Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2006, 13:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
Ja równiez slyszalem o legendarnej banie "11"
moze cos wiecej na ten temat?

Naprawde taka zła jest ta firma?


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2006, 16:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
wsiadali do tramwaju linii 11 i wolali kto ma C+E bo kierowców potrzebuja
:lol: To rzeczywiście musieli być w krytycznej sytuacji...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2006, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Cytuj:
wsiadali do tramwaju linii 11 i wolali kto ma C+E bo kierowców potrzebuja
:lol: To rzeczywiście musieli być w krytycznej sytuacji...
Podobnie było w Błoniu na początku 2005, tylko oni nie jeździli komunikacją miejską. :lol: :lol: :lol: :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2006, 17:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
W gliwicach delta obsluguje opla wiec po portowej duzo jeździ, ale oprócz tego jescze gdzieś tam smigają, wiem ze na portowej ma LINK również baze... Jak ktoś jest z tych okolic to na portowej my (acting) mamy baze przy stacji benzynowej (tereny bylej energetyki).
No Ja mieszkam blisko Portowej bo w Łabędach, w okolicach Huty, dokładnie to na Strzelców Bytomskich...:wink: Tylko niemoge właśnie skojarzyć w którym miejscu Wy tam jesteście (Acting), bo od ulicy Was chyba niewidać...:?: Na Portowej Delte widać jak i Link, baze ma jeszcze znany Galasini...:wink: Co do Delty to szkoda pracowników, bo ludzie tyrają żeby wyżywić jakoś rodzine, a potem coś się stanie przypadkiem i muszą pewnie spłacać...:?


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2006, 17:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lis 2005, 15:47
Posty: 57
Lokalizacja: lublin

z tymi wekslami to jest jakaś lipa, coś mi sie wydaje że zgodnie z kodeksem pracy jesli pracownik nie wyrzadził szkody umyslnie, można obciażyć go do wysokosci trzech pensji z dnia wypadku

_________________
życie w drodze...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2006, 21:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Acha już chyba Wiem, czyżby tam za tym ogrodzeniem gdzie stają Dantransy...:?: Już kojarze, kiedyś tam na serwisie przegląd zrobić zdaje się z tatą byłem - ciągnikiem...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 sty 2006, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
z tymi wekslami to jest jakaś lipa, coś mi sie wydaje że zgodnie z kodeksem pracy jesli pracownik nie wyrzadził szkody umyslnie, można obciażyć go do wysokosci trzech pensji z dnia wypadku
tez mi sie tak wydaje, bo przeciez jakby bylo inaczej, to kto by tam chial jeździć. A jednak jakos sie trzymają i to calkiem nieźle chyba prosperują

[ Dodano: Pon, 09.01.2006, 14:28 ]
Chyba faktycznie jest tam duza rotacja kierowcow, bo jak sami piszą na swojej stronie:
Kod:
Pytanie:  Czy w najbliższym czasie firma planuje zatrudnienia nowych kierowców i jakie są kryteria w Delcie Trans aby dostać pracę na tym stanowisku? 

Odpowiedź:  Zatrudnienia kierowców odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 9.00 w Świętochłowicach- Lipiny na ul. Chorzowskiej 134b. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzana jest znajomość przepisów AETR, TIR oraz konwencji CMR. Prosimy o przyniesienie ze sobą prawa jazdy (kategoria C oraz E), świadectwa kwalifikacji, uprawnień ADR oraz zapytania o niekaralność (ważne ½ roku). Wymagane jest również 3 lata doświadczenia w transporcie ciężkim. 
...wiec rotacja chyba jest duza jak to ktos napisał. Ciekawe czemu :D

pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lut 2006, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 lut 2006, 12:44
Posty: 38
Lokalizacja: okolice Kielc

oni poczebuja kierowcow bo gadalem z gosciem ktory tam jezdzi siedem lat on lata nowym Volvem fh 12 Globtroter XL z naczepa do szkla szkoda tylko ze ten ciagnik to automat to mowi ze ciagle przywoza nowe zestway i stoja po pól roku w foli we wszystkim jak zdjete z samochodu ktory je przywiozl i nie ma kto nimi jezdzic. pozdro


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Mam konkretne pytanie: czy te zestawy stoją dlatego, ze na rynku kierowcow jest deficyt, czy tez dlatego, ze nikt nie chce się zatrudniac w Delcie z powodu tych nieszczesnych weksli, ktore trzeba podpisywac?

Bardzo mnie ta firma kręci, podobają mi się ich zestawy, a pozatym jest to firma z okolic, wec do pracy byloby niedaleko :D

Pozdrawiam

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Bardzo mnie ta firma kręci, podobają mi się ich zestawy,
Wiesz jak to się mówi...:
"Z ładnego garnka się nienajesz"...:] Jeżeli Tobie pasują te weksle to czemu nie, możesz iść, tylko że w tym fachu wszystko jest możliwe i choćbyś robił wszystko jak najlepiej to stać się mogą różne rzeczy, w końcu sam na drodze niejesteś...:] Jestem też ciekawy jak się ma tam traktowanie kierowców, może się pozmianiało troche, no i jak do roboty jaką tam się odwala mają się pieniądze...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

no wlasnie, moze sie pozmieniało. Daltego interesuje mnie bardzo ta firma, moze te weksle nie są tak straszne na jakie wyglądają. Chiałbym przeczytac taki weksel, co tam sie szczegółowo podpisuje :D

Zarobków nie stawiam na pierwszym miejscu przy wyborze przyszlego pracodawcy, ale wychodze z zalozenia, ze jak ktos jest dobry w tym co robi, to go docenią.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
ale wychodze z zalozenia, ze jak ktos jest dobry w tym co robi, to go docenią.
Założenie dobre, tylko niestety nie wszędzie, bo w niektórych firmach niejest się pracownikiem tylko numerem i liczy się raczej żebyś przyniósł jak największy dochód, niezwarzając na to czy jest to zgodne z prawem czy nie...:] A wogóle Delta bierze ludzi bez doświadczenia, bo na tym ogłoszeniu pisze że jednak potrzebne jest...:>


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 22:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Cytuj:
Założenie dobre, tylko niestety nie wszędzie, bo w niektórych firmach niejest się pracownikiem tylko numerem i liczy się raczej żebyś przyniósł jak największy dochód
To mi się wydaje że tak jest w dużych firmach transportowych gdzie jest powiedzmy tys. zestawów to kto sie przejmuje jakimś jednym kierowcą.
A mnie tak samo jak tir5 korci Delta i tak samo chcialbym zobaczyć taki weksel.

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

A tutaj ładna fotka, FH z naczepką z muldą i znajomy ładunek.

Obrazek

(C) VOLVO Image Bank


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Bardzo ładne, ostre zdjęcie. Skąd masz takie?


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Podałem źródło. Jest z image banku VOLVO.


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Jako ciekawostka dodam że to VOLVO FH16. Jest ono w wkalndarzu 2006 z VOLVO :D


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Nie zauważyłem, nie byłem aż tak mocno zapatrzony w forum, więc sorry :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lut 2006, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
A wogóle Delta bierze ludzi bez doświadczenia, bo na tym ogłoszeniu pisze że jednak potrzebne jest...
Nie słyszałem jeszcze o firmie, która bierze bez doświadczenia, ale jak się nie próbuje, to nigdzie Cię nie zatrudnią. Ja liczę na to, ze popyt na kierowców bedzie się ciągle zwiekszał i po jakimś czasie, pracodawcy nie bedą wybrzydzac, tylko szukac ludzi ktorzy naprawde chcą i mogą jeździć. Obym się nie przeliczył.....:?
Pozdr.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2006, 12:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Bardzo ładne Volvo nie wiedziałem że Delta - Trans ma fh16 :roll:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: