Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 535 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sty 2005, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:30
Posty: 64
GG: 9348516
Lokalizacja: lubelskie

Początek działalności naszej firmy to rok 1989, wówczas to nasza działalność skupiała się na obsłudze transportu paczek drobnicowych. Dążenie do zaspokojenia potrzeb naszych Klientów stanowi podstawowy argument w rozwoju firmy - odzwierciedlenie tej sytuacji stanowi szereg inwestycji w tabor.

Rok 1992 pierwsze VOLVO FH12 z logo DELTA TRANS wyrusza na międzynarodowe trasy.

Kolejne lata to ciągłe inwestycje w zaplecze techniczne zapewniające kompleksowość świadczonej usługi, w związku z tym zwiększa się tabor, powstają kolejne oddziały naszej firmy zlokalizowane zarówno na granicy kraju jak i wewnątrz kraju.

Ciągły rozwój naszej firmy związany jest także z datą 12.11.1998, wówczas DELTA TRANS jako jedna z pierwszych polskich firm sektora transport- spedycja- logistyka otrzymała certyfikat potwierdzający zgodność systemu jakości firmy z normą ISO 9002: 1994.

Dodatkowo w tymże roku DELTA TRANS otrzymuje statuetkę Złotego Pegaza za innowacyjność w dziedzinie transportu i spedycji, przyznaną przez Międzynarodowe Targi Transportu i Spedycji w Warszawie.

W roku 2001 firma otrzymuje tytuł "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2001" przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie.

W roku kolejnym dotychczasowy system jakości został poddany recertyfikacji, dzięki czemu usługi świadczone przez DELTA TRANS są zgodne z systemem jakości wg normy ISO 9001: 2000. Po raz drugi już DELTA TRANS otrzymuje tytuł "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY 2002" przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą.

W marcu 2003 roku DELTA TRANS wzięła udział w Mistrzostwach Polski Logistyków w Narciarstwie Alpejskim, które miały miejsce w Zakopanem na Gubałówce, a organizatorem była firma Hellman Moritz. DELTA TRANS zdobyła pierwsze miejsce w Rywalizacji Drużynowej.

W dniu 5 marca 2004 roku odbyły się po raz drugi zawody w Rywalizacji Drużynowej w Mistrzostwach Polski Logistyków w Narciarstwie Alpejskim w Wiśle na Stożku. Tym razem organizatorem była DELTA TRANS oraz Stowarzyszenie ProLogistyka. Spośród 62 zawodników z 11 firm transportowych i logistycznych biorących udział w zawodach DELTA TRANS oczywiście i tym razem stanęła na podium, zajmując drugie miejsce.

Obrazek

(C) http://www.deltatrans.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 04 maja 2005, 21:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 kwie 2005, 20:04
Posty: 67
Lokalizacja: Łódź

Mają FH-cze :D Popieram Delta Trans :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 04 maja 2005, 21:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2005, 19:00
Posty: 15
Lokalizacja: Gorzów City(LAnsberg)

Widac ze nowoczesny tabor...przyczepy tez szeroki wybór rodzajów... :D :)

_________________
nOIsE...dRums....cOll.....


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2005, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

mają nizły tabor widziałem jak leciał ze szkłem, nawet mają busy widziałem mercedesa !!


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2005, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lut 2005, 14:49
Posty: 40

tak ale czy tak dorze płacą kierowcą i traktują ich normalnie a nie zaprzeproszeniem jak szmaty. :?


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2005, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

Cytuj:
Mają FH-cze Popieram Delta Trans
Ja również .
Ta firma jest mega . Autka zawsze czyste , zadbane , wogóle full wypas .
Ale tak jak powiedział kolega ROTRANS#020 czy dobrze traktują kierowców ??

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2005, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Autka zawsze czyste , zadbane , wogóle full wypas .
To jeszcze o niczym nie świadczy, nie wiem jak wygląda sytuacja z traktowaniem kierowców, ale w takich wielkich firmach człowiek zawsze znaczy mniej niż w tych posiadających kilka aut. Przynajmniej tak mi się wydaje...


Tytuł:
Post Wysłano: 23 maja 2005, 19:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Ja słyszałem od szofera z Delty, że zarobki mają trochę niższe niż w Pekaesie, ale są zdecydowanie gorzej traktowani... Ogólnie rzecz ujmując czasami są zmuszani przez przełożonych do terminowych dostaw "za wszelką cene" nierzadko przeginając tacho... nie wiem czy to prawda, bo tylko tak słyszałem, co prawda od kierowcy z tej firmy, ale ręki nie dam sobie za to uciąć ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2005, 19:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 19:08
Posty: 5
Lokalizacja: BYTOM

z tego co wiem aby dostać się do Delty to trzeba przejśc casting który odbywa się w poniedziałki, różne pytania idziesz do mechanika On Cię pyta o różne sprawy itd, oczywiscie jazda z kierowcą, mają jakiś swój wew. regulamin np kiedy możesz dzwonić do spedytora a kiedy sms...
a co do zarobków to około 3-4 tys tak jak słyszałem


Tytuł:
Post Wysłano: 28 maja 2005, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
mają jakiś swój wew. regulamin np kiedy możesz dzwonić do spedytora a kiedy sms...
Rozumiem, że nie mogą zatrudniać byle kogo (chociażby ze względu na dobry tabor, który nie może być oddawany w "niepowołane" ręce) i rozmowa kwalifikacyjna jest niezbędna, ale z tym regulaminem (kiedy dzwonić, a kiedy wysyłać sms-a) to już chyba przesada...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 maja 2005, 10:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 19:08
Posty: 5
Lokalizacja: BYTOM

i jeszce jak zabłądzisz i zrobisz troszeczkę za dużo kilometrów to Ci potrąca za paliwo :( słyszałem z pewnego źródła że jednemu 400zł
jutro w pracy pogadam z kumplem na firmie który był tam na próbie, mieli go już brać, był tam w piątek już po trasie i miał składać papiery a Oni mu powiedzieli że w poniedziałek na to że On już do przyjęcia ma być .... czekał, ktoś na niego nakrzyczał że tylko poniedziałek , zdenerwował się i poszedł ...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 maja 2005, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
jeszce jak zabłądzisz i zrobisz troszeczkę za dużo kilometrów to Ci potrąca za paliwo słyszałem z pewnego źródła że jednemu 400zł
To już też przesada, przecież każdy może się pomylić i zgubić trasę... Oni myślą, że kierowca wykorzystywał ten samochód na potrzeby własne :!: :?:
Cytuj:
jutro w pracy pogadam z kumplem na firmie który był tam na próbie, mieli go już brać, był tam w piątek już po trasie i miał składać papiery a Oni mu powiedzieli że w poniedziałek na to że On już do przyjęcia ma być .... czekał, ktoś na niego nakrzyczał że tylko poniedziałek , zdenerwował się i poszedł ...
Ja nie mogę, ale biurokracja :evil: Mówcie co chcecie, ale według mnie tak właśnie jest w większości wielkich firm...


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2005, 11:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 kwie 2005, 15:00
Posty: 79
GG: 2314600
Lokalizacja: Łódź

wiecie co wszedzie dobrze tam gdzie nas niema :!:


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lip 2005, 22:11

Ma ktoś może coś o firmie ERONTRANS?


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2005, 20:01

Fajnie ze maja fh-cze tylko szkoda ze 12 a nie 16

moderator DeLuxe: nie pisz postów jeden za drugim bo to ewidentne łamanie regulaminu, zapoznaj sie z nim prędko i przestrzegaj go !


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2005, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

No i po co piszesz tyle postów naraz i to jeszcze takich bezsensowych :/

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Tytuł:
Post Wysłano: 14 lip 2005, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2005, 16:23
Posty: 359
Lokalizacja: Łódź

Masz funkcję zmień, to z niej korzystaj. I pisz SENSOWNE posty :!: :/


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lip 2005, 12:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:30
Posty: 64
GG: 9348516
Lokalizacja: lubelskie

Czy znacie może firme Nicols ? Produkuje materiały chemiczne: gąbki, odświerzacze... itd. Delta w tej firmie się załadowuje. Ta firma jest w moim mieście ;). Czasami ja tam spotykam po 10 lub 15 samochodów z Delty. Pozdrawiam ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2005, 14:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Ja slyszałem kiedyś, a było to zdaje się w tamtym roku że aby przyjąć się w tej firmie trzeba było podpisać coś takiego że w razie wypadku i chyba jak rozwali auto czy pójdzie ono do kasacji to kierowca musi zapłacić 100 tys. zł (ale niewiem czy to jest prawda), a jak zginie to tą kwote ma zapłacić rodzina kierowcy i dlatego dużo kierowców którzy szli tam i się dowiadywali to niechcieli tam jeżdzić.
A podejżewam że jeżeli nawet tak było to już tak nie jest bo mało kto tam chciał jeżdzić więc pewnie zmienili...:D


Ostatnio zmieniony 02 mar 2006, 17:09 przez lukaszml, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 sie 2005, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

Fajną mają flote . Mój znajomy jeździ takim jak na ostatnim zdjęciu tylko TANDEMEM . Dzisiaj zapodam fotki w galerii :wink:

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 535 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: