Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

mnie sie zawsze wydawało, ze mozna dojechac te 15 minut do bazy i opisac wydruk z tacha cyfrowego powód dlaczego się przegielo czas pracy tak jak opisuje sie tarczki w tachu analogowym.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 17:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
mnie sie zawsze wydawało, ze mozna dojechac te 15 minut do bazy i opisac wydruk z tacha cyfrowego powód dlaczego się przegielo czas pracy tak jak opisuje sie tarczki w tachu analogowym.
no bo mozna, ale w tach cyfrowym i tak masz wszystko lepiej pokazane niz na analogowym. W kazdym razie jest bardziej dokładne, niz zwykłe tarczki


Post Wysłano: 30 paź 2008, 20:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

TEMATRANS POLAND SZUKA KIEROWCÓW

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT Z NASZĄ FIRMĄ POD TELEFONEM:
032/290 39 78 LUB 0604 434 986

PONADTO SZUKAMY SPEDYTORA Z DOŚWIADCZENIEM I ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I /LUB WŁOSKIEGO.
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O KONTAKT Z FIRMĄ.


A ogłoszenie dalej wisi na bramie Fiata. Swoją drogą, już sie chyba na prawdę dobrze w tej firmie nie dzieje, niedawno jeszcze same stralisy było widać z temy, teraz pod fiatem jak jestem, to auta głównie EuroTechy i EuroStary, Czasem jakaś Premium i o dziwo widziałem Scanię 3. Nie wiem czy to była Temy czy podwykonawcy ale była. A co do tych stralisów w nowych kabinach- wiadomo już coś więcej? Bo ciekawie by to wyglądało. Ale te stare kabiny w E5 i megi, na prawdę bardzo ładne. Te 500KM robi pewnie swoje, ale jak zobaczyłem kiedyś zestaw taki czysty i w ogóle to mnie przymurowało. Poniżej dorzucę kilka foteczek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A oto ten zestawik który mnie bardzo zaskoczył:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam ;)


Post Wysłano: 30 paź 2008, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

z tego co wiem to te Eurotechy jezdzą tylko po kraju. No i faktycznie są nieźle "wyruchane". Na warsztat zjezdzajądopiero wtedy, gdy na prawdę się cos zepsuje.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Post Wysłano: 31 paź 2008, 21:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

A więc :D
Fiat teraz właściwie stoi to i temy się nie pokazują. Ogólnie wyjazdy są, nie jest najgorzej. Ogłoszenia wiszą, chociaż ostatnio jest kierowców ponad stan.

Co do taboru.
Eurotechy :mrgreen: przeżyły już swoje w życiu, ogólnie nie źle dostają w kość. Rdza już sobie na nich niezłą ucztę urządza. Premium i bodajże czerwona scania 3, ostatnio widziałem też mana tga pod naczepami tematransu to podwykonawcy.
Stralisy II już stoją podpięte pod naczepy, oklejone, ale niestety poźno zaczęto załatwiać licencje no i sobie tak stoją. Napewno niedługo pojawią się na drogach. Mój padre przyprowadzał jednego z nich ze Skoczowa. Niezłego kopa mają.
Cytuj:
Poniżej dorzucę kilka foteczek
:D :D


Post Wysłano: 31 paź 2008, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

Jeszcze dwie z dzisiaj:
ObrazekObrazek

@Radzo- Twój tato ma przydzielony stały wóz? Jak tak to możesz podać numerek? Będzie się zwracało na nie bardziej uwagę bo ostatnio nie nachodzi mnie zbytnio ochota na temy :D I jak II ruszą w świat, to jeśli możesz- odezwij się.

Jak masz ochotę poplotkować o temie to zapraszam na PW lub co preferowane- GG:8244683.

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 01 lis 2008, 0:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Radzo możesz napisac coś odnoścnie tras w Temie? Wiem, ze jest stała linia Tychy-Mediolan. A jak to wygląda teraz gdy Fiat jak móisz stanoł i ogolnie mamy kryzys? Gdzie jeszcze jezdzi Tematrans?

Kilof, super fotki, dobrze, ze je tu wrzuciłeś bo troche było ubogo w temacie jesli chodzi o zdjecia Stralisów z Temy.
Pozdrawiam.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Post Wysłano: 01 lis 2008, 0:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Radzo możesz napisac coś odnoścnie tras w Temie? Wiem, ze jest stała linia Tychy-Mediolan. A jak to wygląda teraz gdy Fiat jak móisz stanoł i ogolnie mamy kryzys? Gdzie jeszcze jezdzi Tematrans?
Małe sprostowanie Tychy, Bielsko Biała- Turyn a właściwie wiocha pod Turynem.
Często później przerzut do Niemiec i do PL. Ostatnio z Pl odrazu do Niemiec.Jeszcze Francja, Anglia, ale to i tak sporadycznie. Oczywiście Włochy są priorytetem. W dość dużym stopniu tabor i tak ciągle śmiga pod fiatem, bo jakaś minimalna produkcja jest więc kierunki się zbytnio nie zmieniły.


Post Wysłano: 01 lis 2008, 1:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Dzieki za rozjaśnienie sprawy.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Post Wysłano: 10 lip 2009, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 lip 2009, 1:17
Posty: 1
GG: 0

Trzeba odświeżyć temat:D

Więc tak, firma ma się teraz dobrze, mają stała robotę, maja zlecenia od Fiata, jak już to wcześniej pisaliście, firma nie jest w złej sytuacji, z tego co wiem od wujka do listopada tego roku tj.2009 mają wymienić wszystkie stralisy e3 na e5, jeszcze się dowiedziałem od niego że chcą zmienić nazwę firmy(coś z podatkiem nie wiem dobrze o co w tym biega)

Jedna fotka:D
Obrazek


Post Wysłano: 12 lip 2009, 11:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Dość często widzę ich zestawy w Łodzi,szczególnie w Sistemie(Indesit).Wydaje mi się że wykonują dla nich jakiś transport wewnętrzny,może ktoś wie coś na ten temat?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 12 lip 2009, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Dość często widzę ich zestawy w Łodzi,szczególnie w Sistemie(Indesit).Wydaje mi się że wykonują dla nich jakiś transport wewnętrzny,może ktoś wie coś na ten temat?
Sistema i Tematrans to firmy należące do jednego właściciela-włocha. Tema jeździ pod indesitem właśnie, pomiędzy magazynami w Łodzi. Kiedyś jeździli tam podwykonawcy z naczepami temy, teraz są tam całe składy.


Post Wysłano: 15 lis 2009, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 wrz 2008, 14:49
Posty: 239
GG: 1
Samochód: Renault Master
Lokalizacja: Tychy

:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
Pozdrawiam, Jarek.


Post Wysłano: 19 lis 2009, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Sistema, to firma, która zajmuje się transportem wewnętrznym w zakładzie. Jej kapitał i właściciel jest chyba włoski. Obsługują duże firmy włoskie. Między innymi Fiata w Tychach i Bielsku. Tema zajmuje się transportem drogowym i też działają w Fiacie.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 20 lis 2009, 1:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Wewnętrznym? Tematrans głównnie robi kółka Polska-Włochy, Polska-Niemcy. A co do kapitału to masz racje - Włosi mają większość.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 20 lis 2009, 9:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Przecież napisał, że wewnętrznym zajmuje się Sistema :roll:


Post Wysłano: 21 lis 2009, 11:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Racja :/ Nie doczytałem.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 24 lis 2009, 20:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sie 2008, 22:00
Posty: 69
GG: 8244683
Samochód: Aktualnie Brak
Lokalizacja: Bieruń

Dokładnie, Sistema zajmuje się transportem tylko i wyłącznie na terenie zakładu. W Tychach mają swoje lokomotywy, dwie SM42. To oni ładują samochody na lawety kolejowe, rozładowują ciężarówki po przyjeździe na fiata oraz dostarczają części z magazynów na linie produkcyjne wózkami widłowymi. Ogólnie z tego co się słyszy w Sistemie nie jest zbyt ciekawie, gonią równo za marną kasę, jest poza spółkami Fiata także na wiosnę jak dają takie włoskie ciasta, cały Fiat dostaje jedno na pracownika a w Sistemie jedno muszą dzielić na dwóch. To samo jest z paczkami świątecznymi, dzieci pracowników tego 'czystego' Fiata dostają jakieś zegarki Timexa za prawie 200,- a Sistemowcy kalkulator za 40.

A co do kryzysu, to Fiata aż tak dotkliwie nie dotknął. Teraz cały czas produkcja idzie na maxa, ponieważ produkuje on małe ekonomiczne samochodziki, i taki Niemiec mając do wyboru jakąś Kije/Kia, o wiem Suzuki albo Fiata, to samo wyposażenie spalanie i podobne parametry a cena połowę mniejsza. Wiadomo co weźmie. Plac cały czas pełny, auta wyjeżdżają jak za dawnych czasów. Ale Temy to coś ostatnio mało widzę, pozbyli się już tych kilku Stralisów w tandemie ?

Pozdrawiam.


Post Wysłano: 24 lis 2009, 22:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kolega temat jest nie o SISTEMIE. Poza tym na Fabryce Fiata pracownikami Fiata są tylko ci, którzy zajmują się bezpośrednio produkcją. Wszelkie działalności pomocnicze w stosunku do produkcji to spółki (Sistema, Prodrex, Movincar...).
Fiat w tym roku produkuje więcej niż w tamtym ok. 2700 samochodów na dobę ( w tym Fordy Ka). Pracują w każdą sobotę. Z tego co pamiętam to związki zawodowe zgodziły się tylko na 12 niedziel pracujących w roku.
Koniec OT.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 25 lis 2009, 1:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Taa... tylko z najnowszych informacji wynika, że Fiat będzie zabierał produkcje Pandy do Włoch a obdarzy nas niskoniszową Lancią. Poprostu chcą ratować swoje zakłady we Włoszech kosztem naszym. W sumie nie ma nic dziwnego. Jesteśmy takim głupim narodem, że nie mamy własnych zakładów i swojej narodowej marki pojazdów.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: