Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 11 z 15 [ Posty: 294 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1315 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 paź 2011, 16:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 paź 2006, 22:01
Posty: 108
GG: 0
Samochód: BMW E36 320i
Lokalizacja: Błonie

Czy Repiński ma czerwoną Scanie 164L 480? Dziś widziałem taką w Błoniu z jego naczepą ale nie zerknąłem czy ciągnik jest opisany.

_________________
.................DAF...................
.....KING...OF...THE...ROAD.....
__________
| MATEUSZ |
--------------


Post Wysłano: 14 lis 2011, 17:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2010, 10:13
Posty: 33
GG: 43422756
Samochód: tak
Lokalizacja: Szczecinek DK11

Miałem nie pokazywać , no ale pokaże :]

Takie coś - w Sobote (12.11) Stało na stacji Shell'a w Podgajach (DK22) -Świeciły się jak "pupa niemowlaka" z czystości. :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam :wink: .

_________________
www.TrucksFoto.pl


Post Wysłano: 14 lis 2011, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 12:35
Posty: 35
GG: 0
Samochód: Volvo

Słyszałem o incydencie w Duisburgu i musze powiedziec ze szef ma jaja,dobrze miec takiego...


Post Wysłano: 14 lis 2011, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Cytuj:
Słyszałem o incydencie w Duisburgu i musze powiedziec ze szef ma jaja,dobrze miec takiego...
Co to za incydent?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=hpiIWMWWVco


Post Wysłano: 14 lis 2011, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2010, 15:48
Posty: 484
GG: 1
Samochód: Actros 440/FH XL 500
Lokalizacja: Ostrołęka

No właśnie opowiedz coś co tam było.

_________________
prezentacja moich Daf, Volvo


Post Wysłano: 21 lis 2011, 17:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

Przed chwilą gdzieś w okolicach między Rypinem a Grudziądzem Marcin widział białą Scanię Topline (na model nie zdążył zwrócić uwagi) z patelnią, wyglądała ponoć na dość nową, u góry opisana jako REPIŃSKI, a za szybą boiała tabliczka ledowa z napisem PREZES. Nowy nabytek, czy może już scania od jakiegoś czasu tam jeździ? ;)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 21 lis 2011, 17:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Mają już ją od jakiegoś czasu - tutaj zdjęcie znalezione parę stron wcześniej http://picturepush.com/public/6143048

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 21 lis 2011, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 sie 2011, 17:46
Posty: 602
Samochód: cerwone eFHa
Lokalizacja: Wieś Blisko Radomia

dzięki, zerknę w domu jak to wygląda dokładnie, bo z komórki czytam forum oszczędzając na obazkach ;)

_________________
"Uwielbiam swój zawód. A kto swojego nie lubi, ten sam sobie winien."
http://kierowniczka.blogspot.com/ - Blog Dziewczyny w Ciężarówce :)


Post Wysłano: 26 lis 2011, 11:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2007, 22:24
Posty: 43
Lokalizacja: KONIN

R560 V8

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 30 gru 2011, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Według mnie wystawiając tą Scanię na Master Trucku zepsuli sobie reputację. Te parę chromów i biały lakier wyglądały razem dość nieciekawie. Interesuje mnie tylko, co planują z nią robić, bo to co było na zlocie to na pewno nie efekt końcowy.


Post Wysłano: 30 gru 2011, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2009, 21:15
Posty: 134
GG: 1
Samochód: FH 12 460

Cytuj:
Według mnie wystawiając tą Scanię na Master Trucku zepsuli sobie reputację. Te parę chromów i biały lakier wyglądały razem dość nieciekawie. Interesuje mnie tylko, co planują z nią robić, bo to co było na zlocie to na pewno nie efekt końcowy.
Nie osłabiaj mnie.
Co jej brakuje w/g ciebie?
Proporczyków za szybą :lol: :lol:

_________________
:)


Post Wysłano: 30 gru 2011, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Cytuj:
Cytuj:
Według mnie wystawiając tą Scanię na Master Trucku zepsuli sobie reputację. Te parę chromów i biały lakier wyglądały razem dość nieciekawie. Interesuje mnie tylko, co planują z nią robić, bo to co było na zlocie to na pewno nie efekt końcowy.
Nie osłabiaj mnie.
Co jej brakuje w/g ciebie?
Proporczyków za szybą :lol: :lol:
Wszystkiego. Zwykłe auto z kupą chromu i oczojebnych ledów. Nie ma szału ani polotu w porównaniu do innych, niektórych aut. Jak na moje to brakuje jej klasy, bo tą V8ką na tylnej ścianie i kwałem blachy pod kabiną nie popisali się. No ale PREZES za takie komentarze jak mój woli usunąć na Fejsbuku niż przyjąć krytykę do siebie.. Robota na popis.


Post Wysłano: 30 gru 2011, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Szkoda, ze na temat auta wypowiadaja sie chloptasie ,ktorzy nie byli na zlocie ;) Przez pol zlotu na przedniej szybie Scani widnial napis : DO ZOBACZENIA ZA ROK ;) .Słabo ? Dla mnie dobre , i nie bezpotrzeby przyjechalo te auto na zlot .Powodzenia w dalszych pracach.


Post Wysłano: 30 gru 2011, 20:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Tylny zderzak mogli by sobie darować albo zrobić go tak jak robią go Holendrzy.

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 30 gru 2011, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Cytuj:
Szkoda, ze na temat auta wypowiadaja sie chloptasie ,ktorzy nie byli na zlocie ;) Przez pol zlotu na przedniej szybie Scani widnial napis : DO ZOBACZENIA ZA ROK ;) .Słabo ? Dla mnie dobre , i nie bezpotrzeby przyjechalo te auto na zlot .Powodzenia w dalszych pracach.
Aha - czyli nie było mnie na zlocie, to nie mogę wyrazić swojej subiektywnej opinii? Komentujemy auto tak jak wygląda teraz a nie jak ma PREZES w planach. Obiecywać można dużo. Wystarczy mi to jak mnie potraktował szefunio po tym, jak grzecznie skrytykowałem jedno z aut. Rzeczywiście, usunięcie komentarzy, wyrzucenie ze znajomych (co mnie bardziej rozbawiło niż ruszyło) i zbluzganie to super sposób na (nie)przyjęcie krytyki. Ok, spoko i przepraszam CHŁOPTASIU.


Post Wysłano: 30 gru 2011, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Mam takie pytanie, co oni wożą za miedzę?
Bo roboty na patelnię na zachód to dużo raczej nie ma, przynajmniej ja nie znam firm, które się tym zajmują.


Post Wysłano: 30 gru 2011, 23:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lut 2006, 23:17
Posty: 42

Nie wnikam w to i jak miales spiny z kim itp itd i czy Ci usuwali komentarze , bluzgali wisi mi to i malo mnie co to obchodzi .Masz prawo do swojej opini , jak najbardziej jak kazdy ,tak samo jak i ja i wlasnie ja Ci opisalem co na celu zapewne mieli wystawiajac ten samochod ludzie z ekipy Repinski Team na zlocie w tym roku w Opolu , a ze Ty poczuwasz jakis tam do nich zal-bo tylko to mozna wywnioskowac z Twoich wypowiedzi -Twoja prywatna sprawa .Co do chloptasiow nie mialem nic zlego na mysli ale u niektorych przerost ambicji ponad norme.I pamietaj ze nikt w sieci nie jest anonimowy , i piszac cos wystawia swiadectwo o sobie.


Post Wysłano: 31 gru 2011, 0:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 maja 2010, 14:31
Posty: 40
GG: 6673959
Samochód: daf xf
Lokalizacja: SIERADZ

witam. ogólnie panowie czekajmy końca jak zrobia scanie to może nas zaskoczą że oczy zbieleją, a i takie pytanko może ktoś coś wie czy naczepka Marcina w volvie wyścig śmierci też będzie malowana w jakies motywy czy tylko taka czarna podpieta jak w helboyu :| :| :| ogólnie najładniej w tym momencie prezentuje się volvo Piotra DRAGON AGE.

pozdrawiam serdecznie wszystkich

_________________
viewtopic.php?f=44&t=31230


Post Wysłano: 31 gru 2011, 0:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
a i takie pytanko może ktoś coś wie czy naczepka Marcina w volvie wyścig śmierci też będzie malowana w jakies motywy czy tylko taka czarna
Chodzi Ci o te Volvo Death Race?


Post Wysłano: 31 gru 2011, 0:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 832

Cytuj:
Nie wnikam w to i jak miales spiny z kim itp itd i czy Ci usuwali komentarze , bluzgali wisi mi to i malo mnie co to obchodzi .Masz prawo do swojej opini , jak najbardziej jak kazdy ,tak samo jak i ja i wlasnie ja Ci opisalem co na celu zapewne mieli wystawiajac ten samochod ludzie z ekipy Repinski Team na zlocie w tym roku w Opolu , a ze Ty poczuwasz jakis tam do nich zal-bo tylko to mozna wywnioskowac z Twoich wypowiedzi -Twoja prywatna sprawa .Co do chloptasiow nie mialem nic zlego na mysli ale u niektorych przerost ambicji ponad norme.I pamietaj ze nikt w sieci nie jest anonimowy , i piszac cos wystawia swiadectwo o sobie.
No i gitara, wrzucamy na luz i kończymy offtopa :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 11 z 15 [ Posty: 294 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 1315 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: