Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: MEGA, Sierpc
Post Wysłano: 02 lut 2009, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2008, 20:46
Posty: 43
GG: 0

Firma zajmuje się przewozem spożywki, zestawy to wyłącznie cysterny. We flocie dominuje Volvo, jest także kilka Renówek. Dla mnie minusem jest brak auta na stanie co wiąże się z częstymi przesiadkami. Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

_________________
A ja wolę... Magnum


Post Wysłano: 13 mar 2009, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2007, 11:13
Posty: 2
GG: 0
Lokalizacja: CLI.....

Hmm od czego by tu zacząć...
Mega głónie ciąga mleko i wszystkie pochodne kraj jak i na wygnaniu Niemcy, Dania, Rumunia, Litwa i inne zawsze w UE. Zestawy 23 sztuki głównie fh 12-stki chinki od 400 do 460 kilka nowych Premiumek i Magnumek. Fakt czesta zmiana samochodów 6 tarczek i do domu, a jak wracasz to wsiadasz na wolny zestaw. Wiekszość utrzymana w dobrej kondycji, warsztat jak i myjnia na terenie bazy w Sierpcu. Co najlepsze w firmie to TOTALNY LEGAL, jak i czas pracy jak i zarobki wszystko wykazywane w 100% jak chcesz przegiąć, żeby wrócić do domu to tylko za zgodą szefa. Zarobki w ostatnim czasie sie poprawiły i to znacznie na dzień dzisiejszy ok 4 tys. Firma ma dwóch szefów, chyba braci (ewentualnie szwagrów) jeden nerwowy ale bezpośredni, a drugi calkiem normalny wiec idzie przywyknąć.


Post Wysłano: 04 kwie 2009, 17:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2009, 21:43
Posty: 150
GG: 1
Samochód: W124 & XF106 & GH6
Lokalizacja: CRY...

Co do jazdy w tej firmie "na tacho" to zupełnie się nie zgadzam z wcześniejszą wypowiedzią. Nie jednokrotnie spotykałem się z kierowcami tej firmy na załadunkach-rozładunkach i zawsze kiedy pytałem o warunki zaznaczali ,ze "jazda na wariata" to norma. Firma głownie skupia się na transporcie mleka i śmietany ,a to wymaga szybkiego transportu. Na mleku prawie w każdej firmie nikt nie jeżdzi zgodnie z konwencją AETR :( takie są realia Przykład trasy: Utena (LT) ===> Leppersdorf (D) na strzała :!:


Post Wysłano: 13 lip 2009, 11:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lip 2009, 8:47
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Magnum
Lokalizacja: lubelskie

Witam,gadałem z gosciem co jezdzi od początku w mega i mówił że jezdzą wyłacznie na tacho. Kiedyś wozili od nas z Michowa serwatke zagęszczaną do Łaszczowa.


Post Wysłano: 29 paź 2009, 22:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lip 2009, 8:47
Posty: 16
GG: 0
Samochód: Magnum
Lokalizacja: lubelskie

Ostatnio zauważyłem ,ze Mega opanowała Radzyń Podl. pełno ich tam. Czy ktoś wie czy u nich są jakieś przyjęcia? :roll:


Post Wysłano: 15 sty 2010, 14:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2010, 14:41
Posty: 1
GG: 0

Przyjęcia są non-stop. Wystarczy przyjść i złożyć CV i List Motywacyjny. A jeśli spełnisz odpowiednie warunki z pewnością zostaniesz przyjęty.

_________________
Zapraszam na http://www.megasierpc.pl


Post Wysłano: 31 sty 2010, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: