Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 wrz 2008, 15:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

Historia firmy Międzynarodowe Usługi Transportowe Bogusław Jędral zaczyna się w 1989 roku. Pierwszym etapem rozwoju firmy był przewóz materiałów drobnicowych i sypkich samochodami ciężarowymi.

W 1991 roku firma poszerzyła swoją działalność o transport kontenerów morskich. W 1992 roku firma nabyła pierwszy zestaw niskopodwoziowy produkcji angielskiej. Był to samochód Scammel z silnikiem Rols-Royce oraz naczepa 3-osiowa - Taskers.

Od roku 1993 firma sukcesywnie zaczęła nabywać coraz bardziej specjalistyczne zestawy do przewozu ładunków ponadnormatywnych poszerzając swoje możliwości w branży ponadnormatywnej.

Posiadamy pierwszą w Polsce naczepę Variomax firmy Faymonville. Jest to naczepa modułowa posiadająca 8 osi, rozsuwana na długość plus dodatkowo tzw. "banan" zwiększająca długość po rozsunięciu oraz rozsuwana na szerokość. Jej możliwości kombinacji to: tiefbet, baggerbett, keselbrika, semitieflader.

Oferta:

Oferujemy transport naczepami niskopodwoziowymi na trasach krajowych i międzynarodowych.
waga przewożonych towarów - do 90 T;
technologicznie do 160 T;
wysokość pokładu ładunkowego: 0,30 - 0,40 - 0,50 - 0,90 cm;
zapewniamy zezwolenia ponadgabarytowe polskie i zagraniczne oraz pilotaż;
dysponujemy zestawami specjalistycznymi w tym:
tiefbety 4-osiowe rozsuwane,
tiefbety 3 osiowe rozsuwane,
naczepa 6-osiowa modułowa, tiefbet lub semi w zestawie z ciągnikiem 4-osiowym,
keselbrika do przewozu zbiorników rozsuwana, podwójna i na boli;
pierwsza w Polsce naczepa Variomax firmy Faymonville, modułowa, 8 osi,
rozsuwana na długość plus dodatkowo tzw. "banan" zwiększająca długość po rozsunięciu oraz rozsuwana na szerokość
możliwość kombinacji: tiefbet, baggerbett, keselbrika, semitieflader;
wszystkie zestawy posiadają paragraf 70;
carnet TIR;
własny pilot;
stałe zezwolenia:
Niemcy,
Holandia,
Francja,
Belgia;
OCP do 1 miliona Euro;
całodobowy monitoring ładunku przy wykorzystaniu technologii GPRS

Źródło: http://www.mutjedral.pl


Post Wysłano: 01 sty 2011, 17:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:21
Posty: 16
Lokalizacja: Stalowa Wola

co wiemy panowie na temat tej firmy ? ile mają samochodów na dzień dzisiejszy jak tam u nich z pracą może ktoś wie cos wiecej na temat tej firmy. :)


Post Wysłano: 02 sty 2011, 12:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2006, 2:00
Posty: 198
Samochód: szybki ;)
Lokalizacja: STWua

Cytuj:
co wiemy panowie na temat tej firmy ? ile mają samochodów na dzień dzisiejszy jak tam u nich z pracą może ktoś wie cos wiecej na temat tej firmy. :)
W spisie licencji międzynarodowych widzę 11, ale samochodów mają chyba więcej. Sporo mają FH 12 i FH 16 6x4 i 6x2/4, oprócz tego mają 2 lub 3 TGA 8x4/4 - 250T dmc, TGA 6x2/4. Naczepy to głównie chyba tiffbety - jeśli źle napisałem to proszę mnie poprawić, byłem kilka razy na bazie to sprzętu niewiele, wszystko w drodze. Jeździ w tej firmie już od dobrych kilku lat moj znajomy Volvem FH12 6x4 i nie słyszałem od niego złego słowa, często widze jak stoi samochód w okolicy domu.

_________________
MB :)


Post Wysłano: 17 kwie 2012, 19:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 kwie 2010, 17:19
Posty: 2
GG: 0

co do firmy Mut Jędral to jedynym słowem Odradzam..


Post Wysłano: 04 wrz 2016, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2016, 22:14
Posty: 2
Samochód: MAN

Nie zgodzę się z postem kolegi powyżej ponieważ atmosfera jest na prawde spoko. Szef płaci w terminie a jak jest potrzeba to zawsze pomoże bez zawahania więc ja tą firmę polecam a najlepiej sami sprawcie . Pozdrawiam


Post Wysłano: 04 wrz 2016, 23:13
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Po 4 latach to się mogło zmienić.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 05 wrz 2016, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2016, 22:14
Posty: 2
Samochód: MAN

A najlepiej spróbować samemu jaka atmosfera i wo gule ale ja polecam.


Post Wysłano: 05 wrz 2016, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
A najlepiej spróbować samemu jaka atmosfera i wo gule ale ja polecam.
Jesteś szefem? Czy tez kierowcą, któremu szef obiecał choinkę o zapachu kokosowym za tę propagandę po 4 latach?
Cytuj:
wo gule
Mój adwokat już pisze pismo o zadośćuczynienie i straty moralno-psychiczne...
Myślałem, że tego słowa nie da się bardziej zgwałcić... Eh ja głupi...
z taką pisownią jesteś jak grzyb atomowy na bezchmurnym niebie...
Obrazek


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: