Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Sano, Sękowo
Post Wysłano: 16 wrz 2008, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2008, 16:39
Posty: 8
GG: 8907886
Samochód: mercedes
Lokalizacja: Wolsztyn

Witam!

Czy zna ktoś tą firme? Mam zamiar zmienic pracę i zastanawiam sie nad tą firmą ponieważ na chwile obecna jeżdze na chłodni z spożywka(zbrzydło mi stanie w kolejkach pod marketami) także czy ktoś sie orientuje jak dostac się do tej firmy na silos.Wiem też ze do nich swoje ciagniki podstawiaja osoby prywatne a silosy sa ich. Proszę pomoc.


Post Wysłano: 16 wrz 2008, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2006, 9:37
Posty: 134
Lokalizacja: Wronki

Do Sano nie masz co uderzać, mają tylko transport zewnętrzny.
Co najwyżej do któregoś z ich kooperantów.


Post Wysłano: 17 wrz 2008, 14:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2008, 16:39
Posty: 8
GG: 8907886
Samochód: mercedes
Lokalizacja: Wolsztyn

Rozumiem ale nie znam żadnego z przewoznika który światczy im usługi także w tym problem. Potrzebowałbym jakieś konkretne dane np. numery tel. Koledzy a praca u nich dokładnie na czym polega, gdzie latają itp. :?: Kiedyś czesto mijałem ich na drodze do szczecina ale teraz juz nie jeżdżę w tym kierunku takze nie pogadam sobie z nimi.


Post Wysłano: 17 wrz 2008, 18:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2008, 16:39
Posty: 8
GG: 8907886
Samochód: mercedes
Lokalizacja: Wolsztyn

Mówisz że jest problem z wypłatami to az dziwne poniważ maja tam jeden z nowszych taborów. Prywatne firmy podstawiały by swoje auta jak nie płacą :?: Zainteresowałem sie tą firma ponieważ interesuje mnie praca na silosach a po drugie to nie mam do nich daleko(jeżeli chodzi o baze) ok. 70km Założyłem ten post poniewaz nigdzie na innych forach nikt nie wypowiadał sie o tej firmie. Czekam na wasze opinie 8)


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2008, 16:39
Posty: 8
GG: 8907886
Samochód: mercedes
Lokalizacja: Wolsztyn

Obrazek

Tylko dwóch mobili zna tą firmę :?: :> Piszcie jak do nich moge sie dostać...


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 17:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Kiedyś było naprawdę dobrze w Sano i dlatego wiele firm inwestowało w nowy tabor. Znam wielu przewoźników z mojego regionu, którzy jeżdżą i proszą się żeby im zapłacili chociaż jedną fakturę bo nie mają na paliwo. Do Sano się nie dostaniesz bo oni nie mają swoich aut, tylko najmują. Jeszcze raz Ci mówię odpuść sobie. Pzdr!


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 sie 2008, 18:52
Posty: 3
GG: 0
Samochód: Renault magnum 480

Mój tata wcześniej jeździł w sano. Tylko że on jeżdził pod firanką i rozwoził pasze po kraju , jeżdziłem z nim na wakacjach , to naoglądałem się tych silosów i ogólnie na parkingu przed fabryką sano.


Post Wysłano: 16 cze 2011, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2009, 19:07
Posty: 177
GG: 7502228
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Bardzo Ładny Zestaw :)

Obrazek

_________________
http://www.truckservice.fora.pl/


Post Wysłano: 31 sie 2011, 13:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2009, 15:20
Posty: 3
GG: 0
Samochód: Scania

Krid85i akurat z tego co ja wiem , a wydaje mi się że wiem sporo bo mój ojciec pracuje u kolesia co podstawia tam swoje zestawy bo samo nie daje żadnych swoich silosów itp. silos musisz mieć swój własny w kolorze żółtym z czarnym napisem sano na obu bokach , a ty Martin jeśli nie wiesz jak wygląda robota pod sano to wyjdź , Sano jako jedna z nie licznych firm wypłaca kasę na konto co do minuty , mówisz Kris że widziałeś ich jak latają na Szczecin to latają Silosy po Soję do portu , ale Sano ma kilka punktów w Polsce oraz rozwozi też paszę do prywatnych odbiorców , fakt faktem kasa jest z tej roboty średnia bo zależy ile kółek wykręcisz (mówię teraz o silosie) więc żeby zarobić musisz się trochę [wycenzurowano] ;).
Teraz jeśli chcesz powiem ci parę firm które latają pod Sano :
- Transport Spedycja Perz i Orzechowski - Kwilcz
- Fischery z Wronek
- Tunkle z Sierakowa
- Moryson Trans z Kościana
Więcej nie znam lub nie pamiętam jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało ;).


Post Wysłano: 31 sie 2011, 14:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
a ty Martin jeśli nie wiesz jak wygląda robota pod sano to wyjdź
Taki mądry jesteś a nie umiesz spojrzeć kiedy napisałem tego posta? 3 LATA TEMU!!!
Cytuj:
Fischery z Wronek
Ta firma nie jest z Wronek.


Post Wysłano: 01 wrz 2011, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2009, 15:20
Posty: 3
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
Cytuj:
a ty Martin jeśli nie wiesz jak wygląda robota pod sano to wyjdź
Taki mądry jesteś a nie umiesz spojrzeć kiedy napisałem tego posta? 3 LATA TEMU!!!
Cytuj:
Fischery z Wronek
Ta firma nie jest z Wronek.
Sano jakoś nigdy nie miało problemów z płacami więc kiedy to napisałeś to nie zmienia niczego ;).
A co do tych Fisherów to faktycznie pomieszałem Tunkle są z Wronek , Fishery z Sierakowa :P.


Post Wysłano: 01 wrz 2011, 17:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
a ty Martin jeśli nie wiesz jak wygląda robota pod sano to wyjdź
Taki mądry jesteś a nie umiesz spojrzeć kiedy napisałem tego posta? 3 LATA TEMU!!!
Cytuj:
Fischery z Wronek
Ta firma nie jest z Wronek.
Sano jakoś nigdy nie miało problemów z płacami więc kiedy to napisałeś to nie zmienia niczego ;).
A co do tych Fisherów to faktycznie pomieszałem Tunkle są z Wronek , Fishery z Sierakowa :P.
Ty wiesz swoje, ja swoje. Moje wiadomości o tym nie były usłyszane na parkingu. Też tam chciałem wstawić swoje samochody ale zrezygnowałem z w/w powodu. Tunkle też nie są z Wronek.


Post Wysłano: 26 sie 2012, 12:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 12:05
Posty: 3
GG: 15740481
Samochód: Man TGX
Lokalizacja: Kościan DK[5]

A to i ja zarzucę kilkoma zdjęciami :D .
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 26 sie 2012, 12:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Widziałem tego MANa ze zdjęć powyżej w tym tyogniu w Tarnowie, nie pamiętam, ale chyba w czwartek.


Post Wysłano: 26 sie 2012, 13:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 12:05
Posty: 3
GG: 15740481
Samochód: Man TGX
Lokalizacja: Kościan DK[5]

Cytuj:
Widziałem tego MANa ze zdjęć powyżej w tym tyogniu w Tarnowie, nie pamiętam, ale chyba w czwartek.
Dokładnie ojciec był w tych rejonach.


Post Wysłano: 28 sie 2012, 15:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 22:20
Posty: 48
GG: 6543503
Lokalizacja: Pniewy

Cytuj:
Krid85i akurat z tego co ja wiem , a wydaje mi się że wiem sporo bo mój ojciec pracuje u kolesia co podstawia tam swoje zestawy bo samo nie daje żadnych swoich silosów itp. silos musisz mieć swój własny w kolorze żółtym z czarnym napisem sano na obu bokach , a ty Martin jeśli nie wiesz jak wygląda robota pod sano to wyjdź , Sano jako jedna z nie licznych firm wypłaca kasę na konto co do minuty , mówisz Kris że widziałeś ich jak latają na Szczecin to latają Silosy po Soję do portu , ale Sano ma kilka punktów w Polsce oraz rozwozi też paszę do prywatnych odbiorców , fakt faktem kasa jest z tej roboty średnia bo zależy ile kółek wykręcisz (mówię teraz o silosie) więc żeby zarobić musisz się trochę [wycenzurowano] ;).
Teraz jeśli chcesz powiem ci parę firm które latają pod Sano :
- Transport Spedycja Perz i Orzechowski - Kwilcz
- Fischery z Wronek
- Tunkle z Sierakowa
- Moryson Trans z Kościana
Więcej nie znam lub nie pamiętam jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało ;).

Tunkiel jest z Sierakowa ,a Fischer z Klosowic kolo Sierakowa.


Post Wysłano: 30 cze 2013, 11:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2012, 12:05
Posty: 3
GG: 15740481
Samochód: Man TGX
Lokalizacja: Kościan DK[5]

Rzut kątem oka na parking z rana :D
Obrazek Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: