Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lip 2008, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Szukam info na temat w/w firmy, z okolic Czchowa, jeżdżą pomarańczowymi Dafami z wannami Wieltona.

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Tytuł: Re: REC-TRANS
Post Wysłano: 15 lip 2008, 16:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Siedziba firmy znajduje się w Złotej dokładnie.. Swój rozkwit ma już za sobą.. O ile sięgnę pamięcią wstecz, pamiętam ich zawsze jako firmę, która w latach 90-tych inwestowała przede wszystkim w nowy tabor. Jako jeden z pierwszych w okolicy pojawił się u nich Man F2000 oraz pierwsze modele Dafa XF95. Potem przyszedł czas na Many TGA. Niestety firma borykała się z kłopotami finansowymi, część taboru musiała zostać wysprzedana, co zostało po tych przejściach, to niestety nie wiem.. Kursowali głównie po Polsce, soja z Gdańska, nie raz spotkałem ich zestaw w tamtych okolicach, wozili również kruszec do produkcji szkła z okolic Zielonej Góry bodajże..


Post Wysłano: 23 lip 2008, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

No wiec...firma swoje dobre czasy ma chyba już za soba lecz dalej robi to co do nich należy...Wszystko co napisał kolega u góry sie zgadza. Obecnie posiada 2 Dafy 95XF i 1 Dafa 85CF. Kursują ciągle z południa na północ. Narazie utrzymuje sie 3 samochodami ale...Jak to mówią "cicha woda przegi rwie" wiec nigdy nie wiadomo czy nie wrócą do dawnego stanu 7 aut :)


Post Wysłano: 24 lip 2008, 8:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Wszystko wyjdzie w przysłowiowym "praniu".. Mija już kilka lat od kiedy zostały zakończone przetargi na część ich taboru, myślę że to co mają w tej chwili, jak na razie im wystarcza.. Chociażby po to aby wyjść spokojnie na prostą.. Dlatego do Twojej opinii podchodzę z dystansem :wink:


Post Wysłano: 24 lip 2008, 14:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

Też mysle ze nawet to dla nich lepiej z takim taborem jak maja. Pożyjemy zobaczymy ;) Chociaż ja im życze i tak wszystkiego najlepszego


Post Wysłano: 24 lip 2008, 14:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Też mysle ze nawet to dla nich lepiej z takim taborem jak maja. Pożyjemy zobaczymy ;) Chociaż ja im życze i tak wszystkiego najlepszego
Widać jakiś zapalony patriota firmy :lol: Czyżby z okolic Złotej :?: :]


Post Wysłano: 24 lip 2008, 14:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

Okolice ale niezbyt bliskie. Interesuje sie ciężarówkami a szczegolnie z moich okolic wiec wiem a akurat z ta firma mam dobry kontakt


Post Wysłano: 24 lip 2008, 14:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2008, 9:49
Posty: 17

To jeżeli masz taki dobry kontak, to postaraj się o jakieś zdjęcia :wink:


Post Wysłano: 24 lip 2008, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

Sam wlasnie szukam teraz czy niema ktos zdjec z ich taboru a jesli juz kupie sobie sam aparat to napewno wpadne do nich na baze i porobie pare fotek :)


Post Wysłano: 24 lip 2008, 14:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Cytuj:
Sam wlasnie szukam teraz czy niema ktos zdjec z ich taboru a jesli juz kupie sobie sam aparat to napewno wpadne do nich na baze i porobie pare fotek :)
Czyli nie aż tak bardzo dalekie okolice.. Heh.. Kiedyś utrzymywałem kontakt z nimi taki bliższy, ale tak jakoś wyszło.. Do ich bazy mam niby niecałe 7 km ale rzadko w tamtych okolicach sie kręcę..


Post Wysłano: 25 lip 2008, 23:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

Napewno niema nikt zadnego zdjecia z taboru Rec Trans???


Post Wysłano: 16 sie 2008, 19:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2008, 18:43
Posty: 4
GG: 0
Samochód: Łopel łomega

Cytuj:
Szukam info na temat w/w firmy, z okolic Czchowa, jeżdżą pomarańczowymi Dafami z wannami Wieltona.
A to kolega chce się tam zatrudnić :?: :?: :?: Zdecydowanie odradzam firma krótko rzecz ujmując szajc i kicha. To juz lepiej pytaj w Trans-becie, Rabku, max-transu z biesiadek tez nie polecam.

_________________
Pieniądze to nie wszystko a wszystko bez pieniędzy to *uj.


Post Wysłano: 17 sie 2008, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
A to kolega chce się tam zatrudnić :?: :?: :?: Zdecydowanie odradzam firma krótko rzecz ujmując szajc i kicha. To juz lepiej pytaj w Trans-becie, Rabku, max-transu z biesiadek tez nie polecam.
A co dokładnie masz na myśli że kicha i szajc???

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 18 sie 2008, 16:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2008, 18:43
Posty: 4
GG: 0
Samochód: Łopel łomega

Cytuj:
A co dokładnie masz na myśli że kicha i szajc???
Poprostu znam tą firme podobnie jak i inne z okolicy, a co do kichy i szajcu to może niech się firmowy patriota Maniche wypowie.

_________________
Pieniądze to nie wszystko a wszystko bez pieniędzy to *uj.


Post Wysłano: 18 wrz 2008, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

Wolałbym, żebyś Ty sie jednak wypowiedział bo nie wiem co masz na mysli...Firma jak firma każdemu coś w niej nie pasuje. Było w niej wielu świetnych bezproblemowych kierowców, którzy odeszli tylko i wyłacznie ze względu na chęć "nowych doświadczeń". Każdy człowiek jest inny i ma inne wymagania. Skoro kierowca potrafi jeździć w firmie 15 lat to nie w firmie polega problem, ale w ludziach i ich celach. Przypomne tylko, że jak Rec Trans zaczoł kupować Dafy to skład kierowców był nie zmienny przez 3 lata.


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 15:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sie 2008, 18:43
Posty: 4
GG: 0
Samochód: Łopel łomega

Cytuj:
Wolałbym, żebyś Ty sie jednak wypowiedział bo nie wiem co masz na mysli...
Dobra naprowadzę cie na właściwy tor myślenia: taho, kasa, podejście do lódzi.



Tacho, Ludzi :shock: :roll: || K92

_________________
Pieniądze to nie wszystko a wszystko bez pieniędzy to *uj.


Post Wysłano: 22 wrz 2008, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

No tak...2 rożne IP dwa różne konta... Nawet jeśli wiem o co Ci chodzi to powiedz mi w jakiej firmie nie ma problemów? Są i bede


Post Wysłano: 23 wrz 2008, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 wrz 2006, 18:57
Posty: 5
GG: 9534543
Samochód: Liaz
Lokalizacja: Tarnów

co do tej firmy to kumpel w niej jeździł i też nie ma o niej dobrego zdania szczególnie co do wypłaty a raczej braku jej części

co do samochodu to miałem okazje w nim siedzieć i był to jakiś rozbitek z zewnątrz pomarańczowy w środku biały i nie wszystko z el.chodziło :?


Post Wysłano: 30 wrz 2008, 20:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2008, 23:23
Posty: 9
GG: 0

no coments...! Rozbitek??? Samochod był kupiony bialy i przemalowany na pomaranczowy do wygladu reszty taboru. Kolega, kolegi moijego kolegi...no tak to zawsze jest...kolega koledze a kolega koledze zawsze cos powie i opinia w swiat. No ale kolega nieprzekazal jakie to byly zarobki...napewno wyzsze od pozostalych okolicznych firm


Post Wysłano: 04 paź 2008, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 wrz 2006, 18:57
Posty: 5
GG: 9534543
Samochód: Liaz
Lokalizacja: Tarnów

co się kolego tak jeżysz 8)

chwalił się i 700zł na tydzień no to chyba nie nakapało :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: