Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: SEBO, Okuniew
Post Wysłano: 07 gru 2005, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

SEBO Międzynarodowy Transport Drogowy z siedzibą w Okuniewie jest przedsiębiorstwem prywatnym i własnością Pani Małgorzaty Kądzioła. Firma rozpoczęła działalność w 1992 roku.

Pierwszy tabor to dwa ciągniki siodłowe z naczepami plandekowymi. Przełom w rozwoju działalności nastąpił w roku 1996, wtedy to postawiliśmy na specjalizację w transporcie chłodniczym. Z biegiem lat staliśmy się godni zaufania w zakresie transportu w kontrolowanej temperaturze. Zaowocowało to współpracą z renomowanymi firmami w kilku krajach. Dzisiaj nasze zestawy kursują regularnie po drogach Europy i Azji. Specjalizujemy się w transporcie towarów wrażliwych i łatwopsujących tzn. żywych kwiatów i roślin, owoców i warzyw, produktów mlecznych oraz środków medycznych.


tutaj fotki z ich strony:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
ta fota jest ostra :D "prom" niesomowity mysle ze to gdzies w ROSJI mogło byc

Obrazek

a teraz foty SUPER R470 maja ich chyba kilka sztuk
Obrazek Obrazek

i tu jeszcze kilka znalezionych ogole gdzies w necie :D :
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 07 gru 2005, 19:48

Special VOLVA FH 12 460 z SEBO :

http://www.freewebs.com/ziomki_special2/sebo.html


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sty 2006, 15:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2006, 21:14
Posty: 99
Samochód: Renault Magnum 460 DXI E5
Lokalizacja: Poznań

SEBO - faktycznie fajna firma z pięknymi samochodami. W zasadzie nie widywałem ich za często (widziałem kiedyś jak w Aalsmer w Holandii ładowali się na giełdzie kwiatowej Scanie serii 4), ale ostatnio mnóstwo ich samochodów widziałem - są bardzo mocno widoczni na trasie do Moskwy (przez Białoruś). Jak tam jeździłem ostatnio, to bardzo dużo SEBO jedzie (więcej jak Pekaesu), ale dopiero od okolic Mińska bo oni granicę PL-BY przechodzą zazwyczaj w Bobrownikach, a ja na Kukurykach. Ale wspaniale się prezentują ich zestawy, chyba mają takie mocne silniki, bo chłopaki od SEBO to mocno gaz duszą na trasach wschodnich pędzą jak cholera, zawsze wyprzedzają się albo ścigają z ruskimi ciężarówkami 8) Właśnie super Volvo i Scania widziałem. Ale widać, że kierowcy dbają tam o samochody. Na granicy BY-RUS w Krasnej Jurce podjeżdża na pełnym gazie Scania nowa R-ka odpucowana, czyściutka, zadbana, reflektorki, parę proporczyków. Wyskakuje koleś w chodakach, sprawnym ruchem ręki w momencie wyskakiwania wyciąga dywanik i wytrzepuje go, wchodząc do środka znowu otrzepuje dywanik, więc nieźle zadbane te samochody muszą mieć. Ogólnie super firma, i dobrze, że mają tak porządne wozy, skoro ponoć docierają nawet na stepy Kazachstanu i Uzbekistanu, ale kierowcy SEBO mówili na granicy, że oni głównie robią tranzyt PL-RUS albo Unia Europejska (Holandia)-Rosja. Pozdrawiam wszystkich driverów z SEBO i fanów tej firmy! :P

PS. Z tego co widziałem, to żaden samochód nie miał podwójnej obsady, czyli tak jak mówi Luke.

_________________
POLSKA--->NORWEGIA--->POLSKA
POLSKA---> SZWECJA --->POLSKA

Renault Trucks


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sty 2006, 16:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
Jak tam jeździłem ostatnio, to bardzo dużo SEBO jedzie (więcej jak Pekaesu)
tylko sebo ma cos około 40 zestawow jak nie mniej na stronie pisze ze maja nadal 21 ;) ale to chyba juz nie aktualne...moze akurat wszyscy jechali poładowani z zachodu na rosje ze az tyle ich widziałes...i dobrze mowisz oni robia ta robote od bardzo dawna- woza z Holandii kwiatki do Moskwy jak jeszcze jezdzili w podwojnych obsadach to za zachod jezdzili pusto, ładowali kwiatki i jeden samochod robil 4 trasy w miesiacu NL-Moskwa :D :D
Jedna z najlepszych firm w Polsce jak dla mnie 8)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2006, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

No SEBO juz ma w swojej flocie nowe FH i to 480 konikow nawet jeszcze nie opisane.CUDO!! Do ogladniecia na strone : http://www.freewebs.com/ziomki_special2/fh_sebo.html
Za takie sprzety uwiebiam tą firme :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2006, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Z Nl wiozą kwiaty a co z powrotem? Na pusto? Ciekawy jestem ile km miesiecznie robią.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 kwie 2006, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
Z Nl wiozą kwiaty a co z powrotem? Na pusto?
Za świetlnych czasów polskiego transportu zawoźili kwiatki do Moskwy i z Moskwy do NL na pusto i tak w kółko...W dobrym miesiącu robili 4 takie kółka czyli około 20 tys km(to nie tak dużo jak na podwójna...)

Dzisiaj jak wiadomo firma jeździ w pojedynczych obsadach a ile takich kółek jeden kierowca moze wykonać sam?? na tacho to 2-2.5 a czy jeżdzą na tacho to ciężko mi teraz powiedzieć...

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 14:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 18:48
Posty: 95
GG: 0
Lokalizacja: Suwałki

Pogrzebojac se w necie znalazlem dwie takie ładne foteczki :wink: :D
oto i one:
Obrazek
Obrazek
http://www.tstholland.nl.tt/


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 14:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

rafik4 wypassssss, zestawy z firmy SEBO moge oglądać na okrągło :!: :mrgreen: Są najlepsze :!: Ten zestaw który pokazałeś na pierwszej focie ja pokazywałem kiedyś na pierwszej stronie tematu...Jest to chyba naczepa z holenderskiej firmy oczywiście od kwiatków...

Wkleje jeszcze raz te foto aby pokazać lekki tuning tego samego Volva ;) :)

Obrazek

osłona przeciwsłoneczna i zderza na srebrno moim zdaniem lepiej wygada
po malowaniu :D no i jeszcze napis 500 koni na przedniej masce ;)

No a o R500 nie wspominam-ideał 8) Wolałbym własnie Scanie...

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lip 2006, 10:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2006, 19:51
Posty: 134

Obrazek

lkw-infos.net


Tytuł:
Post Wysłano: 17 wrz 2006, 12:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2006, 11:56
Posty: 1

Mialem okazje jechac do Holandii z Jedrkiem z firmy SEBO i musze stwierdzic ze sa to chlopaki z jajami i wiele zlych opinii na ich temat jest nie prawda. Maja zajefajne auta odstawione rowniez w srodku o ktore potrafia dbac. Trzeba powiedziec ze maja ciezka prace bo np. w Holandii musza sie niezle natyrac ladujac kwiaty. Mowil ze maja fajna szefowa ktora tez potrafi jezdzic Scania i jest w porzadku babeczka. Pozdrawiam Jedrka(wel. PanKracego) bo tak go nazywaja w firmie, wesoly gosc :D .

[ Dodano: Nie, 17.09.2006, 21:02 ]
Poznalem Turka(to ksywka) to jest w deche gosc :D jezdzi volvem oceanikiem i nazywaja go roburek wyjadacz :P


Tytuł:
Post Wysłano: 31 maja 2007, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2006, 18:12
Posty: 171
GG: 8161983
Lokalizacja: Kalisz/PPL

Trochę fotek:


Obrazek

Obrazek


(C) http://www.sebo.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 26 lis 2007, 9:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 12:05
Posty: 49
GG: 4751903
Lokalizacja: Białystok

Odświeże troche temat bo dawno nikt tu nie pisał .. :) A więc z tego co wiem to SEBO ma coś około 30 jednostek ale cały czas dokupują i pozbywają sie starych SCANI :):)


Post Wysłano: 24 mar 2008, 20:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Mam znajomka który parę lat temu latał na Rosje i zna trochę SEBO, mówił mi ze autka wypas, kasa ponoć też dobra, a szefowa dokupuje do auta co tylko chcesz,ale wiadomo ze każdy medal ma dwie stronyi za to chłopaki ganiają w podwójnej tylko że na tacho jest podwójna a za kółkiem to już pojedyńczo :!: :/ i mają pościągane kagańce chyba bo znajomek jak jechał 95 (bo tak miał ustawione) to SEBO leciały koło niego jak przeciąg :!: :shock:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 24 mar 2008, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
i mają pościągane kagańce chyba bo znajomek jak jechał 95 (bo tak miał ustawione) to SEBO leciały koło niego jak przeciąg :!: :shock:
Co to, to na pewno. Przykład? Ostatnia środa brat wraca z F i w Niemczech na 2 w okolicach Borde wyprzedza Niemca. Patrzy w lewe lusterko... a tam "inteligent" z SEBO nagina PRAWYM pasem! On jeszcze nie zdążył wyprzedzić a już drugi w lusterku. Więc oprócz wypasionych sprzętów i może dobrych zarobków niektórzy mają jeszcze nie równo pod sufitem.


Post Wysłano: 25 mar 2008, 0:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

O tej firmie historie płyną niesamowite nawet sami kierowcy "mieszają w zeznaniach".Pracując w firmie w której może i jest "dobra" kasa , auta na wypasie ale co z tego jak życia nie ma godnego ... .

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Post Wysłano: 25 mar 2008, 1:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

No Sebo najszybsi na szlaku tak o nich mówią o czymś musi to świadczyć. Co do kierowców znam dużo osób z tej firmy i musze powiedzieć, że są to prawdziwi kierowcy, którym nie straszny KZ i inne. A takie sytuacje jak np
Pazdzia to skrajność. W każdej firmie jest "czarna owca".
Jako ciekawostkę mogę podać, że mają jeszcze żółtego XF105 SSC, Actrosa i Iveco Stralis. Teraz większość taboru to FH 480( takie przynajmniej widuję najczęściej). Mieli też kiedyś Sprintery ale chyba sprzedali.


Post Wysłano: 26 mar 2008, 16:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 kwie 2007, 21:07
Posty: 64
GG: 0

Koledzy słyszałem że firma zmieniła nazwę.Czy to prawda?Jak tak to na jaką?


Post Wysłano: 26 mar 2008, 18:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Cytuj:
Koledzy słyszałem że firma zmieniła nazwę.Czy to prawda?Jak tak to na jaką?
W to bym raczej wątpił. Być może chodzi Ci o drugą nazwę firmy pod jaką SEBO funkcjonuje - SEBO-BIS, zwana też "spółką córką". Zestawy te same, zarząd ten sam, ale tylko nazwa inna. Dwie firmy w jednej, można powiedzieć, że SEBO-BIS jest jako takim zabezpieczeniem w razie jakichkolwiek nieprzyjemnych sytuacji jakie mogą nastąpić, np. zamknięcie firmy spowodowane łamaniem prawa. Wtedy i tak jedna z nich będzie funkcjonowała nadal. Trzeba przyznać, że strategię mają dosyć ciekawą.

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Post Wysłano: 26 mar 2008, 18:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

To raczej zabezpieczenie przed ITD i różnego rodzaju wpadkami na Wschodzie. Służy to też do uzyskania dodatkowych zezwoleń.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: