Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lis 2005, 20:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Opisuje krótko i troche o tej firmie bo mój tata tam jeździł,a wieć firma powstała ok. 100lat temu :D założyli ją dwaj bracia Adolf i Joseph Meyer.Wozili chyba meble z tego co sie doczytalem w czasie wojny firma przestała funkcjonować,po wojnie od nowa firma zaczela funkcjonowac ale przewozili odzież .No i tak juz zostało firma ma głowną siedzibe w Osnabrick w Niemczech.Tu macie historie jakby ktos chcial wiedziec wieciej http://www.meyermeyer.de/English/iexplorer/default.htm

Z tego co widać na zdjęciach mają many.Niewiem ile mają ciężarówek,tez jest dużo osób w roznych panstwach europy ktorzy kupują ciągniki i biorą od nich naczepy,głownie tak to jest z tego co mi tata mowil.Te co są z meyera maja na ciągniku napisane.Np. u mnie we włocławku jest taki jeden koles i on ma many ciągniki i z przyczepami i taka kolesiowa i ona ma dafy i renówki.Ciężko mi je dopaść bo one sa ciagle w trasie.Tylko czasem u mojego brata stoi 1 albo 2.

Fotki

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Źródła Fotki:http://lkw-infos.net/index.htm
O firmie i wogole:http://www.meyermeyer.de/English/iexplorer/default.htm

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Ostatnio zmieniony 23 lis 2005, 20:32 przez Matez, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 23 lis 2005, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Co do Taboru, to z tych fotek najbardziej podoba mi się błękitne FH 12... Bardzo ładnie komponuje sie z tą naczepą, chociarz czerwona rama troszke sie gryzie ale w sumie jest OK :)

Co do firmy, nie mam nić do dodania bo nic o niej nie wiem w tych kwestiach...

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 lis 2005, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2005, 19:45
Posty: 112
GG: 6415222
Lokalizacja: Włocławek

Fh i inne nie pasuja do naczep bo jak już mówiłem że dużo roznych przewozników kupuje ciągniki i jeździ dla nich i dostaje naczepy :) Ale są tez i ich maszyny np. te many tga xxl

_________________
Być kierowcą - styl życia,praca,miłość,pasja...
Inni nigdy tego nie zrozumieją...

MERCEDES-BENZ Actros 2540 L <48-355> Vos | Logistics


Post Wysłano: 03 sty 2009, 9:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2008, 15:08
Posty: 96

Co ciekawego w tej firmie obecnie się dzieje?Ma ktos jakies info,fotki?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: