy w kolejnych latach charakteryzuje dynamiczny rozwój, polegający na podwajaniu corocznych obrotów. Wygenerowane zyski pozwalają na szeroką rozbudowę firm. Dnia 09.09.2003r. na bazie dotychczasowej działalności zawiązuje się spółka pod firmą Solidaris Spółka z o.o. grupująca pięcioro rodzeństwa z klanu Groeger.

FIRMA W LICZBACH
:arrow: 50 osoby pracujące na dobre wyniki i dobre imię firmy
:arrow: 40 jednostek transportowych własnych
:arrow: 50 samochodów ciężarowych znajdujących się dodatkowo w dyspozycji Spółki, jeżdżących pod jedną banderą
:arrow: 125 tys. ton przewożonych towarów rocznie
:arrow: 7,5 mln km przejechanych w ciągu jednego roku

W zakresie transportu krajowego i zagranicznego, mając na uwadze przewóz:
:arrow: Materiałów niebezpiecznych adr (cysterna)
:arrow: Produkty spożywcze (silos)
:arrow: Materiałów sypkich
:arrow: Materiałów różnych
:arrow: Materiałów ponadgabarytowych
:arrow: Spedycji
:arrow: Handlu paliwami stałymi i płynnymi
:arrow: Handlu środkami do produkcji rolnej
:arrow: Handlu materiałami budowlanymi

Prowadząc działalność handlową firma Solidaris zawsze z sukcesem oczekuje powrotu klienta, jednocześnie nigdy nie oglądając zwrotu sprzedanego towaru.

Obrazek Obrazek
(C) Solidaris, Fox


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2005, 20:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Po zlocie w Krakowie mogę powiedzieć, że mają piękne FH-cze i bardzo miłych kierowców :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2005, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

a w Krakowie byli całymi zestawami czy tylko samymi ciągnikami ?


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2005, 20:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
a w Krakowie byli całymi zestawami czy tylko samymi ciągnikami ?
Niestety tylko dwoma ciągnikami, ale beczki też mają piękne :wink:... W konwoju mogły brać udział tylko same ciagniki, przyjechało tak wiele aut, że nie byłoby gdzie "upchnąć" całych zestawów...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2005, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Oni jeżdżą pod RINENEM i oni dają im beczki
Ale mają też trochę swoich naczep.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2005, 21:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

W najnowszym Trailerze jest artykuł o Solidarisie.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2005, 0:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

przeważnie pod FH-cze podpinają swoje HOBUR-y zaś merce targają beki RINNEN-a


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2005, 15:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lis 2005, 16:56
Posty: 14
Lokalizacja: księstwo cieszyńskie

widuje też dość często FH 460 GL XL z firanką Krone z Solidarisa ale w barwach Gefco, piękny zestaw, można go często na A4 spotkać.

_________________
Scandi Mike



http://www.v8power.nl
http://www.lkw-infos.net


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2005, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lis 2005, 16:56
Posty: 14
Lokalizacja: księstwo cieszyńskie

To jest dość mądra polityka i stosowana powszechnie na zachodzie. Mniejsze firmy jeżdżą pod większymi spedycjami, operatorami logistycznymi. Jest to oczywiście mądre w sytuacji gdy ustalimy sobie na początku uczciwe stawki!

_________________
Scandi Mike



http://www.v8power.nl
http://www.lkw-infos.net


Tytuł:
Post Wysłano: 21 gru 2005, 10:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:30
Posty: 64
GG: 9348516
Lokalizacja: lubelskie

Flota Solidaris to 37 pojazdów. Najwięcej jest ciągników Volvo, a spora grupa to też Mercedesy Actrosy. Kierowcy jednak wolą szwedzkie samochody, dlatego teraz wyłącznie kupowane są Volvo. Prezes Solidarisa widać, że traktuje swoją prace jak życiową pasję. Samochody Solidarisa są bardzo zadbane, cysterny poryte stalą nierdzewną. W firmie panuje bardzo miła atmosfera jak to powiedzieli moi poprzednicy. Jak powiedział Prezes Solidaris Piotr Groeger w TRAILERze: "Jesteśmy jedną wielką drużyną"


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 9:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2007, 18:02
Posty: 14
Lokalizacja: Kalisz

Cytuj:
W firmie panuje bardzo miła atmosfera jak to powiedzieli moi poprzednicy. Jak powiedział Prezes Solidaris Piotr Groeger w TRAILERze: "Jesteśmy jedną wielką drużyną"

To prawda tez bardzo wazna jest atmosfera między kierowcami w kazdej firmie ( pracowałem raz w takiej firmie co kierowcy nawzajem sobie paliwo kradil albo robili nazłość czyli odkrecali korki od płynu do chłodzenia szok)

Wkoncu płacili za ilość kursów hhehe ;]


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Fota ze zlotu w Opolu :lol:

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2007, 23:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2007, 11:26
Posty: 9
Lokalizacja: Bierawa

Łacznie aut jest 70 Volva łącznie z Actrosami ostatnio tabor sie powiekszył o kolejne 5 Lowdecków FH 440 Euro 5, 7 naczep BURG cystern prosto z Holandii i 10 naczep MEGA prosto z fabryki z WERTL za niedługo maja dojsc nastepne ciagniki i 4 Tandemy tandemów jest juz 7 4 niebieskie i 2 srebrne w prawdzie to nie jest srebrny tylko firmowy kolor to perła i pamarancz co chwile przychodza nowe auta. I BECZKI NIE SA RINNENA bo jezdzi zaledwie 6 aut pod rinnenem tylko I NIE 99% JEZDZI POD RINNENEM zaledwie 6% kolego i nie jak ktos tu kiedys pisał ze SOLIDARIS kupił ciągniki od GEFCO tylko te auta sa nasze firmy SOLIDARIS. Tylko jezdza pod spedycja GEFCO.

Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek

Ta 520 Euro 5 jest SUUUPER jak jechałem nie zauwazyłem nawet kiedy jest juz 90 km/h:D:Da nagłośnienie :) Suuper!! nic dodac nic ująć!!!!

_________________
Solidaris
Krystian


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 22:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 21:05
Posty: 52
Lokalizacja: Pokrzywnica\k-koźle

Podziwiam prezesa Solidarisa. Mlody chlopak i widac nie boi sie ryzykowac biorac w leasing tyle aut. Mam nadzieje,ze mu sie uda, bo milo popatrzec na ich zestawy. Zycze im jak najlepiej.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 9:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 9:02
Posty: 26
Lokalizacja: piotrków tryb

Solidaris, a jakie wyposażenie maja pojazdy?


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 16:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

zenon z tego co wyczytałem w artykule o Solidarisie firma nie oszczędza na wyposażeniu. Szef zacytował że nie kupuje ciągników o mocy przekraczającej 420 KM, bo różnice w cenie lepiej zainwestować w wyposażenie aut. Więc stan i wyposażenie aut jest bez zarzutu.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 16:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2007, 11:26
Posty: 9
Lokalizacja: Bierawa

Wyposazenie w naszych autach jest wysokie pakiety wyposazenia to : Comfort Dual Sleeper i Prestige wiekszość aut ma wyposazenie Prestige

_________________
Solidaris
Krystian


Tytuł:
Post Wysłano: 03 mar 2007, 15:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Dla sprostowania - użytkownik Solidaris to nikt inny jak Krystian, czyli prawa ręka prezesa. Czemu tak twierdzę? Byłem na bazie, osobiście miałem okazję porozmawiac z Panem Groegerem i to co Krystian pisze to nie są bajki wysnute z palca, a czemu jest na takim stanowisku? W końcu rodzina, Michalce przecież też pomagają w prowadzeniu firmy. W jakiś dzień kwietniowej przerwy świątecznej ponownie mam zawitac na bazę Solidaris'a, więc będą nowe zdjęcia ;)

Kilka zdjęc, które dostałem od Krystiana:

Obrazek Obrazek Obrazek

Prezes & Krystian:

Obrazek

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Ostatnio zmieniony 05 mar 2007, 22:29 przez Fox, łącznie zmieniany 3 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2007, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Solidaris kupiliście 520-tkę??.Tak ja napisałeś wiem że to auto to potwór w naszej ostatniej firmie szef kupił 480 i 520 oba z E5.520 to potwót przy czym zadowala się małymi ilościami paliwa.

Ogólnie bardzo podobają mi się wasze zastawy.Solidaris mógłbyś zam porobić fotki autek?zapewne byśly mieli aktualizaje częsciej w tym temacie.

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 04 mar 2007, 19:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2007, 11:26
Posty: 9
Lokalizacja: Bierawa

Porobie kolego fotki. A te złote FH to były u nas na tescie ale takie same z tymi samymi silnikami mamy tandemy i ciągniki. Miałem okazje duzo razy przejechac sie tymi Volvami oraz FH 16 660. Mamy w planach zakupić jedna FH 16.

_________________
Solidaris
Krystian


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: