Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 23 cze 2007, 15:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Jakieś 3 tygodnie temu doszły nowe Volva FH 440 Euro 5 ;). Bodajże 5 sztuk.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lip 2007, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 kwie 2006, 22:34
Posty: 246
GG: 9590680
Samochód: Żółty
Lokalizacja: Piekary Śląskie

A czy ktos moze cos powiedziec o warunkach pracy w firmie oraz placy :?: Ja slyszalem na temat tej firmy bardzo pochlebne opinie :wink: Co do taboru to pieknie sie prezentuja te fh-acze :wink: Bardzo ladnie dobrana kolorystyka zestawow :wink: No i wyposazenie kabin tez niczego sobie :D Pzdr. :wink:

_________________
Już odlatuję, wszystko mi jedno gdzie...
Niech ktoś spróbuje na chmurze złapać mnie!


Tytuł:
Post Wysłano: 06 paź 2007, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sie 2007, 9:55
Posty: 6

No tabor mają Super może ktoś wie ile posiadają zestawow ?? bo jak sie leci na A4 to dużo tego widać ,,, Pozdrawiam :D


Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2007, 14:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Moje fotografiaObrazek

_________________
Rogo Logistic


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lis 2007, 22:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 sie 2007, 16:36
Posty: 7
GG: 5175725
Lokalizacja: Prudnik Woj.Opolskie

Witam wszystkich bardzo gorąco :!: :!:

Widzę że są tu osoby, które są związane z firmą Solidaris więc miałbym takie maleńkie pytanie do tych osób.

-Posiadam prawo jazdy C+E
-Kurs na przewóz rzeczy
-Badania psychologiczne
-Kartę kierowcy
-ADR + cysterny (będę robił w grudniu z powodów finasowych)

Aktualnie jeżdże busem do 3,5t, więc doświadczenia nie posiadam w prowadzeniu takich samochodów.

I moje pytanie: Czy mam szansę dostać się jako kierowca na międzynarodówkę :?:

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam :!: :!:

_________________
- Co Nas Łączy??-Miłość Do Ciężarówek Która Nigdy Się Nie Skończy...
- "... Life's simple, make choices, don't look back ..."
- Solidaris-Transport i Spedycja


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Dzisiaj widzialem ciemno zielonego FH od Solidarisa spietego z naczepa Gefco co bardzo mnie zdziwilo. Czyzby sprzedany ciagnik czy kupiona naczepa a moze jakies wypozyczenie???

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lis 2007, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Dzisiaj widzialem ciemno zielonego FH od Solidarisa spietego z naczepa Gefco co bardzo mnie zdziwilo. Czyzby sprzedany ciagnik czy kupiona naczepa a moze jakies wypozyczenie???
Nie,Solidaris ciąga naczepy Gefco.Właśnie w fotogaleri Foxa jest jedno zdjęcie granatowego Volva FH440 Euro5, Glob XL, malowanie pod Gefco.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 14:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Widzę, że kolega krystian odpowie tylko na pytania związane z autami, że co to nie piękny tabor, nowe Volva etc. ale z ładnej miski się jeszcze nikt nie najadł, a jak ktoś zapyta o warunki pracy to cisza, szkoda bo pewnie nie jeden chętnie by się coś dowiedział. Na stronie Solidarisa jest ogłoszenie, że potrzebują kierowców, więc?

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2007, 9:07
Posty: 14

Cytuj:
Widzę, że kolega krystian odpowie tylko na pytania związane z autami, że co to nie piękny tabor, nowe Volva etc. ale z ładnej miski się jeszcze nikt nie najadł, a jak ktoś zapyta o warunki pracy to cisza, szkoda bo pewnie nie jeden chętnie by się coś dowiedział. Na stronie Solidarisa jest ogłoszenie, że potrzebują kierowców, więc?
popieram kolege napiszcie cos dokladniej o waszej firmie bo szukam pracy a czy wy kierowcow??


Tytuł:
Post Wysłano: 29 lis 2007, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2007, 14:10
Posty: 3
Lokalizacja: Bielsko

witam, co do tego jak zenek napisał, faktycznie wszystkie volvo są 440k, ale co do wyposazenia to juz jest inna sprawa. nie sa wyposazone w najwyzszy pakiet, nie ma lodowki, schowków,a praktycznie autka lataja zagranice w podwujnych obsadach tak wiec rewelacju w srodku nie ma.nie ma gdzie rzeczy pochowac. no i roszady sa wielkie jedni odchodza drudzy przychodza,tak jak w kazdej firmie.mam nadzieje ze sie wszystko poprawi na lepsze. pozdrawiam .


Tytuł:
Post Wysłano: 04 gru 2007, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lis 2007, 20:40
Posty: 24
Lokalizacja: Zielona Góra

I nikt nic nie wspomni o płacy.. yh... w ZG jest firma ma kilka volv 500 w xl ładne autka jak sie je widzi.. kierowcy ładnie wyglądają.. pytałem sie gościa na parkingu ile zarabia a on do mnie że różnie bywa.. szef nie płaci w terminie wogole lipa.. mineło 2 mce i przyszeł do firmy gdzie jeździ mój stary.. więc taki morał że gdzie ładne autka nie koniecznie jest dobrze.. a chyba lepiej mieć do dać do garnka smacznego niż mieć super autko którego by wszyscy zazdrościli .. ;=\

_________________
"Polska to nie jest tylko państwo,
to historia na przemian radosna i smutna,
Polska to wielka idea i naród,
krew męczenników i wieczna niepewność jutra"

"Gdyby kobiety były dobre, to Bóg też miałby jedną".


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 23:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2007, 20:38
Posty: 26

Bzyku1, jestes dobrze zorientowany (wyposazenie auta itd)... pracujesz w tej firmie?
Z tego co mi wlasciciel opowiadal to kierowcy jezdza w pojedynczych obsadach...

Mam wrazenie, ze wszystkie informacje jakie posiadasz pochadza z tego forum...


Tytuł: Solidaris.
Post Wysłano: 13 gru 2007, 17:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2007, 14:10
Posty: 3
Lokalizacja: Bielsko

Witam wszystkich.w odpowiedzi na wypowiedz,szuwara... informacji nie posiadam z forum na to co zwiazane z firmą solidaris, ,wiem jak jest... tak jak pisałem wczesniej co do wyposazenia aut to prawda, wiekszosc aut w 2 obsadach, jak ktos chce jezdzi pojedynczo to po kraju,oczywiscie ze sa wyj. za granice nie mówie ze nie....płaca jest ok, w terminie,no oczywiscie pieniadze mogłby być większe,ktos chce sprobowac sił w tej firmie niech tu wali są przyjecia a po miesiącu bedzie wszystko juz wiedział co i jak w tej firmie.pozdrawiam.... :D


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2007, 20:38
Posty: 26

Bzyku... nie odpowiedziales na pytanie, mowisz ze wiesz jak jest ale: skad...?

Jak juz cos piszesz na forum, to pisz konkretnie, a nie ploty.

Ja jestem zainteresowany praca w tej firmie i rozmawialem z prezesem i on co innego opowiadal (no ale wiadomo jak jest czasem lepiej popytac)... dlatego chcialem sie czegos tutaj dowiedziec, a jak kolega BZYKU nie wie skad ma te informacje to lepiej dla wszystkich jesli opusci ten watek i sie tu nie pokazuje


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 15:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2007, 14:10
Posty: 3
Lokalizacja: Bielsko

Witam wszystkich. kolego szuwar troszke nie tak sie wypowiedziałes o mnie, zaskoczony jestem,ale żeby rozwiac twoje wątpliwosci to powiem ze pracowałem tam ,i zwolniłem sei niedawno, wiec wiem jak jest,wiem ze kazdy mowi pozytywnie,szefostwon na poczatku, nie mowie ze bylo zle bylo nawet ok, tylko trzeba tam popracowac by sie wszystkiego dowiedziec. wiec na przyszłosc drogi szuwarku nie pisz wiecej takich głupot w stosunku do mnie. pozdrawiam i zycze wszystkim WESOŁYCH ŚWIAT.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 17:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 18:22
Posty: 40
GG: 20605
Samochód: LT-28
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

szkoda czasu na tą firme ...

_________________
-= Żubr występuje w puszce... :D =-





VW LT-28


Ostatnio zmieniony 05 mar 2009, 13:59 przez skilos, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 25 wrz 2008, 13:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2008, 11:24
Posty: 8
GG: 1
Samochód: z silnikiem

Wie ktoś moze, czy Solidaris zakupił nowe jakieś ciagniki? Zawsze sie interesowałem ta firma ale cos ucichło w tym temacie


Post Wysłano: 16 lis 2008, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 18:54
Posty: 1
GG: 0
Samochód: man

Nikt nie ma odwagi napisać prawdy,ta firma to fikcja.Wszyscy kłamią od prezesów po spedytorów i niektórych kierowców. Jak chcesz jezdzić zgodnie z tachem to zapomnij o tej firmie,wypłaty według uznania księgowego(Trąbki).Nigdy nie wiesz ile zarobisz,płacą niby do 15 następnego miesiaca.


Post Wysłano: 17 lis 2008, 20:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 18:22
Posty: 40
GG: 20605
Samochód: LT-28
Lokalizacja: Kędzierzyn-Kożle

Mogę się podpisać pod postem Muflona rękami i nogami , ta firma to pomyłka .Liczą się tylko kontrakty i umowy a kierowca żeby sprostać musi łamać tacho.Jeśli nie to wywalają z pracy, przy okazji nie płacąc za kilka tygodni.

_________________
-= Żubr występuje w puszce... :D =-





VW LT-28


Post Wysłano: 09 lip 2009, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lip 2009, 16:20
Posty: 2
GG: 0

Koledzy skilos i muflon mam pytanko mianowicie jak by ktoś wam kazał skoczyć w ogień to co zrobilibyście to ???? zapewne tak :mrgreen: , ale w tej firmie jak powiesz ze nie jedziesz albo nie przegniesz tacha to nikt się do ciebie nie czepia !!!! ale jak wy we dwóch pozjadaliście wszystkie rozumy to jak jesteście tacy mądrzy to załóżcie firmę i zobaczymy jak będzie prosperować zapewne ta wasza firma nawet by nie powstała.... :lol: Na przyszłość radzę wam się dokładnie dowiedzieć a później dopiero pisać bo pracuje w tej firmie od bardzo dawna i takich głupot jak wy piszecie to nigdy nie słyszałem !!! Zresztą myślę ze jakbym was zapytał o jakakolwiek firmę to powiedzielibyście to samo ze jest "pomyłką". Tak na marginesie jak ta firma jest pomyłką to napiszcie w jakiej firmie wy pracujecie ?? jest taka wspaniała że nic jej nie można zarzucić ??? czekamy na odpowiedź !!! W ogóle znajdźcie mi inna firmę która jest najlepsza.. życzę powodzenia... :shock:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: