Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 gru 2008, 21:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2007, 22:49
Posty: 46
GG: 0
Samochód: opel zafira liebherr ltm
Lokalizacja: woj podlaskie

Jak w temacie interesują mnie opinie ludzi którzy mieli z tą firmą doczynienia,,pracownicy,,mile widziane fotki... zarobki na pw Pozdro krzysiek

_________________
Żyj tak jak chcesz i innym daj żyć............


Post Wysłano: 20 gru 2008, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Witam
Bardzo sie ciesze ze kolega zalozyl ten temat bo tez interesuje mnie ta firma.Bardzo czesto widuje ich auta w bialym.Moge tylko powiedziec ze super maja tabor,same nowki sztuki jezdza.Tez bardzo chetnie bym sie dowiedzial czegos blizej o tej firmie.Jakby ktos byl chetny podzielic sie informacjami to prosze na pw lub gg 935 4841.Pozdrawiam i zycze milych swiat


Post Wysłano: 20 gru 2008, 15:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2008, 22:02
Posty: 118

http://www.9477.pl/sambor/

takie coś znalazłem nie wiem czy to o nich


Post Wysłano: 20 gru 2008, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Tak,zgadza sie to jest o nich.Firma sie rozwija,widac to po sprzecie jakim dusponuja.Teraz robia kawalek obwodnicy srodmiejskiej w bialymstoku.Na autka to az milo popatrzec,tylko moze ktos powie jak tam z warunkami pracy w tej firmie.Mozna zadzwonic do firmy i popytac o rozne rzeczy ale te informacje nie koniecznie beda obiektywne,lepiej uslyszec opinie od kogos kto tam pracuje.


Post Wysłano: 22 gru 2008, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 12:05
Posty: 49
GG: 4751903
Lokalizacja: Białystok

Dzisiaj sobie idę patrze jedzie Sambor to cyknąłem fotkę,niestety nie za piękne zdjęcie.Pogoda....
Obrazek


Post Wysłano: 23 gru 2008, 15:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Ladna foteczka.Z tego co zauwazylem to sami mlodzi kierowcy lataja na wywrotkach w Samborze,popieram bo to dobra inwestycja.Najlepszy jest pracownik ktory wykonuje swoja robote z zamilowania,a nie wieze ze mlodzi kierowcy z przypadku trafiaja za kolko.Pozdrawiam i zycze pogodnych swiat.


Post Wysłano: 24 gru 2008, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Pewnie, że dobra inwestycja. Jeżdżą za niskie stawki, bo to zazwyczaj pierwsza praca.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 26 gru 2008, 12:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Kolego Leszek chyba jasna rzecza jest ze mlody kierowca bez zadnego doswiadczenia dostanie mniej niz ten ktory juz smiga pare lat.Ale jak lapniesz o co w tym wszystkim biega i jeszcze jak trafisz do dobrej firmy i pokarzesz ze juz nie jestes zielony to i stawka powinna byc lepsza.Tak jest wszedzie,w kazdym zawodzie i trzeba sie z tym pogodzic.A o tej dobrej inwestycji co pisalem to troche w innym sensie,nie chodzilo mi o pozytywna strone tego ze pracodawca ma taniego pracownika.Tylko o to ze kierowca z zamilowania calkiem inaczej( czyt. lepiej ) bedzie wykonywal swoja robote anizeli ten co trafil za kolko z przypadku.Takie jest moje zdanie.


Post Wysłano: 26 gru 2008, 14:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Czemu ma dostać niską stawke? Robi coś mniej niż ten z większym doświadczeniem? Nie sądze. Zresztą z mojej strony EOT, bo robimy OT.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 26 gru 2008, 18:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Kolego po pierwsze nie mowie ze ma dostac ,tylko zazwyczaj dostaje, i nie niska stawke tylko nizsza,co robi duza roznice.Nie bede sie wymądrzal bo sam wielkiego doswiadczenia nie mam, ale nie powiesz mi ze w pierwszym tygodniu(miesiacu) pracy jako kierowca "zaznaczam" wywrotk( czy zestawu) bedziesz tak samo wydajnie pracowal jak kierowca z kilkuletnim stażem.Sam swoja pierwsza jazde zaczynalem na wywrotce na budowie drogi wiec wiem jak to pachnie,na poczatku sie motasz jak maly pelikan,bo na budowie to nie jest tylko jazda po prostej drodze.To sa dziesiatki sytuacji ktore trzeba sobie przyswoic,np podjazdy pod koparki,frezarki.Nie widzialem jeszcze zeby ktos od razu wsiadl i z jazdy rowna rozciagnal kiprowana podsypke pod droge.Wiem ze to nie jest filozofia ale tego wszystkiego trzeba sie nauczyc,nasyp na kupki to zobaczysz jakich wyzwisk na uszy dostaniesz od operatora rownaki albo kierownika budowy.Wywrotki to specificzny rodzaj transportu,bo trzeba sie pokrecic po tych ciasnych placach budow i zwirowniach.
Nie bede juz wiecej Cie pouczal,mam nadzieje ze Ci co nieco uzmyslowilem i wcale nie mialem zadnego zamiaru ganic mlodych kierowcow bo wcale nie o to chodzi ale takie sa realia.Mi to wcale nie ubliza ze jestem swiezym kierowca.Nie powiedzialem tez ze nie wiadomo ile czasu maja jezdzic za mniejsza kase ale miesiac,moze dwa musi minac zeby sobie przyswoic to robote.A pracodawca to tez nie jest jelen i dobrze sie orientuje kto ile potrafi i jaka bedzie wydajnosc z takiego nowego niedoswiadczonego pracownika.Niestety taka jest rzeczywistosc i trzeba byc cierpliwym i pojezdzic troche czasu za mniejsze pieniadze,przeciez to nie jest kilka lat,taka jest kolej rzeczy.A postaw sie takze w roli doswiadczonego kierowcy ktory juz zjadl zeby za fajera i przychodzi swiezak do firmy,zero pojecia o robocie i dostaje od razu taka sama kase.Jakie to bedzie rodzilo klimaty w firmie,ci starzy zjedza tego mlodego,bo on na budowie zdany jest tylko na ich pomoc a jak oni go tego nie naucza i nie pokaza co jak sie robi,to kto?Do szefa tez beda nie male pretensje.A uwierz mi ze samemu bedzie ciezko,bo kazdego dnia pojawiaja sie nowe problemy z ktorymi szybko sobie musisz poradzic.
Aha, nie taki byl kontekst mojej pierwszej wypowiedzi,moja intencja bylo wyrazenie zaangazowania pracownika w wykonywanie pracy z zamijowania,a nie z przymusy,a tyczy sie to zarowna do kierowcow z doswiadczeniem jak i bez.Wiec nie wiem skad od razu u Ciebie takie nastawienie ze mlodym trzeba placic mniej,bo z mego postu to nie wynika.Przepraszam jak niejasno sie wyrazilem i wprowadzilem Cie w blad.Byc moze Ty jestes tak zdolny i obyty z cala materia transportu i wszysto potrafisz ze od pierwszego dnia za kolkiem ciezarowki twoje umiejetnosci sa takie same jak doswiadczenego kierowcy,w takim razie podziwiam Cie i klaniam sie w pas.Sam jestem swiezym kierowca z malym doswiadczeniem i wcale mnie to nie obraza ze starsi koledzy po fachu jezdza za troche wieksza kase,do wszystkiego dojdzie sie powoli wiec nie ma co sie bulwersowac bo nic tym nie zyskasz a napewno nie u pracodawcy,a jego strone i interes tez trzeba zrozumiec.
Jesli nie mam racji i cale to moje opowiadanie nie jest prawda i nie powinno miec tu miejsca to prosze usunac tego posta.Pozdrawiam i zycze troche cierpliwosci i pokory.


Post Wysłano: 26 gru 2008, 18:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Witam.Koledzy powiedzcie mi ile oni posiadają aut i jakiej marki?.Pozdrawiam

_________________
:]


Post Wysłano: 27 gru 2008, 15:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Kolego ile dokladnie aut jest w stajni Sambora to Ci nie powiem,ale ok 15 powinno byc a wlacznie z zestawami ktore lataja pod wannami to i wiecej.Co do marek aut to ciagnikow innej marki jak Volvo Fh nie widzialem,prawie wszystkie to juz chinczyki no i do tego rownie nowe naczepki.Jesli zas chodzi o wywrotki solowki to jest juz wieksze zroznicowanie.Z tego co ja widzialem to sa: Man TGA,Volvo FH chinczyk no i Mercedes Actros 2 generacji.Chyba zdecydowana wiekszosc to wersje czteroosiowe ale z jakimi ukladami napedow to juz nie mam pojecia.Ogolnie tabor firmy to noweczki,jeszcze lsnia.Zeby tak popatrzec na wszystkie ustawione w rzedzie to by bylo na czym oko zawiesic.Reszta sprzetu budowlanego to takze noweczki,no moze maja kilka lat.Widac ze firma postawila na gruntowne odnowienie parku maszynowego.Praca na takim sprzecie to juz przyjemnosc,ale jakie sa warunki pracy i placy w tej firmie to nie wiem,a chcialbym wiedziec.Pare tygodni temu dzwonilem do firmy zapytac jak sytuacja z zatrudnieniem.Kobieta powiedziala ze na chwile obecna nie maja zapotrzebowania na kierowcow,bo wiadomo zima i w tej branzy jakby martwy sezon.Powiedziala zadzwonic wiosna to juz mozna bedzie co nieco porozmawiac.


Post Wysłano: 27 gru 2008, 16:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Dzięki kolego golmar za odpowiedz :) .Macie moze wiecej fotek ich sprzetu?.Pozdrawiam!

_________________
:]


Post Wysłano: 28 lut 2009, 16:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 12:05
Posty: 49
GG: 4751903
Lokalizacja: Białystok

Fotki paru aut od SAMBORA.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 28 lut 2009, 17:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Elegancki sprzęt mają.Najbardziej podoba mi się ten ich actros wywrotka :D .Wiesz może kolego coś nowego o tej firmie :?: .

_________________
:]


Post Wysłano: 28 lut 2009, 17:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2008, 22:49
Posty: 80
GG: 9354841
Samochód: daf
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Sprzecik piekny,ladnie kolega go uchwycil.Z tego co zauwazylem to ten niebieski MAN na chyba najstarsza maszyna w tej firmie,przynajmniej ja nic starszego nie widzialem.Bardzo czesto widuje wywrotki z tej firmy jak do pracy jade bo akurat w poblizu robia obwodowke.Moze zatrzymam sie kiedys i cykne fotke dla ich zestawu bo czesto stoi z rana na parkingu przed bialym.Bardzo mi sie podoba tabor tej firmy,ciekawe tylko jak warunkipracy w tej firmie wygladaja.Jakos nie ma chetnych zeby sie podzielic takimi informacjami,albo kierowcy z Sambora nie sa forumowiczami.Pozdrawiam


Post Wysłano: 28 lut 2009, 17:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Widziałem jeszcze jakiś czas temu podczas remontu ul.Mickiewicza nowego TGS-a (bodajże 4osiowy)

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 28 lut 2009, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Ale wywrotki też mają o nie byle jakiej mocy Man i Volvo 440KM a Actros 460KM.Dobrze,że w końcu ktoś odświeżył tą firme na forum :D .

_________________
:]


Post Wysłano: 28 lut 2009, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 paź 2007, 12:05
Posty: 49
GG: 4751903
Lokalizacja: Białystok

Mogę jeszcze powiedzieć że te volvo do nich też należy.
Obrazek

Fotka robiona przed odbiorem.Teraz Volvo ma dwie trąby na dachu i 4 halogeny na rurce i jest oczywiście oklejone.Podpięte jest pod naczepę niskopodwoziową.Niestety jeszcze nie udało mi się sfotografować.


Post Wysłano: 28 lut 2009, 18:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Widać,że się firma zaczyna poważnie rozrastać.Ciekawe jak im idzie w czasie tego kryzysu.

_________________
:]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: