Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lis 2005, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

A ja dziś napiszę o firmie w której pracuje mój Vater. Jest to firma GALAAUTO z Lublina:
HISTORIA

GALAAUTO SP. Z O.O. działając na rynku jako firma transportowa rozpoczęła współpracę z Volvo w roku 1995. Początkowo poprzez zakup ciągników siodłowych tej marki, a następnie podpisując umowę dealerską z przedstawicielstwem Volvo w Polsce.
Na mocy tej umowy 1 marca 1997 roku została przejęta od lubelskiej firmy Instal Autoryzowana Stacja Serwisowa Volvo Truck oraz Dział Sprzedaży Pojazdów.
Bardzo szybki rozwój spowodował otwarcie w tym samym roku (listopad) nowego oddziału w Rzeszowie, który pozwolił wypełnić lukę w działalności Volvo na Podkarpaciu.
GALAAUTO

Przejęcie całości wyposażenia oraz zatrudnionych ludzi pozwoliło nam na płynne i nieodczuwalne dla klientów zmiany właścicielskie serwisu.

Obrazek

GALAAUTO SP. Z O.O. jest liczącą się i prężnie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej, znaną i cenioną zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Jako jedna z pierwszych firm, spełniających wysokie kryteria transportowe, przekształciliśmy się w przewoźnika licencjonowanego.

Elastyczność firmy i możliwości dostosowania do potrzeb klientów gwarantuje, że każde przyjęte przez nas zlecenie wykonywane jest na czas.
Obrazek
Intensywne szkolenia, a przede wszystkim zadowolenie naszych klientów stworzyło nam okazję do dalszej ekspansji terytorialnej, co zaowocowało przejęciem kolejnego serwisu, tym razem w Białej Podlaskiej (1 czerwca 2000 roku).

Obrazek

Od 1 lutego 2004 firma GALAAUTO SP.Z O.O. przejęła stacje serwisowe VOLVO na terenie Olsztyna i Białegostoku. Tym samym GALAAUTO prowadzi w chwili obecnej pięć autoryzowanych stacji serwisowych na terenie Polski.
W dniu dzisiejszym stacje serwisowe GALAAUTO SP. Z O.O., w których zatrudnionych jest ponad 60, stale szkolonych w szkole serwisowej we Wrocławiu osób, oferują Państwu:

* autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny samochodów ciężarowych Volvo;
* sprzedaż części zamiennych Volvo oraz do naczep.
* serwis naczep i przyczep;

(C)www.galaauto.pl
http://www.galaauto.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lis 2005, 11:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

No właśnie nie mam dokładnego zdjęcia mojego vatera wozu, ale to jest coś w stylu
Obrazek
Ale na szczęsiecie to już nie długo go będzie miał bo w najbliższym czasie ma przyjść 10 nowych zestewów ( wiadomość od dyspozytora Piotrka którego z tego miejsca pozdrawiam :] ) A tak wogóle to z tego co wiem firma liczy ok 30 zestewów w tym 10 nowszych z przed około kilku miesięcy, maksymalnie do roku temu wziętych. W gali jest przeróżność, przeważnie samochody wzięte w leasing, ale znajdują się tez poleasingowe. Przeważnie plandeki ale też sa i firanki a przy ostatniej dostawie dostały się też nowe chłodnie.

Teraz tylko czekam aż Vater dostanie nowego trucka bo obiecał mi wziąć mnie w ferie w traske :)


EDIT:


Własnie znalazłem na dysku fotkę volvo mojego Vatera, co prawda to on sam robił zwykłym aparatem a ja to potem tylko zeskanowałem... Takze jakość jest do kitu ale oriętacyjnie można skukać :)


Obrazek

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Ostatnio zmieniony 12 lis 2005, 20:30 przez oski1234, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 13 lis 2005, 11:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

No to fakt aut ich troche widac na zachodzie głownie we Francji ,chodza chyba tez na Hiszpanie .
Brat mi opowiadał ze tam tez chuligani jezdza ,raz widział jak weekendowali 4 z gali (2auta bo podowjna obsada) popili,popili a pozniej sie naparzac zaczeli z tego dwoch z tego samego auta :P Jeden sie zalał krwia z niuchy a drugiemu łuk napuchł zanim ich rozdzieli tak sie załatwili :P

Ale to czesto tak bywa na podwojnych obsadach i napewno nie jest tak tylko w Gali .
Ogulnie myslałem ze wiecej maja aut bo oni chodza na zachodzie we 2,3 auta .

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lis 2005, 11:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Co do podwójnej obsady to powiem ze baaardzo żadko jeżdżą dwójkami, najczęściej pojedyńczo. Co do popijania to jak wszędzie, jak się stoi w kilku na postoju (szczególnie jakimś dłuższym) to zawsze się znajdzie powód do popicia. Nawet mój Vater, abstynent, przy nich zaczą popijać:) naszczęście w rozsądnych ilościach:P:P:P
Gala najczęściej robi przewozy wschód-zachód i na odwrót, wszędzie się jeździ od rosji do portugalii (mój ojciec był tam już 2 razy) oczywiście Hiszpania, Farncja, Czechy, słowacja chyba jeszcze, Litwa na 100% i co ważne Wielka Brytania :)

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 mar 2007, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2007, 11:51
Posty: 358
GG: 4107185
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2007, 14:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 gru 2007, 11:52
Posty: 22
Lokalizacja: Lublin

jak ktoś może to niech da jakąś opinie o tej firmie a nie wszyscy podziwiają samochody, jak teraz tam z taborem, jak z płacą, traktowaniem kierowcy no i z czasami, przestrzegają czy nie i czy należy sie 24H postuje. Piszcie bo szukam innej roboty

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś???
Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2007, 17:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego nie idz tam. Wyzyskiwacze jakich malo. Na przyuczaniu dostajesz 1500zl na reke niezaleznie od tego ile jestes w trasie oczywiscie mowie o miedzynarodowce. Pozniej masz okolo 25 gr/km. Naczepy oprocz paru lodowek i firanek to stare rozpadajace sie szmaty. Nie masz swojego samochodu. Zamieniasz sie w trasie z innymi kierowcami. Tak samo przepinki naczep. Czesto zaladunki sa od gory a szmaty nie maja rozsuwanych dachow. Jezdzi sie od Portugalii po Ukraine. Na wschod leca zazwyczaj w kilka samochodow. Ostatnio w 10 aut wiezli dzwig. Szef nie kumaty nakazuje jezdzic kierowcom na luzie zeby mniejsze spalanie bylo. Potrafia puscic stare FH 12 380 KM na Portugalie i jechac bocznymi drogami przez gory bo krocej na rozladunek niz autostrada. W trasie jest sie roznie. Raz 2 tyg , raz 3,5 tyg. Inni kierowcy smieja sie z Gali za glodowe stawki. Wielu kierowcow przewinelo sie przez ta firme. Najczesciej przychodza mlodzi pojezdza pare miesiecy, zdobeda doswiadczenie i uciekaja. Przyjmuja od reki. Ja osobiscie nie poszedlbym.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2007, 18:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sty 2006, 23:44
Posty: 153
GG: 4622331
Lokalizacja: WPR

Cytuj:
Własnie znalazłem na dysku fotkę volvo mojego Vatera, co prawda to on sam robił zwykłym aparatem a ja to potem tylko zeskanowałem... Takze jakość jest do kitu ale oriętacyjnie można skukać :)


Obrazek
Z tego co widać to Volvo jeździło kiedyś dla CJ International. Myślałem że zestawy biorą chociaż od nowości... :|

_________________
A,B,C - są. E-jeszcze w tym roku.

Marzenie, pasja, to nas w jedność połączyło.
Naturalna segregacja, to nas wyłoniło.!


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2007, 19:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Te Volvo juz u nich nie jezdzi. Czesc starszych FH 12 juz wysprzedali. Zazwyczaj samochody sa u nich od nowosci. Nie daje reki uciac ale cos kolo polowy roku maja przyjsc nowe samochody.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 25 sty 2008, 0:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

zgadzam sie a na dodatek z tego co słyszałem to na działalnosc zatrudnia


Post Wysłano: 25 sty 2008, 4:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

Cytuj:
zgadzam sie a na dodatek z tego co słyszałem to na działalnosc zatrudnia
Źle słyszałeś


Post Wysłano: 25 sty 2008, 14:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

a mi sie zdaje ze dobrze słyszałem kolego gala to firma która jest słabym płatnikiem :arrow:


Post Wysłano: 25 sty 2008, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego nie wiesz to nie opowiadaj bajek. Gala kiedyś zatrudniała na działalności teraz już nie. Na dowód to mój kolega sie zatrudniał we wrześniu i na umowę.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 26 sty 2008, 1:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

Kolego dla ciebie gala to raj?
czy co? nie rozumiem tak slyszale
apropo tej firmy to znam komentarze starych szoferów Gali i wiem mniej więcej jak tam jest


Post Wysłano: 26 sty 2008, 21:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Dla mnie Gala nie jest rajem. To ze jest słabym płatnikiem to wiem i sie z Tobą zgadzam. Tylko napisałem ze jeżdżą na umowę a nie na działalność jak wspomniałeś. Na poprzedniej stronie napisałem jak mniej więcej wygląda sytuacja w Gali. Jeżeli czytałeś to wiesz jakie jest o nich moje zdanie a jeżeli nie to przeczytaj. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 26 sty 2008, 22:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Również kilka razy słyszałem, że kierowcy jeśli chodzi o zarobki to w GALI dobrze nie mają. Może tyle, że auta dobre. Może niech kolega oski sie nam na ten temat więcej wypowie. A twojego tate widziałem kilka razy w Lublinie i powiem, że auto na realu nie jest złe. Pozdrawiam i życzę jak najlepszych warunków w GALI :)


Post Wysłano: 27 sty 2008, 14:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

czytalem ale podniecasz sie tą firma
w gali nigdy nie bedzie rewelacyjnie niebylo i nie bedzie


Post Wysłano: 27 sty 2008, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Po czym wnioskujesz ze sie podniecam ta firma???? Zacytuj albo napisz. Jezeli czytales co napisalem o warunkach pracy i stwierdzasz ze sie podniecam Gala to albo nie zrozumiales tego co pisalem albo ze mna jest cos nie tego. Kolego truckmaniak tata oskiego juz nie jezdzi w Gali rok jak nie wiecej.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 27 sty 2008, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

o dobra od roku duzo sie zmieniło kilka nowych Volvek doszlo


Post Wysłano: 27 sty 2008, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 16:29
Posty: 89
Lokalizacja: :::SZCZECIN:::

Cytuj:
o dobra od roku duzo sie zmieniło kilka nowych Volvek doszlo
Wiesz, co to interpunkcja? Poza tym zakup, paru sztuk Volv to nie duża zmiana(zwłaszcza, że pewnie wyparły stare więc tabor się nie powiększył, a na pewno nie poszły pensję w górę).


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: