Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lis 2008, 23:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Firma CONECTUSS s.c. powstała w 2007 roku. Przy tworzeniu firmy korzystaliśmy z pomocy zaprzyjaźnionych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki ich wsparciu a także wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, szybko zdobyliśmy zaufanie klientów.
Należymy do Wielkopolskiego Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Samochodowych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz liczymy na szybkie rozpoczęcie współpracy.

Świadczymy usługi w zakresie transportu krajowego oraz międzynarodowego - głównie na terenie Unii Europejskiej. Najczęściej obsługiwanymi przez nas krajami są:

- Niemcy - Austria - Włochy
- Holandia - Belgia - Luksemburg
- Francja - Hiszpania - Portugalia
- Czechy - Słowacja - Węgry
- Szwajcaria - Anglia - Dania
- kraje skandynawskie - Bułgaria

Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia takie jak:

- Certyfikat kompetencji zawodowych
- Licencje na wykonywanie transportu krajowego i międzynarodowego.

Do Państwa dyspozycji przekazujemy pełne zestawy składające się z ciągnika siodłowego marki DAF oraz naczepy marki Schmitz. Wszystkie pojazdy spełniają normę nie mniejszą niż EURO3.

Nasze auta przechodzą systematyczne przeglądy w autoryzowanych stacjach obsługi DAF w Polsce i za granicą.

Ponadto każdy pojazd wyposażony jest w telefon komórkowy GSM, system monitoringu satelitarnego GPS oraz nawigację satelitarną. To sprawia, że wykonywana przez nas usługa jest bezpieczna, szybka i pewna.


Kontakt:
Conectuss s.c.
Ul. Łomżyńska 33
61-048 Poznań, Polska

http://www.conectuss.com

*galeria zdjęć na stronie internetowej...

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 08 lis 2008, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Należy podziwiać tą firme, że zaczęli działalnośc transportową w 2007 roku. Bardzo ryzykowny okres. Wielu ludzi wtedy nie zdecydowało by się na tak odważny krok... Ale jak widać z ich strony to poboczna działalność... Czyli mogą sobie pozwolić na kilka lat start...

"Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia takie jak:

- Certyfikat kompetencji zawodowych
- Licencje na wykonywanie transportu krajowego i międzynarodowego."

Nie ośmieszali by się pisząć coś takiego...

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 09 lis 2008, 14:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

A ja się zastanawiałem, skąd to jest, co to jest i jakoś nie mogłem zebrać się na odnalezienie ich w sieci :D

Galeria najbogatsza nie jest, ze swojej strony dodam, że Conectuss eksploatuje także 105-tki,przynajmniej jedną :) O firmie nic nie wiem, widuję właśnie tego jednego Daf'a w niedalekiej okolicy mojego domu...Zauważyłem, że pojawia się on dość często, a jak już stoi to nie rzadko po 3-4 dni. Obecnie tkwi w jednym miejscu od czwartku..Siedziba firmy jest i owszem, ale bazy chyba nie mają...Ewentualnie kierowcy mogą trzymać auta pod domem,jak to czyni ów kierowca.

Może ruszę Ziemią i pofatyguję się, by uwiecznić go w kadrze :mrgreen:


Post Wysłano: 09 lis 2008, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ja właśnie wczoraj pierwszy raz spotkałem ich wóz. Dafa XF105 SC
(W okolicach os. Sobieskiego o ile się nie mylę Kuba)
Nie widziałem o firmie nic, dlatego postanowiłem sprawdzić. Jak widać nieźle im idzie...

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 10 lis 2008, 9:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

No nie do końca bo ten, o którym ja mówię stoi przy Shellu przy Lechickiej, dokładniej mówiąc na osiedlu Wichrowe Wzgórze :) No chyba, że tam gdzieś stoi sobie drugi.. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: