Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 lut 2012, 1:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2012, 0:57
Posty: 1
GG: 0

Witam.
Gadałam ostatnio z koleżanką z pracy, która pracowała jakieś pół roku temu u kulczyka. Otóż mówiła że to totalny prostak , brak jakiegokolwiek elokwencji bo nawet nie słyszał w swoim życiu tak długiego słowa. Mówiła że koleś wypłaca pod stołem cześć pensji, i gdy odchodzisz nagle nie dostaniesz połowy ostatniej pensji tak jej zrobił. Podobno OBCINA MEGA STAWKI gdy odsprzedaje robotę podwykonawcom potrafi ukraść 400zł lub więcej ze STAWKI. Kierowco uważaj do kogo idziesz do PRACY wszystko co pisali przedmówcy jest PRAWDĄ kulczyki to oszuści......!!!!!!! Jeśli jesteś sado masochistą to jest idealna praca dla Ciebie tylko później nie dziw się jak jesteś szmatą;]


Ostatnio zmieniony 18 lut 2012, 19:07 przez smile, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 18 lut 2012, 10:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lut 2012, 20:02
Posty: 1
GG: 0

no hej...
ja tam nie pracuje całe szczęście. Tak mi opowiadał kierowca. Nie będę zdradzał jakim autem jeździ bo nie chce mu dodatkowych problemów robić.
ale dziwie się ludziom że tam pracują w takich warunkach.


Post Wysłano: 23 lut 2012, 23:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2012, 22:37
Posty: 21
GG: 3503771
Samochód: Najlepiej ciężarowy

Koledzy, szefem tej firmy jest Jan Kulczyk ten najbogatszy biznesmen z Polski ??? Chyba wiecie o kogo chodzi ?


Post Wysłano: 24 lut 2012, 9:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Koledzy, szefem tej firmy jest Jan Kulczyk ten najbogatszy biznesmen z Polski ??? Chyba wiecie o kogo chodzi ?
To nie ten Kulczyk :wink:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 25 lut 2012, 15:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

o Bodze Bodze ale u tego Kulczyka to dramat jest no :D :D


Post Wysłano: 05 mar 2012, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

No to napewno nie ten Jan Kulczyk....... :lol:
U "Tego"Jana Kulczyka pracowalem w Poznaniu kiedy jeszcze był głównym udziałowcem Kulczyk Tradex.
Niestety "była"to już w tym momencie ZŁOTA ROBOTA.
Ile jabym dał by ta praca wróciła...bardzo dobre szefostwo(podwykonawcy Kulczyk Tradex),baaardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do ciężkiej pracy,którą jednak bardzo lubiłem i z przyjemnością wykonywałem bedąc jednocześnie bardzo dobrze wynagradzanym za swój wkład.
Pozdrawiam wszystkich jednocześnie życząc sobie i innym by tak było w każdej pracy.
Niestety w tym kraju wszystko co dobre i na normalnym europejski poziomie szybko się kończy na rzecz dziadostwa,chamstwa,cwaniactwa i wyzysku.......
Pozdrawiam.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Post Wysłano: 17 mar 2012, 14:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 9:13
Posty: 44
GG: 39524721
Samochód: Volvo FH500 EEV
Lokalizacja: Ostrołęka

Jak zacząłem jeździć na kontenerach poznałem kilku kierowców od Kulczyka (już zaden z nich tam nie jeździ) Pytałem się czy to prawda co piszą w necie i niestety potwierdzili. Kierowcy tam pracują miesiąc, góra dwa i odchodzą. Czemu tak się dzieje?? Wina zapewne jest po stronie kierownictwa firmy, bo na auta raczej kierowcy nie powinni narzekać.


Post Wysłano: 17 mar 2012, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2007, 13:52
Posty: 93
GG: 0
Lokalizacja: :P

Cytuj:
Jak zacząłem jeździć na kontenerach poznałem kilku kierowców od Kulczyka (już zaden z nich tam nie jeździ) Pytałem się czy to prawda co piszą w necie i niestety potwierdzili. Kierowcy tam pracują miesiąc, góra dwa i odchodzą. Czemu tak się dzieje?? Wina zapewne jest po stronie kierownictwa firmy, bo na auta raczej kierowcy nie powinni narzekać.
I czemu rozsiewasz plotki na internecie? Nie pitol, ze kierowcy sie po miesiacu zwalniaja... Tez jezdze na kontenerach i pewnie dluzej niz Ty i znam troche lepiej ten temat.


Post Wysłano: 17 mar 2012, 19:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lip 2007, 10:45
Posty: 478
GG: 5718619
Samochód: Scania R560 6x4
Lokalizacja: KaRsIn

Cytuj:
Cytuj:
Jak zacząłem jeździć na kontenerach poznałem kilku kierowców od Kulczyka (już zaden z nich tam nie jeździ) Pytałem się czy to prawda co piszą w necie i niestety potwierdzili. Kierowcy tam pracują miesiąc, góra dwa i odchodzą. Czemu tak się dzieje?? Wina zapewne jest po stronie kierownictwa firmy, bo na auta raczej kierowcy nie powinni narzekać.
I czemu rozsiewasz plotki na internecie? Nie pitol, ze kierowcy sie po miesiacu zwalniaja... Tez jezdze na kontenerach i pewnie dluzej niz Ty i znam troche lepiej ten temat.
No to po prostu napisz co wiesz a nie naskakuj na cH3sTeRa.


Post Wysłano: 17 mar 2012, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

A co mozna napisac ? Ci ktorzy nie wytrzymuja presji to nie wytrzymuja i odchodza ale i sa ludzie ktorzy i wracaja .Teraz na puchach i tak jest lipa z robota a u pana Jana jest ogien tak czy siak ;) a ogien ogniem ale platnik jeden ze solidniejszych jesli chodzi o kontenery.


Post Wysłano: 17 mar 2012, 20:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2009, 9:13
Posty: 44
GG: 39524721
Samochód: Volvo FH500 EEV
Lokalizacja: Ostrołęka

Cytuj:
Cytuj:
Jak zacząłem jeździć na kontenerach poznałem kilku kierowców od Kulczyka (już zaden z nich tam nie jeździ) Pytałem się czy to prawda co piszą w necie i niestety potwierdzili. Kierowcy tam pracują miesiąc, góra dwa i odchodzą. Czemu tak się dzieje?? Wina zapewne jest po stronie kierownictwa firmy, bo na auta raczej kierowcy nie powinni narzekać.
I czemu rozsiewasz plotki na internecie? Nie pitol, ze kierowcy sie po miesiacu zwalniaja... Tez jezdze na kontenerach i pewnie dluzej niz Ty i znam troche lepiej ten temat.
Nie rozsiewam plotek tylko takie są fakty. Ktoś napisał że u Kulczyka jest cały czas robota i płatnik jeden z solidniejszych... To proszę mi wytłumaczyć czemu jest taka ogromna rotacja wśród kierowców. Nie wnikam ale coś jest na rzeczy że nikt tam długo nie zagrzeje miejsca.


Post Wysłano: 17 mar 2012, 20:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2008, 10:43
Posty: 54
GG: 3512373
Samochód: Scania R500 V8

Pracowałem i przemilczę to...
Ja swoje wiem i mogę powiedzieć przez PW a nie na ogólnym temacie. A dlaczego?? Dlatego, że siedzi sobie gość który wszystko czyta i [wycenzurowano] wszystko do kierownictwa a później żyć takiemu człowiekowi nie dają i wszystko co złe to moja wina, chociaż nic nie napisałem!!

_________________
Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

PRECZ Z KOMUNĄ!!


Post Wysłano: 17 mar 2012, 23:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2009, 13:08
Posty: 165
GG: 0
Samochód: Scania
Lokalizacja: Gdynia

A ostrzegalismy Ciebie kolego w temacie o kontenerach.


Post Wysłano: 17 mar 2012, 23:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Cytuj:
Pracowałem i przemilczę to...
Ja swoje wiem i mogę powiedzieć przez PW a nie na ogólnym temacie. A dlaczego?? Dlatego, że siedzi sobie gość który wszystko czyta i [wycenzurowano] wszystko do kierownictwa a później żyć takiemu człowiekowi nie dają i wszystko co złe to moja wina, chociaż nic nie napisałem!!
W jaki sposób nie dają żyć? Zastraszanie i groźby są karane.
Nie ma co robić w gacie, to nie gestapo.

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 18 mar 2012, 9:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2008, 10:43
Posty: 54
GG: 3512373
Samochód: Scania R500 V8

Słuchaj...ja z nimi już tyle przeszedłem, że mam dość. Pracowałem w różnych firmach.
Myślałem że niema gorszych. A jednak są i tutaj zmarnowałem najpiękniejsze 6 miesięcy mojego życia.
I zgadzam się, że są karane ale wiecie jak to jest gdy ktoś ma za dużo kasy, myśli "Jestem Bogiem i mogę wszystko"

_________________
Człowiek na poziomie powinien trzymać się w pionie

PRECZ Z KOMUNĄ!!


Post Wysłano: 21 paź 2012, 18:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 14:55
Posty: 102
GG: 7539165
Samochód: Leon MK1 TDi
Lokalizacja: Świecie

Witam, mam pytanie jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w firmie u pana Kulczyka, dodam tylko, że jestem z nim po rozmowie, jeśli mógł by się któryś z obecnych kierowców krajówki odezwać do mnie na priva, bym był wdzięczny.Interesują mnie głównie kierunki, pauzy weekendowe, servis autek, kontakt kierman-spedytor, urlopy...

gygy: 7539165
skype: eliuyt

Pozdrawiam puszkowców :)

_________________
puszki again... CHOMIKOLOT KT38...

Pozdrawiam Karol CSW


Post Wysłano: 22 paź 2012, 6:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2009, 12:39
Posty: 409
Samochód: Volvo FH
Lokalizacja: Wejherowo

Cytuj:
Witam, mam pytanie jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w firmie u pana Kulczyka, dodam tylko, że jestem z nim po rozmowie, jeśli mógł by się któryś z obecnych kierowców krajówki odezwać do mnie na priva, bym był wdzięczny.Interesują mnie głównie kierunki, pauzy weekendowe, servis autek, kontakt kierman-spedytor, urlopy...

gygy: 7539165
skype: eliuyt

Pozdrawiam puszkowców :)

Temat już chyba wyczerpany. Kolorowo w firmie nie jest. Praca raczej dla 'hardkorów' :wink:


Post Wysłano: 22 paź 2012, 12:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 14:55
Posty: 102
GG: 7539165
Samochód: Leon MK1 TDi
Lokalizacja: Świecie

Chce znać opinie obecnie zatrudnionych kierowców(kilku) a nie ludzi co nie maja pojęcia o transporcie kontenerowym i wypowiadającym się jedynie co usłyszeli o tej firmie na parkingach...
Jak tak byśmy do tematu podchodzili to żadna firma by nie miała pracowników, bo każdy to złodziej, oszust itp itd...
wystarczy, że raz dziennie poczytam sobie wypociny na e-transporcie...

_________________
puszki again... CHOMIKOLOT KT38...

Pozdrawiam Karol CSW


Post Wysłano: 22 paź 2012, 14:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 sie 2012, 9:55
Posty: 24
GG: 20095645
Samochód: Ford Focus mk1 1.4 16V hatchback
Lokalizacja: NIL

elias26

Myślisz, że są tu kierowcy z danej formy na forum? Mi się zdaje, że nie.

A jak jacyś są to nie chcą się wypowiadać na jej temat jak kolega parę postów wyżej... Czyli coś w tej firmie musi być nie tak...

_________________
Prawo Jazdy B - 10.01.2012
Prawo Jazdy C - 25.08.2012
Prawo Jazdy C+E - 29.07.2016
KW - 28.10.2014


Post Wysłano: 02 mar 2013, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 gru 2012, 0:36
Posty: 17
GG: 26468746

Nie prawda. Nw jak jest na kraju ale na zachodzie jest ok praca u nich. Po 1 Jeździsz tylko zgodzie z tachem. 2 Zaokrągla wypłatę np: masz zarobione 5010 to zaokrągla do 5100. 3 Daje wiecej kasy jak masz mało zarobione a to nie twoja wina tylko np tego ze spedycja tak dała albo coś. A jak ktoś jest głąbem to wiadomo że go każdy wywali z roboty.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: