Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 cze 2008, 16:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

TRANS DAN Sp. z o. o.
ul. Stabłowicka 120,
54 - 062 Wrocław.
tel. : 071 / 356 09 01 - 02

Trans Dan rozpoczął działalność w 1998 roku. Pierwotnie firma świadczyła tylko usługi transportowe. W miarę rozwoju poszerzał się wachlarz usług i dziś w swojej ofercie mamy, oprócz transportu międzynarodowego, spedycję, transport krajowy, magazynowanie oraz logistykę miejską. Posiadamy OCP na kwotę 500 000 USD, ubezpieczenie spedytora na 500 000 USD oraz na transport krajowy również na 500 000 USD.

"TRANS-DAN" oferuje swoim Kontrahentom atrakcyjne ceny na rynku transportowym. Polityka firmy ma na celu maksymalne zadowolenie naszych Klientów za możliwie najniższą cenę. Oferujemy najwyższą jakość usług, terminowość oraz wysoką kulturę obsługi poparte kilkuletnim doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i chęcią zapewnienia stałego, najwyższego poziomu usług, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w naszym przedsiębiorstwie ISO 9001. Certyfikat uzyskaliśmy w kwietniu 2004r.

Rynek transportowy, jest rynkiem trudnym do opanowania a w procesie podejmowania jakichkolwiek decyzji istotnego znaczenia nabiera znajomość panujących na nim zasad. Wiedza ta musi być poparta analizą tego rynku. Jej celem jest ocena stanu istniejącego a także przewidywanie zmian w ilości i rodzaju usług oferowanych na rynku transportu od strony popytu i podaży. Analiza rynku staje się dla nas poważnym narzędziem: pozwala określić cenę, jaką możemy zaproponować Klientowi na dany transport w określonym czasie. Analiza rynku powinna dostarczyć informacji o wielkości popytu na dany rodzaj usługi oraz występującej konkurencji obecnie i w przyszłości. Ważnymi elementami strategii "TRANS-DAN", oprócz wiedzy na temat popytu i podaży, jest znajomość samego rynku transportu. Kontakty, jakie posiadamy z innymi partnerami działającymi na krajowym jak i międzynarodowym rynku, zapewniają nam pełne rozeznanie na temat potencjalnych Klientów, z którymi można nawiązać kontakty, czy to jako przyszłymi zleceniodawcami czy też przewoźnikami.

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Tytuł: Re: Trans Dan
Post Wysłano: 21 cze 2008, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Interesuje mnie informacja dotycząca czasu pracy kierowców busów do 3,5t., zarobków itp.

Za wszelkie info dziękuje

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 23 cze 2008, 9:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2007, 19:41
Posty: 40
GG: 9888914
Lokalizacja: Wrocław

Ich referencje Firm
DHL
EBCC
Merkury
Takata
TCM
Volkswagen
Wabco
TRELLEBORG
SCS
TOYOTA
KIRCHHOF
Fabryka mebli PRUDNIK

_________________
WROCŁAW- MIASTO SPOTKAŃ


Post Wysłano: 23 lip 2008, 20:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Dzięki :U
A macie informacje jak pracują w tej firmie kierowcy ale na busach ? Interesuje mnie przede wszystkim ile dni w miesiącu pracują. Wynagrodzenie miesięczne znam :wink:

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 24 lip 2008, 7:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2008, 9:49
Posty: 17

Cytuj:
Wynagrodzenie miesięczne znam :wink:
Podziel się tą informacją :D


Post Wysłano: 24 lip 2008, 16:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Pensja składa się z dwóch elementów. Pierwszy to - umowa o pracę za najniższą krajową, drugi element to - 10gr za każdy przejechany kilometr.
Dodam tylko iż jeżeli jedziesz w podwójnej obsadzie w aucie z "kurnikiem" to obu kierowcą liczy się tak samo. Kierowcy miesięcznie przejeżdżają od 12 tyś km do nawet 30 tyś :? ! Więc łatwo można sobie obliczyć ile można zarobić miesięcznie :wink: Niestety nic nie było mówione nt diet.
Informacje zasięgnełem od kierownika transportu, jeżeli dobrze pamiętam Adama (?) Wiejaka.
Przeraziło mnie pokonywanie miesięcznie takiej ilości kilometrów nawet po dobrych zachodnich drogach oraz przede wszystkim jazda na podwójnej obsadzie - tego nie nawidzę :x Ponadto mogę dodać że wszystkie busiory mają cb - radio, gps oraz klimę. To akurat zauważyłem sam i podczas szybkich pogadanek na radyjku z kierowcami z tej firmy. Niestety nikt nie zdradził mi tej wielkiej tajemnicy jaką jest podejście do kierowców. Miesięcznie z moich obliczeń wychodzi iż pracuje się ok 20 - 25 dni przy przebiegu rzędu 20 do 26 tyś km. Ale nie mam pewności i dlatego wolę zostać tu gdzie jestem i zarobić mniej ale z wyższą podstawą, tłuc się po polskich dziurach, przerzucać kilkanaście ton miesięcznie i narzekać :wink:

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 24 lip 2008, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2008, 9:49
Posty: 17

Cytuj:
w podwójnej obsadzie w aucie z "kurnikiem"
Co im daje jazda w podwójnej obsadzie z kurnikiem ? Nic, bo podczas jazdy w kabinie sypialnej spać nie można. Ja osobiście rozmawiałem z Kierowcą z tejże firmy i mówił, że warunki są wporządku. On akurat latał na weekend'y i zarabiał blisko 5000 tys. zł. Ja zarabiam może mniej ale zawsze jestem w piątek w domu. Więc w Trans-Dan'ie są różne rodzaje wyjazdów (weekend'y, krajówki itp.) :wink:

Dzięki za informację.
Pozdrawiam.


Post Wysłano: 15 wrz 2008, 17:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2007, 14:02
Posty: 293
GG: 0
Samochód: wypasione
Lokalizacja: Wrocław

Patrryku mówisz że można w Trans Danie pracować tylko w tygodniu od poniedziałku do piątku, na busach ? Taka oferta pracy zdecydowanie by mi odpowiadała :wink:
Z tego co pamiętam z rozmowy nikt nie mówił mi że można pracować w wybrane dni. Dlatego zrezygnowałem. Jeżeli jednak jest taka możliwość to super :)

_________________
Życie jest piękne ! - powiedział Prosiaczek ... i rzucił się w przepaść.


Post Wysłano: 01 kwie 2009, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lip 2008, 18:34
Posty: 13
GG: 0
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Wrocław

Witam, czy wie ktoś co się dzieje z Trans - Dan, bo ostatnio nie widać ich samochodów na drogach i na bazie pusto. Pozdrawiam


Post Wysłano: 02 kwie 2009, 5:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

ich główny partner Faurecia produkujący części samochodowe mocno ograniczył produkcję, więc roboty mają mniej niz poprzednio.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 03 kwie 2009, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Ostatnio na transie czytalem ze Trans Dan strasznie nie jest wyplacalny i tonie w dlugach ile w tym prawdy wie ktos?

_________________
Rogo Logistic


Post Wysłano: 03 kwie 2009, 22:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Podobno straszne długi na giełdach ładunków mają.


Post Wysłano: 15 cze 2009, 21:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2005, 21:26
Posty: 227
Samochód: DAF
Lokalizacja: Bolesławiec

Na allegro widze nawet Oceana do sprzedania..ich kryzys tez dopadl??

_________________
Rogo Logistic


Post Wysłano: 08 lut 2011, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2010, 12:11
Posty: 406
GG: 6451835
Samochód: Crafter
Lokalizacja: Strzegom/Jaroszów [DK5]

Witam. Z góry przepraszam za straszny odkop, ale chciałbym zapytać, czy macie jakieś nowe informacje dotyczące firmy?
Głownie, czy przyjmują kierowców bez doświadczenia?
Widuję tylko te ich Mastery plandekowe z kurnikiem, nie jeżdżą we dwóch, zazwyczaj kierowcy są młodzi, stąd moje pytanie. (młodzi, nie znaczy bez doświadczenia :wink: )

_________________
ford transit/volvo fh.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: