Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 cze 2008, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 cze 2008, 9:31
Posty: 3
GG: 0

Są może jacyś koledzy z tej firmy lub nią zainteresowani? Ja osobiście właśnie sie zwolniłem, więc mogę podzielić sie swoja opinia.


Post Wysłano: 13 cze 2008, 10:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 cze 2008, 9:54
Posty: 1
GG: 0

Jakies dwa lata temu pracowalem tam przez letnie 3 miesiace. Bylo to zaraz po tym jak zrobilem prawko CE i chcialem sie troche przyuczyc. Jezdzilem zazwyczaj w podwojnej obsadzie ze "starymi wygami", co nie zawsze bylo przyjemne.
Nawet milo wspominam prace u pana Zaniewskiego, choc slyszalem ze od jakiegos czasu niedobrze sie tam porobilo.
Teraz rozwazam powrot do fachu kierowcy, wiec jesli mozesz kolego to powiedz czy warto isc do Marco?
(no i jak jest teraz z placa i weekendami?)


Post Wysłano: 06 lip 2008, 10:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2008, 19:10
Posty: 2

Też tam jeżdziłem ale niezbyt miło wspominam ten okres.Pan Zaniewski zawsze obliczał paliwo na trasę tak że przeważnie na Ringu brakowało go.To jeszcze pół biedy,raz kolegom brakło paliwa na Mazurach,nie mieli karty i ogrzewali się w kabinie kuchenką gazową bo to akurat zima była.A szef stwierdził że paliwa musiało wystarczyć i stwierdził że sprzedali!!!!! Paranoja nie Firma.Może teraz się zmieniło.


Post Wysłano: 10 lip 2008, 12:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lip 2008, 0:31
Posty: 2

Mój tata tam pracuje i fakt: Bodzio ma odpały, ale mój ojciec jest chyba najlepszym pracownikiem w firmie i juz sie go nie czepia. Z tym paliwem to prawda: zawsze brakuje i do tego kiedyś zamówił paliwo które było pomieszane z wodą. Mój tata zatankował i nie wyjechał nawet za brame podwórka. Aut jest coraz więcej ale podwórko pozostaje to samo i niedługo nie bedzie mozna tam wjechac. Ogolnie to ciasno i coraz gorzej sie dzieje. Gdy przychodzi do wypłaty to jest rozpacz bo zal mu oddać pieniedzy. Nie pracuje tam ale to wszystko widac z daleka i nie polecam tam iść :roll:


Post Wysłano: 10 lip 2008, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2008, 19:10
Posty: 2

Tak kolego,to prawda.Nawet jego najlepszy i prawie najdłużej pracujący Janek W. odszedł z tej firmy i wrócił na stare śmieci do Gryfic.


Post Wysłano: 11 lip 2008, 13:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lip 2008, 0:31
Posty: 2

Jak tak dalej pójdzie to niedługo sam zostanie z 50 autami bo juz chyba kazdy chce od nich odejsc


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: