Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 lut 2009, 16:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2009, 20:31
Posty: 4
GG: 0

http://www.eciserwis.pl/index.html

Mam pytanie , czy ktoś zna tą firmę , bo coś mi tu wygląda na naciągaczy.
Telefonicznie się dowiedzialem że firma czerpie zyski tylko z abonamentu , który wynosi 50zł miesiecznie .
Organizują ładunki za które przewoźnik sam negocjuje cenę . Pytanie gdzie Oni mają w tym interes ? :/

_________________
Spraw Panie abym zawsze miał racje , bo i tak od swoich postanowień nie odstąpie


Post Wysłano: 19 lut 2009, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2009, 15:27
Posty: 77
GG: 0
Samochód: osobówka
Lokalizacja: Przedmieścia Krakowa

Mi ta firma też coś pachnie przekrętem oni co chwila przysyłają oferty pracy i piszą ze nawet 8000 można zarobić jak sie jeździ na pomocy drogowej na kat C, a jak trochę przekopałem gogle to znalazłem ze zeby tam te 8000 zarobić na czysto to jak to ktoś policzył musiałby jeździć 400 km dziennie tą lawetą. A jeśli chodzi o jazde na dostawczaku jest jakoś tak ze oni dają jakieś papiery z tym sie idzie do salonu forda i tam jest łatwiej wziąść w lizing nowego Tranzita ale trzeba mieć 25% wpłaty własnej na początek czyli bagatela jakeś 25000 zł i jeszcze za lizing płacić. Mi sie wydaje ze to jest jakiś wielki przekręt i nabijanie komus kasy bo nie szukali by co chwile kierowców.Teraz jest kryzys to ich ofert jest mniej ale pod koniec ubiegłego roku to co 6-7 dni mi przychodziła od nich oferta na @. Mi osobiście cos tu śmierdzi aczkolwiek moge się mylić bo wiem tyle co wyszukałem w necie o nich

_________________
Jak przyjdzie ochota to i pies kota, wyłomota


Post Wysłano: 24 lut 2009, 10:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Po prostu wymagają założenia działalności gospodarczej, po czym dostajesz od nich zlecenia na transport samochodów po PL. Pracuję w takim transporcie, dużo wożę dla Forda ale nie przez tą firmę.. Oni głównie przerzucają nowe samochody między salonami po całym kraju. Ja zajmuję się transportem z zagranicy. Natomiast wracając do ich ofert to szczerze powiem, że swojego okresu rozważałem zaczepienie się u nich. Zrezygnowałem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: