Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lis 2008, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Witam. Chciałbym przedtsawić kolejną firmę transportową z która współpracuję :)

Firma PIT TRANSPORT świadczy usługi na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego zlecenia, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, punktualność oraz bogaty wachlarz usług logistycznych skierowanych do dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych, a także instytucji oraz biur.
Strona w rozbudowie :wink: : http://pittransport.home.pl/501.html

Obecnie firma jest podwykonawcą usług transportowych dla hurtowni spożywczej "Bazylia" : http://www.bazylia.com/kontakt.html

Posiadane auta firmy PIT Transport to m in. Iveco Daily 35S13, Fiat Ducato 2.5 TDI, Iveco Daily 65C17, Iveco EuroCargo 75E18.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 11 cze 2009, 14:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Nowa strona internetowa : http://pittransport.pl/
Nowe usługi to : magazynowanie oraz kurierka na terenie Wrocławia i Katowic.
Z nowin w firmie : kończy się kontrakt z hurtownią spożywczą "Bazylia". Rownież w najbliższym czasie sprzedają auta dostawcze z uwagi na małą rentowność.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 03 paź 2009, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2009, 12:41
Posty: 76
GG: 0

Macie aktualne informacje co dzieje się w tej wrocławskiej firmie ?
Dla kogo jeżdżą ?
Jakie kierunki najczęściej obsługują ?
Ile w sumie posiadają aut ?


Post Wysłano: 06 gru 2010, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Ktos wie cos na temat tej firmy??

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Post Wysłano: 07 gru 2010, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Firma istnieje i jeździ. Ponad rok temu składałem papiery i gdybym nie znalazł pracy okolicy, to przenosiłbym się do Wrocławia.
Spedytorzy młodzi, przełożeni również, kierowców nie spotkałem niestety na bazie (może są aż tak zapracowani xD)

Stawkę znam tylko na solówkę (0,24-25 gr za km) + dodatek za jazdę w weekend (chyba 50 zł, nie pamiętam już dokładnie).
Kiedyś jeździli dla hurtowni Bazylia, teraz dla Boscha po Reichu (z reguły od poniedziałku do piątku).

Czy warunki się zmieniły, tego nie wiem ale odniosłem pozytywne wrażenie.

P.S. Widziałem jakoś w kwietniu ich ciężarówkę, ale kierowiec nie odpowiadał na moje wołania na CB :)

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 07 gru 2010, 12:11

Byłem na rozmowie w sprawie pracy na solo w tej firmie jakieś 2-3 miesiące temu. Oferowali ok. 3000 na rękę, ale zjazd co drugi weekend do kraju.


Post Wysłano: 07 gru 2010, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Cytuj:
Byłem na rozmowie w sprawie pracy na solo w tej firmie jakieś 2-3 miesiące temu. Oferowali ok. 3000 na rękę, ale zjazd co drugi weekend do kraju.
A ja sie przyjmuje do pracy... Zaoferowali zarobki 3000- 3800.... na solówce...

Jazda na własnej działalności...

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Post Wysłano: 07 gru 2010, 18:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Cytuj:
[...]
Jazda na własnej działalności...
O, to nowość. Możesz coś więcej na ten temat napisać ?

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 07 gru 2010, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Poprostu ja prowadze własna działalnosć i dogadałem sie z włascicielem ze bede jezdził na własnej działalnosci...

Tak to normalnie na umowe o prace....

Poprostu prowadze transport usługowy mam paru kierowców... Dorobiłem sie i chce rozwinac firme... A ze na rynku krucho to postanowiłem przed jakimis inwestycjami nabyc jakiegos doswiadczenia...

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Post Wysłano: 07 gru 2010, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

A, to się rozumie. Myślałem, że aż tak zmienili profil swojej firmy :)

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 23 gru 2010, 3:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

http://otomoto.pl/daf-lf-55-280-18-izot ... 82386.html

czyzby firma niewypłacalna??

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Post Wysłano: 23 gru 2010, 11:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2010, 16:39
Posty: 13
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

Michał31 - a czy Ty przypadkiem nie miałeś tam pracować?? tzn. współpracować z nimi ?? Różne opinie o tej firmie słyszałem, sam byłem na rozmowie, ale niestety warunki jakie proponowali, jazda w podwójnej obsadzie w aucie z kurnikiem, dzielenie kilometrówki na pół - nie odpowiadało mi.
Może się powoli wykańczają, a może trzymanie auta nie było opłacalne, może wymieniają samochody?? Różnie może być - niech się wypowie ktoś kto tam pracuje :lol:


Post Wysłano: 24 gru 2010, 1:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Cytuj:
Michał31 - a czy Ty przypadkiem nie miałeś tam pracować?? tzn. współpracować z nimi ?? Różne opinie o tej firmie słyszałem, sam byłem na rozmowie, ale niestety warunki jakie proponowali, jazda w podwójnej obsadzie w aucie z kurnikiem, dzielenie kilometrówki na pół - nie odpowiadało mi.
Może się powoli wykańczają, a może trzymanie auta nie było opłacalne, może wymieniają samochody?? Różnie może być - niech się wypowie ktoś kto tam pracuje :lol:
Miałem... to dobre okreslenie... Zaplacilem za badania... I dzwoniłem w tamten czawrtek i dupa... Kreca jak sie tylko da... ze mam czekac... To czekam... ale w nieskonczonosc sie nie da...

Wkoncu sie wkuzyłem i zaczynam dalej prowadzic firme... po swietach mam egzamin C+E... I staram sie o lising na wywrotke bo mam jakis zarys wspułpracy...

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Post Wysłano: 24 gru 2010, 2:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Cytuj:
..

Wkoncu sie wkuzyłem i zaczynam dalej prowadzic firme... po swietach mam egzamin C+E... I staram sie o lising na wywrotke bo mam jakis zarys wspułpracy...
Wkurzyłeś się ?? Masz zamiar starać się o leasing ? Masz jakiś zarys współpracy ? Pierw przydałoby się iść do szkoły, to by był jakiś może i zarys inteligencji ale na mózgu :lol: Może nie jestem super z ortografii, ale chociaż się staram.

To ta firma, w której Cichanos pojechał kiedyś na wschód ? I opisał super relację :D :?:

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 24 gru 2010, 3:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

hmm, pierw czy najpierw oto jest pytanie....

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 24 gru 2010, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Cytuj:
hmm, pierw czy najpierw oto jest pytanie....
Jeżeli masz takie pytanie to zadaj je na samosi lub w google wpisz :lol: Bo nie widzę nic złego w wyrazie pierw :!:

Tabor ich wygląda tak jak na tych modelach? http://www.pittransport.pl/index.php?op ... =5&lang=pl

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Ostatnio zmieniony 24 gru 2010, 16:31 przez Bajzel, łącznie zmieniany 1 raz.
A szkoda, bo pierw jest niepoprawną formą na dzień dzisiejszy. Parafrazując: najpierw przydałoby się iść do szkoły, to by był jakiś może i zarys inteligencji ale na mózgu...


Post Wysłano: 24 gru 2010, 12:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2010, 16:39
Posty: 13
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Tabor ich wygląda tak jak na tych modelach? http://www.pittransport.pl/index.php?op ... =5&lang=pl
Powiem Ci kolego tak: tandemu nigdy nie widziałem w barwach tej firmy,na placu także, pewnie zdjęcie sobie wrzucili, żeby ładnie strona wyglądała :D

Większość aut w małej kabinie, z tego co widziałem to są z kurnikami, wersje najuboższe z możliwych. Rozmawiałem kiedyś z kierowcą, który na latał w lato na Włochy i Hiszpanie bez klimy i lodówki.

Pewnie mają jeszcze jakieś inne auta podnajmowane od przewoźników ( w ramach potrzeb). Ogólnie firma z bardzo słabym taborem.


Post Wysłano: 25 gru 2010, 14:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Ponieważ tandemu nigdy w tej firmie nie było. Ot rozwiązanie calej zagadki :wink:

Cały ich tabor składa się z takich pojazdów :
* Iveco Daily 35S13,
* Fiat Ducato Maxi,
* Iveco Daily 65C18 (meblowóz),
* Iveco EuroCargo 120E220 x 2 (w tym jeden z kabiną dzienną + kabina sypialna),
* Iveco Stralis AS440S45,
* Daf c.s. i tutaj oznaczeń nie znam x 2 (granatowy i żółty chyba). Nie dawno odbierane.
+ ta solówka Dafa która jest w linku na sprzedaż.
* naczepy są marki Wielton - firanki.
Możliwe że uciekło mi gdzieś jedno IEC z kabiną dzienną i kurnikiem.

Ogólnie te solówki dlatego są w tak cieńkim wyposażeniu ponieważ auta były brane gdy firma jeździła pod hurtownią spożywczą. Później nie którym nowszym autom, tj. IEC dodano "kurnik" aby mogły jeździć w dalsze trasy. Nie wiem też jak mogą kogoś przyjmować na podwójną obsade na solówki skoro te auta mają tylko pojedyńcze łóżka.

To jest kolejna firma która ma bardzo ładnie wykonaną strone www. Praktycznie wszystkie samochody są oklejone reklamami i to w profesjonalny sposób. Reklamy nawet kilkuletnie nie marszczą się na wyprofilowaniach karoserii. Ale nic poza tym ciekawego w niej nie ma.

K.

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 25 gru 2010, 16:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2009, 18:50
Posty: 53
GG: 0

Cytuj:
Ponieważ tandemu nigdy w tej firmie nie było. Ot rozwiązanie calej zagadki :wink:

Cały ich tabor składa się z takich pojazdów :
* Iveco Daily 35S13,
* Fiat Ducato Maxi,
* Iveco Daily 65C18 (meblowóz),
* Iveco EuroCargo 120E220 x 2 (w tym jeden z kabiną dzienną + kabina sypialna),
* Iveco Stralis AS440S45,
* Daf c.s. i tutaj oznaczeń nie znam x 2 (granatowy i żółty chyba). Nie dawno odbierane.
+ ta solówka Dafa która jest w linku na sprzedaż.
* naczepy są marki Wielton - firanki.
Możliwe że uciekło mi gdzieś jedno IEC z kabiną dzienną i kurnikiem.

Ogólnie te solówki dlatego są w tak cieńkim wyposażeniu ponieważ auta były brane gdy firma jeździła pod hurtownią spożywczą. Później nie którym nowszym autom, tj. IEC dodano "kurnik" aby mogły jeździć w dalsze trasy. Nie wiem też jak mogą kogoś przyjmować na podwójną obsade na solówki skoro te auta mają tylko pojedyńcze łóżka.

To jest kolejna firma która ma bardzo ładnie wykonaną strone www. Praktycznie wszystkie samochody są oklejone reklamami i to w profesjonalny sposób. Reklamy nawet kilkuletnie nie marszczą się na wyprofilowaniach karoserii. Ale nic poza tym ciekawego w niej nie ma.

K.
A Uzbekistan obsługują?


Post Wysłano: 27 gru 2010, 1:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lip 2007, 15:52
Posty: 223
GG: 0
Samochód: Rudy 102
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Cytuj:
Cytuj:
..

Wkoncu sie wkuzyłem i zaczynam dalej prowadzic firme... po swietach mam egzamin C+E... I staram sie o lising na wywrotke bo mam jakis zarys wspułpracy...
Wkurzyłeś się ?? Masz zamiar starać się o leasing ? Masz jakiś zarys współpracy ? Pierw przydałoby się iść do szkoły, to by był jakiś może i zarys inteligencji ale na mózgu :lol: Może nie jestem super z ortografii, ale chociaż się staram.

To ta firma, w której Cichanos pojechał kiedyś na wschód ? I opisał super relację :D :?:
To kup mi słownik ortograficzny bo Lising mnie zrzera... Powiem jedno Po h*** piszesz jak P*** głupoty nie temat... Przeszkadza Ci błedy To won do Chin...

_________________
[B+E] [C] [C+E]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: