Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 paź 2005, 8:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Zakres świadczonych usług:


Firma Tematrans Poland, świadczy kompleksowe usługi w transporcie i spedycji międzynarodowej w szczególności:
- całopojazdowe transporty w relacji Polska - cała Europa i Azja,
- kompleksowa obsługa spedycyjna ładunków drobnicowych w relacji Polska-Włochy,
- spedycja całopojazdowa 1.5, 3.5, 24 tony na terenie Europy i Azji,
- spedycja drobnicowa na terenie całej Europy,
- pełny monitoring przesyłek powierzonej nam masy ładunkowej,
- doradztwo w optymalizacji procesów transportowych w szczególności dostawy "just in time" dla obsługi lini produkcyjnych przemysłu motoryzacyjnego, jak również pełna obsługa tego procesu.

Firma Tematrans Poland dzięki wieloletnim kontraktom z firmami grupy FIAT i IVECO oraz ich kooperantami specjalizuje się w dostawach bezpośrednio na produkcję w ściśle określonych ramach czasowych, zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym. W ostatnim czasie firma rozpoczęła intensywną obsługę rynków wschodnich (w szczególności Ukraina, Rosja, kraje Bałtyckie). Również na rynkach dalekowschodnich nasza firma realizuje transporty w relacjach zarówno z Polską jak i innymi krajami Unii Europejskiej.



Tabor posiadany przez spółkę:


Firma posiada samochody marki Iveco Stralis i naczepy marki Schmitz o różnych parametrach;
- zestawy typu firanka o pojemności 96 m3
- zestawy typu Mega o pojemności 100 m3
- zestawy typu edscha do wykonywania przewozów pod osłoną karnetu TIR

Stan taboru na dzień dzisiejszy to 40 jednostek w transporcie międzynarodowym i 10 jednostek w transporcie krajowym. Jednak firma stale rozwija swój potencjał transportowy i zakłada jego rozbudowę do wielkości 100 jednostek w połowie przyszłego roku.

Wszystkie ciągniki użytkowane w transporcie międzynarodowym posiadają normę EURO 3 i status zielonej i bezpiecznej ciężarówki, mogąc w ten sposób docierać do wszystkich zakątków Europy.

W chwili obecnej każdy z pojazdów doposażony jest w system nawigacji satelitarnej, dzięki któremu możemy na bieżąco informować o aktualnym położeniu powierzonego nam ładunku jak również dokonywać ewentualnej korekty jej przebiegu.

N rynku krajowym, użytkujemy samochody używane również marki Iveco Euro Tech lub Euro Star spełniające min. normę EURO 2, wraz z naczepami typu firanka.

Wszystkie samochody jak i kierowcy posiadają przystosowanie do transportu materiałów niebezpiecznych: wszystkie klasy ADR z wyjątkiem 1 i 9.

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

(c) http://www.tematrans.pl

Jak macie jakieś większe zdjęcia to zamieszcie, ja znalazłem narazie tylko takie ale jeszcze poszukam czegoś...:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2005, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 15:56
Posty: 134
Lokalizacja: Jaworzno

U mnie w mieście jeden gość jeździ właśnie Strailsem z tej firmy . Jakiś czas temu miał nim wypadek bo widziałem jak go całego rozebranego (spojlery itp osobno a kabina osobno) wywozili na platformie . Teraz gość już wozi się nowym Iveczkiem :wink: Mam jedno własnoręcznie zrobione zdjęcie Strailsa jeszcze przed wypadkiem :
Obrazek

_________________
Szerokości Wszystkim Życze :wink:
Lepiej jeździć na ropę bryczką niż na LPG zapalniczką. :D
Choć nie jestem detektywem zawsze znajdę budkę z piwem :)
Scania "Królowa Szos" :wink:
Kocham kurczaka z rożna i dziewczyny z Jaworzna :D


Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2005, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Ładne to Iveco, póki nowe auta to widać że nawet zadbane bo ile one mają rok...:wink: Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2005, 12:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

no gadałem z kierowcą z tej firmy ... auta wszystkie mają w automatach :cry: i zarobki mają też bardzo niskie...
Słyszałem nawet pogłoski że tematrans ma kupować lory i wozić pod fiata bo jeden z szefów tematrans ma coś do powiedzenie w fiat auto poland i tak sie to kółeczko kręci ;)
zobaczymy ile w tym prawdy.

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2005, 12:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2005, 9:17
Posty: 399
GG: 0

Cytuj:
i zarobki mają też bardzo niskie...
Jak firma prawie cały swój dochód przeznacza na spłate Leasingów :?


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2005, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Słyszałem nawet pogłoski że tematrans ma kupować lory i wozić pod fiata bo jeden z szefów tematrans ma coś do powiedzenie w fiat auto poland i tak sie to kółeczko kręci Wink
No bo tam ponoć było coś takiego że to Włosi z Polakami jakoś mają tą firme i oni załatwiają większe ładunki właśnie na Włochy od nas z kraju...:D Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2005, 13:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

No dokładnie coś z Włochami tam jest kręcone.

Gościu mówił że za kółko Tychy(PL) - Rzym(I) - Ryga(LV) - Wrocław(PL) dostał ... 850 zł i zajęło mu to 2 tyg. :(
Niech każdy sobie policzy ile wydał na jakieś drobne wydatki i ile mu zostanie za te 2 tyg. ??

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2005, 13:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

O cholera, przecież to są grosze, miesięcznie za 2 tysiaki niejeździł bym, a jak ktoś ma jeszcze dzieci... :? Przewalone tam mają krótko mówiąc...:? Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2005, 13:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Cytuj:
No dokładnie coś z Włochami tam jest kręcone.

Gościu mówił że za kółko Tychy(PL) - Rzym(I) - Ryga(LV) - Wrocław(PL) dostał ... 850 zł i zajęło mu to 2 tyg. :(
Niech każdy sobie policzy ile wydał na jakieś drobne wydatki i ile mu zostanie za te 2 tyg. ??
Przecież to jest nic. Niech kierowca zrobi 2 kursy takie na miesiąc to ma zaledwie 1700zł :?


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2005, 14:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2005, 16:15
Posty: 33
Lokalizacja: Sosnowiec

często widze Iveca z Tematransu, ale nie wiem nawet gdzie oni mają siedzibę :wink:

_________________
GG : 9352835
traker14@op.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2005, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
ale nie wiem nawet gdzie oni mają siedzibę Wink
Kolego w Sosnowcu z tego co wiem, ale dokładnego miejsca niaznam, nieorientuje się w którym miejscu...:D
Dokładny adres:
TEMATRANS Poland Sp.z o.o.
ul. Modrzewiowa 1
41-219 Sosnowiec
Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 lis 2005, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Nawet ładne te Stralisy... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2005, 0:03

Gdzieś czytałem o tej Firmie, w jakiejś gazecie było. Ale ich auta mi sie nie podobają. Po pierwsze primo to to że Iveca a po drugie primo to to że są białe. Nienawidze widoku białego samochodu, zwłaszcza ciężarówki. Za dużo ich jest


Tytuł:
Post Wysłano: 28 lis 2005, 6:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6304
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
... Po pierwsze primo....a po drugie primo...
niezłe, ostatnio coś takiego słyszałem w kabarecie.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2005, 19:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lis 2005, 16:56
Posty: 14
Lokalizacja: księstwo cieszyńskie

Tematrans Poland, to tylko oddział włoskiej firmy transportowej Tematrans. Została założona konkretnie pod obsługe Fiata w Polsce. We Włoszech firma również obsługuje Fiata. Bardzo często można te autka spotkać na serwisie Iveco w Skoczowie w firmie SILTRUCK. Co do tego że mają rwnież kupować Lory to nie słyszałem. Jedną z większych firm która wozi nowe Fiaty jest TransPoland. http://www.transpoland.pl

_________________
Scandi Mike



http://www.v8power.nl
http://www.lkw-infos.net


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2005, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

To chyba właśnie w TransPolandzie Ksz lata póki co nie, bo to jest chyba spółką z Unitransem czy coś takiego...:wink: A co do TransPolandu to pamiętam jak raz pojechałem z kumplami do Gliwic, a ci 8 zestawów jeden za drugim zasuwali z fiatami, tyle naliczyłem, ale być może że więcej ich leciało i niejestem pewny ale być może jechał w tamtej gromadzie i Ksz...:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2005, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lis 2005, 16:56
Posty: 14
Lokalizacja: księstwo cieszyńskie

Tak TransPoland jest spółką Polsko - Włoską. Dwóch włoskich firm i polskiego Unitransu. Bardzo często można ich spotkać jadących w więcej aut. Piękny widok. Teraz mają nowy plac koło Unitransu. W ostatni weekend jak się tam zjechali było na co popatrzeć, poustawiane w rządku Premiumki.

_________________
Scandi Mike



http://www.v8power.nl
http://www.lkw-infos.net


Tytuł:
Post Wysłano: 02 gru 2005, 16:55

Cytuj:
niezłe, ostatnio coś takiego słyszałem w kabarecie.
Tak Mówił Ferdek Kiepski :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2005, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Cytuj:
było na co popatrzeć, poustawiane w rządku Premiumki.
A TERAZ lepiej niech nikt nie patrzy bo wszystkie lory umyte a moja brudna. Jutro jak bede na placu to zrobie fotki. stoją w dwóch rzędach.

A co do tematransu to ostatnio słyszałem że zarobki się poprawiły. Pisze bo kiedyś pisałem ze sa bardzo kiepskie ale teraz ponoć jest lepiej. :)

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2005, 17:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
A co do tematransu to ostatnio słyszałem że zarobki się poprawiły. Pisze bo kiedyś pisałem ze sa bardzo kiepskie ale teraz ponoć jest lepiej. :)
Muszą być lepsze, bo kierowcy zaczęliby uciekać do firm, gdzie są lepsze zarobki... No i powoli zaczyna brakować przedstawicieli tej grupy zawodowej...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: