Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 mar 2009, 21:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2008, 22:02
Posty: 118

KLIENTEM NASZEJ FIRMY MOŻESZ ZOSTAĆ RÓWNIEŻ TY
W TRANSPORCIE NIE MA DLA NAS RZECZY NIEMOŻLIWYCH


"TOP - TRANS" to profesjonalne, dynamicznie się rozwijające przedsiębiorstwo, specjalizujące się w świadczeniu usług logistycznych na najwyższym, światowym poziomie.

Pracownicy "TOP-TRANS" to wysokiej klasy eksperci, gwarantujący profesjonalne wykonywanie poleconych nam usług, jak również zapewniający kompleksowe doradztwo w dziedzinie transportu, spedycji i logistyki.

Jednym z wielu atutów "TOP-TRANS" jest szybkość działania.. Już w przeciągu godziny od przyjęcia zlecenia, jesteśmy w stanie podstawić odpowiednie auto pod wskazany adres.

Specyfiką działalności "TOP-TRANS" jest różnorodność oferowanych usług. Szeroka baza transportowa i olbrzymi tabor samochodowy pozwala nam podjąć się przewozu każdego rodzaju ładunku.

Wszyscy kierowcy "TOP-TRANS" to sprawdzeni i rzetelni przewoźnicy, posiadający licencję na wykonywanie usług transportowych oraz certyfikat kompetencji zawodowych.

W trosce o swoich klientów "TOP-TRANS" zabezpiecza podjęty ładunek w trakcie jego załadunku, rozładunku, transportu, a także w czasie jego ewentualnego magazynowania. Posiadamy pełne ubezpieczenie na sumę 150 000, 00 USD.

http://www.top-trans.pl/index.html

maja własną bazę nie uczciwych kontrahentów i jestem za tym ze publikują ich dane


Post Wysłano: 30 mar 2009, 21:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2009, 20:53
Posty: 1
GG: 0

Firma Top Trans nie płaci swoim przewoźnikom, mam faktury z listopada i grudnia na grubo ponad 20 TYS.ZL. Wezwania powysyłane, niedługo dopisuje ich do krajowego rejestru długów i rejestru dłużników transportowych KRD I RDT, ERIF BIG S.A. KWESTIA KILKU DNI I DOPISZE ICH ROWNIEZ DO EUROPEJSKIEJ GIELDY TRANSPORTOWEJ, CIEPLIWOSC SIE KONCZY I JAK TU PROWADZIC DZIALALNOSC GOSPODARCZA W TYM KRAJU JAK CO DRUGI SPEDYTOR NIE PLACI !!!!!!!!!!!!!


Post Wysłano: 18 lut 2016, 20:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2016, 20:15
Posty: 1

Mam styczność z firmą Top- trans od pół roku i nie było nigdy problemu z płatnościami za usługi jakie im świadczę. Z mojej strony mogę powiedzieć, że firma wygląda na solidną i jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z nią :)


Post Wysłano: 19 lut 2016, 10:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Zapewne siedzisz za biurkiem w tej firmie i szef ci kazał napisać dobre zdanie na forum. Po co w innym razie miałbyś się rejestrować specjalnie na forum i pisać jeden jedyny post w tym temacie? :)

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 19 lut 2016, 12:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Może się mylisz. Może to sam szef pisze :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: