Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 paź 2008, 19:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Witam!

O firmie:
Cytuj:
Firma "TOBI" powstała w 1997 r. Została założona przez Tomasz Wieczorka. Od samego początku jej właścicielowi przyświecała idea założenia firmy oferującej swoim klientom znacznie więcej niż tylko usługi spedycyjne.

Zdecydował się na stworzenie firmy opartej o wartości takie jak partnerstwo, profesjonalizm i solidność. Początkowo działalność firmy "TOBI" opierała się na jednym samochodzie, który był prowadzony przez samego właściciela. Z czasem dynamiczny rozwój firmy, poprzez dobrze świadczone usługi, zwiększył ilość samochodów. Pomimo, że firma znacznie się rozrosła, to jednak do dnia dzisiejszego właściciel firmy osobiście zajmuje się szkoleniami i naborem pracowników, którzy prowadzą samochody ciężarowe. Właścicielowi zależy na profesjonalizmie i dobrym przygotowaniu pracowników, eliminując osoby nie nadające się do tej pracy.

Ze względu na rozwój firmy i zwiększenie ilości partnerów w 2006 r. powstała firma-córka "TOBI Spedycja-Transport-Logistyka" s.c., która zajmuje się tą samą działalnością - profesjonalną spedycją międzynarodową.

Obie firmy dysponują doskonale wyposażonym i skomputeryzowanym zapleczem technicznym, spedytorskim i administracyjnym, a naszym klientom oferujemy nowoczesny, ekologiczny i bezpieczny tabor samochodowy, który wymieniamy co 3-4 lata. System GPS oraz możliwość stałego, całodobowego kontaktu telefonicznego naszych spedytorów z kierowcami, pozwala na ciągłe monitorowanie przebiegu usługi transportowej i umożliwia, jeżeli taka potrzeba zaistnieje, szybką reakcję.

Obie firmy posiadają również niezbędne certyfikaty i licencje do wykonywania usług z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej. Wszystkie ładunki są ubezpieczone w czasie transportu. Na życzenie klienta, w razie potrzeby, możemy zapewnić dodatkową umowę ubezpieczenia.

Gwarantujemy państwu terminowość, wysoką jakość usług i elastyczność co do wymogów klienta, a o solidności naszych usług świadczy duża ilość zadowolonych klientów, krajowych jak i zagranicznych.

Usługi:
Cytuj:
Oferujemy Transport Samochodami o Ładowności:

* do 1,5 t do 8 euro palet zabudowa - plandeka lub do 6 euro palet blaszak
* do 3,5 t do 15 euro palet zabudowa - plandeka lub kontener
* do 6 t do 18 euro palet zabudowa - plandeka
* do 24t do 34 euro palet zabudowa - plandeka lub firanka

Marki/specjalizacja

Specjalizujemy się w dostawach ekspresowych to jest dostawa do 24 godzin.

Dysponujemy wyszkoloną kadrą kierowców z którymi jest kontakt w każdym momencie a nasz tabor pojazdów (Mercedes ; Renault ; Fiat ; MAN ; Volvo) jest na bieżąco wymieniany co 3-4 lata na nowe pojazdy.
Kierunki:
Cytuj:
* Portugalia
* Hiszpania
* Francja
* Włochy
* Austria
* Szwajcaria
* Anglia
* Niemcy
* Belgia
* Holandia
* Szwecja
* Norwegia
* Czechy
* Słowacja
* Węgry

Kontakt:
Cytuj:
Firma "Tobi" Tomasz Wieczorek
43-300 Bielsko-Biała, ul. Małopolska 25 - woj. śląskie
tel. 033 499 00 41

Adres korespondencyjny
43-300 Bielsko-Biała, ul. Poniatowskiego 6

Telefony
tel. 033 499 00 41
tel. 033 499 00 43
fax 033 499 00 42

tel. kom. 0512081877

(c) http://www.tobitransport.pl

Jeśli macie, to wrzućcie jakieś fotki - ja widziałem tylko Mastera z Tobi...

Pozdrawiam!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 06 lis 2008, 16:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Witam, natknąłem sie na ten temat przypadkowo.
Ostatnio na osiedlu widuje czerwonego mastera z wysoką plandeką właśnie z tej firmy.

Jako, że na aucie jest nazwa firmy i numery telefonów spisałem sobie je.
Jako, ze wciąz szukam zajecia na weekendy + poniedziałek do południa, zyje w przekonaniu, że możliwym jest złapać sie na trasy do 7,5 tony na same weekendy. Wiem, że to bardzo trudne, ale jak nie spróbuje to sie nie dowiem czy ktokolwiek byłby czymś takim zainteresowany.

Jednak nie spróbowalem sie odezwac, dzis kiedy znowu widziałem auto o mnie naszło, zeby założyć tu temat z pytaniami o tej firmiee. Jednak użyłem szukajki i prosze..

Zaintrygowało mnie dlaczego w necie nic nie mogłem znaleźć o tej firmie, jednak teraz patrze i jest troche info... moze jak szukałem to przekręcilem nazwe.

W każdym razie jeśli ktoś ma info o tej firmie i wie coś na ten temat czy mają na przykład stałe trasy w grafiku i byłaby mozliwosc złapania sie na weekendy i święta ferie wakacje to prosze o cynk ;-)

Jak nie bedzie odzewu to zaryzykuje i sam uderze do tej firmy ;-)

P.S co do auta, stoi u mnie pod blokiem, bo przed chwilą widziałem.
Wybacz, że nie zejde na dół z aparatem, jednak innym razem sie postaram ;-)

Poza tym nie mam doswiadczenia jak sie robi takie fotki w sensie czy wolno, czy mam zaslaniac tablice itd...


Post Wysłano: 06 lis 2008, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ja przypadkowo natknąłem się na ich wóz o 7 rano kiedyś, jak jechałem autobusem do szkoły.

Patrze - "TRANSPORT, SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA" i busik - no to zapisałem w telefonie i po południu temacik, jeśli stronę mają i jest coś na niej.
Keśli się natknę na taką firmę, to szukam i staram się założyć temat, bo a nóż ktoś się natknie tak jak Ty Marix ;)


Pozdrówko! :wink:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 09 lis 2008, 15:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 kwie 2008, 2:21
Posty: 76
GG: 4542692
Samochód: MAN
Lokalizacja: SBI

kolego Marix jeśli masz wolne tylko weekendy i święta od razu odpadasz z transportu międzynarodowego gdyż dyspozycyjność to jeden z podstawowych warunków podjęcia współpracy. Zresztą moim zdaniem jeśli jeszcze się uczysz to powinieneś sobie odpuścić robotę gdyż jeszcze dość sie w życiu najeździsz. Natomiast co do samej firmy Tobi to jakiś czas temu widywałem w Bielsku tylko Renault Mastery i Man-y TGL natomiast ostatnio napotkałem dwa nowiutkie MAN-y TGX i tandemy w oparciu o TGL. Na plandekach TGX reklamują spedycję Esse Logistics i chyba z podpisania kontraktu z tą spedycją wynika rozwój firmy. Jak będzie okazja to postaram sie gdzieś zrobić zdjęcie jakiegokolwiek wozu. pozdrawiam


Post Wysłano: 12 cze 2009, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Dokładnie taki zestaw o jakim wspomniał kolega prezes21:

Obrazek

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 29 wrz 2009, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 wrz 2009, 19:23
Posty: 5
GG: 0

przepraszam ma ktos wiecej wiadomosci na temat tej firmy i mam takie pytanie czy sa tam przyjecia?? moze ktos wie???


Post Wysłano: 29 wrz 2009, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Jak byłem pytać o małe auta w lipcu, to nie było, ale zawsze możesz zadzwonić lub podjechać do nich i zapytać.


Post Wysłano: 29 wrz 2009, 22:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
przepraszam ma ktos wiecej wiadomosci na temat tej firmy i mam takie pytanie czy sa tam przyjecia?? moze ktos wie???
No. W tej firmie na bank wiedzą.

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 23 gru 2009, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lis 2009, 16:09
Posty: 16
GG: 0
Lokalizacja: Zielona Góra

Ja też zwróciłem uwagę na tą firmę :wink: jakiś miesiąc temu wjeżdżałem w Świnoujściu za ich Masterem z kórnikiem na Polonie.


Post Wysłano: 28 gru 2009, 12:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
Ja też zwróciłem uwagę na tą firmę :wink: jakiś miesiąc temu wjeżdżałem w Świnoujściu za ich Masterem z kórnikiem na Polonie.
Z czym?!


Post Wysłano: 28 gru 2009, 12:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

s.szymon -> kórnik to to samo co kurnik tylko, że napisane z błędem ortograficznym :mrgreen: Może być kurnik w którym śpią sobie kury, znoszą tam jajka i flirtują z kogutem a może także być kurnik który zakłada się na dach ciężarówki aby kierowca miał się gdzie wyspać kręcąc pauzę. Kurniki mają podobne przeznaczenie bo w tym i w tym można spać jednak w tym drugim przypadku nie trzeba tego robić na sianie.

viewtopic.php?t=6626


Post Wysłano: 28 gru 2009, 13:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Chodziło mi o błąd ortograficzny :D

Wiem co to jest kurnik. Chciałem zwrócić uwagę na ten jakże... Jakże piękny błąd ortograficzny :mrgreen:


Post Wysłano: 27 kwie 2010, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2009, 13:48
Posty: 136
GG: 0

Post Wysłano: 19 sie 2010, 8:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 gru 2008, 20:46
Posty: 14
Samochód: Merc

a jak wyglada sprawa zjazdow do domu? i ile mozna na miesiac zarobic,chodzi mi o jazde busami.


Post Wysłano: 29 sie 2010, 10:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
A czego się spodziewałbyś na ekspresie? 2 tyś to norma a pozatym licząc średnia prędkość 100 to te 2 tysiące to nie problem, poza tym tam masterki nie mają tacha;) a spalanie 11.5 jest realne i wcale chować się nie trzeba;) mogłbyś powiedzieć jakie tam mają masterki? 120 czy 140?
Mam pytanie, sam jeździsz czy tata jeździ :?: Bo straszne brednie wypisujesz...
Żeby osiągnąć średnią prędkość 100km/h, to musisz cały czas zasuwać 120km/h i stawać tylko na siusiu i żeby samochód zatankować... 2tyś km to norma :?: W mniej jak 24h tego nie zrobisz, nawet nie ma szans, a kiedy czas na spanie, jedzenie, odpoczynek :?: I do tego spalanie 11,5l :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Post Wysłano: 29 sie 2010, 10:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2010, 12:31
Posty: 13
GG: 0
Samochód: volvo

Daje fote ich samochodu.
Obrazek


Post Wysłano: 28 cze 2011, 23:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Odświeżam, panowie orietuje się ktoś może jak tam teraz z przyjeciami na busa jest ? Dodzwonić się nie mogłem a mam dość daleko żeby tam podjechać ..


Post Wysłano: 22 wrz 2011, 21:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lip 2011, 11:54
Posty: 3
GG: 0

Witam podobno teraz w Tobi na początek jest umowa zlecenie obciążenia za paliwo i wypłata na raty bez określonego terminu chciałem się tam przyjąć ale jeżeli tak jest rzeczywiście to raczej odpuszczę czy ma ktoś info jak jest na prawdę?


Post Wysłano: 23 wrz 2011, 6:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2010, 23:13
Posty: 65
GG: 0
Samochód: MIETEK MPIII 18.440
Lokalizacja: Bielsko Biała

Z tego co się orientuje,to na okres próbny rzeczywiście jest umowa zlecenie. Co do ściągania za paliwo,to są ustalone normy. Jeżeli umiesz jeździć i się w nich mieścisz to nic Ci nie ściągną,no chyba,że myślałeś,że z oszczędności będziesz miał drugą wypłatę,to sobie daruj.
Wypłaty są w dwóch ratach.Pierwsza między 10-15, a druga między 20-30.


Post Wysłano: 24 wrz 2011, 7:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lip 2011, 11:54
Posty: 3
GG: 0

dzięki za info jeśli chodzi o wypłate to dość dość duży rozrzut a jeśli chodzi o normę to nie mam na myśli oszczędności tylko to czy nie jest wzięta z księżyca


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 34 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: