Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 5 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 735 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 11 mar 2006, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Ładna fotka kunteszo czasem lubie patrzeć na takie ubrudzone i zaśnieżone ciężarówki dobrze to ukazuje nawał roboty narzucony na tak piękne sprzęty ;) ;) ;)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 14 mar 2006, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Dzięki R620. Dobrze, że chociaż ktoś docenił moje poświęcenie przy temperaturze -22 st. około godziny 21 wtedy (na zdjęciu jest data) :P


Tytuł:
Post Wysłano: 14 mar 2006, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Oh biedaczek...:P Wiesz ile Delt widac w Gliwicach w południowych godzinach w okolicach Opla...:twisted: Dziś około 5 zestawów to minimum widziałem tylko że większosc to stare FH...;) A zdjęcie niezłe jest trzeba przyznac...;)


Tytuł:
Post Wysłano: 14 mar 2006, 20:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

majluk, ale jak szliśmy portową to przejechał bardzo ładny, nowy "efchacz"... tylke te drzewa... :?

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 12:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2006, 19:05
Posty: 29
Lokalizacja: Starachowice

Panowie wszedzie placa tak samo.Czy w firmie ktora ma 10 samochodow czy 300 jak Delta Trans.Tak jak w Delta Trans sa same VOLVA lepiej sie jezdzi.Wielkim plusem ich jest to ze kupuja Volva a nie jakies gowna jak Premium czy Roburek.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Cytuj:
w Delta Trans sa same VOLVA lepiej sie jezdzi.Wielkim plusem ich jest to ze kupuja Volva a nie jakies gowna jak Premium czy Roburek.
W DELCIE są Mercedesy z tym że są to auta małe o ładowności 2.8t.

Co do zarobków to są całkiem niezłe, z tym że nowy pracownik ( czyt. kierowca) jeździ przez pierwsze 2 tygodnie do miesiąca za darmo (tzn. za gołą wypłate)

Co to tych castingów które są organizowane w każdy poniedziałek to w tym momencie jest fikcją gdyż obecnie przyjmują każdego kto chce tam jeździć.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 13:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
Panowie wszedzie placa tak samo.Czy w firmie ktora ma 10 samochodow czy 300 jak Delta Trans.Tak jak w Delta Trans sa same VOLVA lepiej sie jezdzi.Wielkim plusem ich jest to ze kupuja Volva a nie jakies gowna jak Premium czy Roburek.
Mocne slowa kolego i widze, ze pelen profesjonalizm przez Ciebie przemawia, tylko ciekawe czy ten profesjonalizm pokrywa sie z doswiadczeniem. Gdybys uwaznie sledzil to forum to wyczytal bys w wypowiedziach Cyryla, ze kazda firma indywidualnie podchodzi do producentow samochodow i kupuja te auta, na ktore dostana lepsze warunki zakupu i pozniejszego serwisowania. Wcale nie uwazam aby jak to nazwales Robur byl gorszy od Volva bo pod warunkami serwisowania bije je na glowe dzieki przegladom co 105 000km, a przy flocie kilkunastu samochodow sa to niemale koszty.
Co do zarobkow to nieprawda, ze w kazdej firmie placa tak samo bo na temat Delty Trans osluchalem sie czy to na radiu czy na parkingu ze kokosow nie ma, a i rotacja kierowcow jest bardzo duza i mysle, ze zwiazane jest to poniekad jesli nie bezposrednio z zarobkami.

_________________
MB :)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 cze 2006, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Dawid ja bym sie z tobą nie zgodził ponieważ wiadomo ze jak Firma jest większa ma lepsze mniemanie na rynku i ma więcej zleceń.I to ze wszędzie płacą tak samo,chyba nie bardzo bo to zalezy od tego ile zrobisz km w ciągu miesiąca i ile jesteś po za domem bo dieta również sie wlicza w wypłate :) W jednej firmie jesteś miesiąc po za domem a w innej dwa razy na tydzień więc chyba jest róznica.Nie chcem sie tu kłucić ale takie są realia. Pozdro

[ Dodano: Sob, 03.06.2006, 14:00 ]
Znalazłem fotke więc dołączam :)

Obrazek

źródło: http://www.speditions-lkw.de/polen.htm


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2006, 10:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2006, 19:05
Posty: 29
Lokalizacja: Starachowice

Moze i macie racje.Wiem że w Transbud Katowice maja diete i nie narzekaja na zarobki.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lip 2006, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Cytuj:
Wiem że w Transbud Katowice maja diete i nie narzekaja na zarobki.
W Transbudzie może i nie narzekają na zarobki ale za to ci kierowy którzy nie ciągają firmowych naczep tylko mają przepinki, narzekają na jakość naczep a dokładniej ich stan techniczny.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lip 2006, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
powidal mi o takich numerach jakie tam wywijaja sobie kierowcy ze szok...
to powiedz coś wiecej na ten temat, chetnie poczytamy.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lip 2006, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

http://img141.imageshack.us/img141/2831 ... 3ik.th.jpg

jak sie dobrze przyjrzeć to można do wniosku dojsc że to FH 16 z Delty to fotomontaż!!! wystarczy tylko spojrzeć na przejscia cieni na kabinie i już widać ze to nienaturalne cieniowanie! i te lusterka patrzce na prawe małe lusterko widzicie jak kolor jest komputerowo nałożony? jest to po prosru tak zwany VT czyli Virtual Tunnung 8) mówię wam tak jest!

diabeł tkwi w szczególach!

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lip 2006, 0:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Cytuj:
jak sie dobrze przyjrzeć to można do wniosku dojsc że to FH 16 z Delty to fotomontaż!!!
Ja mam kalendarz Volvo i na tym kalendarzu jest to Volvo i nie wygląda na fotomontarz :!:


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lip 2006, 8:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2006, 14:15
Posty: 98
Lokalizacja: LUBLIN

Cytuj:
jak sie dobrze przyjrzeć to można do wniosku dojsc że to FH 16 z Delty to fotomontaż!!!
Levuss Na tym obrazku nie można się dobrze przyjrzeć :wink:

_________________
....:::::ŚLĄSK WROCŁAW & MOTOR LUBLIN::::...Na zawsze razem....Motor&Chełmianka


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lip 2006, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

koledzy ja nie mam tego kalendarza :shock: a moje sygestnie wypłynęły po obledzinach tej fotki zamieszczonej w tym temacie

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lip 2006, 0:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2006, 1:15
Posty: 140

Cytuj:
jak sie dobrze przyjrzeć to można do wniosku dojsc że to FH 16 z Delty to fotomontaż!!!
Kolego temu zdjęciu nie trzeba się przyglądać gdyz z tego co wiem DELTA TRANS nie posiada w swoim taborze FH16 (przy czym mogę sie mylić).


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lip 2006, 11:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

kogo to obchodzi czy to fotomontaż, czy nie... ważne, ze fotka ładna i tyle w temacie. Piszcie lepiej o Delcie, a nie rozpływajcie sie nad tym zdjeciem.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lip 2006, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Auta z Delty-Trans śmigają również na przerzutach i śmigają z naczepami dużych firm logistycznych. Dwa razy widziałem chińczyka z Delty ciągnącego naczepę ECC. Raz koło Zeebrugge i drugi raz niedaleko Veurne. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 sie 2006, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2006, 10:28
Posty: 21
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Bradzo dobra i solidna firma. Współpracujemy z nimi od kilku lat i nie moge powiedźieć złego słowa. Auta tez mają super.

_________________
MAN 5 star :)


Tytuł:
Post Wysłano: 04 wrz 2006, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Mój ojciec jeździ w tej firmie, nie narzeka, auta są zawsze czyste bo przed postawieniem na placu zawsze muszą być umyte od tego są 2 myjki na terenie firmy, jeśli chodzi o kontakt to porozumiewają się za pomocą smsów dyspozytor może dzwonić do kierowcy tylko w Polsce za granice nie, w wyjątkowych przypadkach dyspozytor może poprosić kierowce o zadzwonienie jak jest za granicą. Są same volva FH12 380 i 420 no i pare merców tych małych, na bazie też jest autoryzowany serwis volvo ale delta i tak naprawia auta w swoich warsztatach.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 735 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: