Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 wrz 2008, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 maja 2007, 20:43
Posty: 15

ARMAGEDON SPEDYCJA oferuje szeroki zakres usług spedycyjnych koncentrując się głównie na transporcie drogowym różnego rodzaju towarów. Dzięki własnej flocie transportowej oraz współpracy z podwykonawcami jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez stale zmieniający się rynek, a przede wszystkim dopasować się do indywidualnych potrzeb klienta.

ARMAGEDON SPEDYCJA istnieje od lutego 2005 roku. Od tego czasu świadczy pewne, szybkie i konkurencyjne usługi wielu podmiotom. Jesteśmy dumni, że nasi klienci doceniają nasze dążenie do dostarczania im usług najwyższej jakości, co potwierdzają zawsze pozytywnymi referencjami, a przede wszystkim kolejnymi zleceniami. O solidności i konkurencyjności ARMAGEDON SPEDYCJA świadczy dynamiczny rozwój firmy, której obroty od chwili powstania w lutym 2005 roku, wzrosły trzykrotnie. Stale zyskujemy nowych klientów i rozszerzamy również naszą działalność na obszar całej Europy. Transportujemy towary do Hiszpanii, Włoch, Francji, Portugalii, Niemiec i Litwy. Obecnie biura ARMAGEDON SPEDYCJA znajdują się w Lublinie oraz Chełmie. Docelowo w 2007 roku zamierzamy otworzyć nowe oddziały na Śląsku, w Wielkopolsce oraz na Pomorzu.

Rdzeń floty pojazdów firmy stanowi 10 zestawów ciągników. Współpracujemy ściśle z 30 podwykonawcami. Zapewniamy spedycję całopojazdową, ładunków częściowych i drobnicowych, magazynowanie i dystrybucję, transport zestawami 24 tonowymi, autami od 1 do 8 ton ładowności, transport niestandardowy, chłodniami, izotermami i plandekami. Transportujemy również towary niebezpieczne.

http://www.armagedonspedycja.pl

Obrazek


Post Wysłano: 10 wrz 2008, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

nono znajoma mi firma często widuje ich pod sipmą
a jak warunki????


Post Wysłano: 09 maja 2010, 19:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2010, 10:48
Posty: 189
GG: 1
Lokalizacja: LUB :)

szkoda ze maja strone niedostepną :/

_________________
To nie prędkość zabija. tylko gwałtowna jej utrata !!!


Post Wysłano: 15 maja 2010, 1:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 lip 2009, 13:48
Posty: 136
GG: 0

Widać ich zestawy na Azotach w Puławach, zabierają np. melaminę i na Hiszpanie. Rozmawiałem kiedyś na azotach z jednym kierowca z armagedonu i z tego co pamiętam on jedzi/ł głownie na Hiszpanie, 12-13 dni w trasie potem 2-4 dni wolnego i znowu. Awizacje maja paro dniowa wiec praca bez pospiechu. O zarobki nie pytałem, nie znałem człowieka wiec nie zręcznie było mi się o to pytać. Auta maja nowe a azoty to bogata firma, jak szef nie jest złotówka to kierowcy źle tam nie maja.... Oby mi i sie dobrze wydawalo. :)


Post Wysłano: 15 maja 2010, 13:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Z tego co wiem w Armagedonie jest dobrze :) Zarobki podobno niezłe, tacho nie przeginają no i zadbane, nowe pojazdy. No i do tego chyba jedna z nielicznych już teraz firm wschodniej Polski, która prawie w ogóle nie jeździ na Wschód. Matką szefa jest dobra znajoma mojego taty, więc trochę rzeczy wiem.

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 17 maja 2010, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lip 2009, 12:53
Posty: 14
GG: 8679243
Samochód: Renault

Koledzy jakie tam są zarobki, warunki przyjęcia, pracy i autka jakie(dobre czy dobre z wyglądu?) ?


Post Wysłano: 17 maja 2010, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Koledzy jakie tam są zarobki, warunki przyjęcia, pracy i autka jakie(dobre czy dobre z wyglądu?) ?
Kolego, powiem Ci tak. Wątpię, że jest źle. Tata dzwonił tam parę razy i przyjęć nie było, więc skoro kierowcy nie uciekają to chyba nikt nie narzeka. Co do zarobków to powiem, że płacą nieźle. W poście powyżej napisałem chyba większość.

Tata miał tam propozycję pracy, gdy firma startowała, ale miał wtedy dobrą posadę i nie wziął. Kilka razy już mi mówił, że do dziś żałuje :mrgreen:


Post Wysłano: 18 maja 2010, 19:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2010, 10:48
Posty: 189
GG: 1
Lokalizacja: LUB :)

DamianDXi z tego co mi wiadomo to maja stałe punkty w Hiszpanii zarabiają bardzo dobre pieniądze jak na te czasy auta maja max 3 lat ale z ulicy nie biorą trzeba mieć bardzo dobre plecy zęby się do nich dostać :D

_________________
To nie prędkość zabija. tylko gwałtowna jej utrata !!!


Post Wysłano: 18 maja 2010, 20:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lip 2009, 12:53
Posty: 14
GG: 8679243
Samochód: Renault

Cytuj:
DamianDXi z tego co mi wiadomo to maja stałe punkty w Hiszpanii zarabiają bardzo dobre pieniądze jak na te czasy auta maja max 3 lat ale z ulicy nie biorą trzeba mieć bardzo dobre plecy zęby się do nich dostać :D
Dzięki Ci kolego :) Będę dalej szukał albo się starał, zastanawiam się nad jeszcze Mag-Trans z Buska :)

P.S - Jak ktoś bedzie coś jeszcze wiedział to dajcie znać :)


Post Wysłano: 20 lut 2011, 15:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lis 2010, 23:17
Posty: 20
GG: 0
Samochód: MAN TGX 26.480 XXL

Co tam firmie słychać teraz? Są przyjęcia? Macie jakieś fotki taboru?


Post Wysłano: 20 lut 2011, 16:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Nawiasem mowiąc nawza firmy niesamowita :lol: :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: