Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2005, 17:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 maja 2005, 1:01
Posty: 185
GG: 0
Samochód: (avatar) /|\
Lokalizacja: Śląsk

Dokładnie - jestem dzisiaj po rozmowie z szefem bo chce odejść z firmy...
po tej rozmowie widze ża kierowca staje się coraz bardziej potrzebny ale i trudnym do zdobycia "fachem".

_________________
-=Pozdrawiam wszystkich truckerów i nie tylko =-

..::--{{ BajOoo }}--::..


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2005, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

A to przez ten czas co niepisałęś teraz Ksz, co w trasie byłeś...:> A wogóle jak tam z robotą twoją, masz w końcu jakąś konkretną firme...:> Pozdrawiam...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2005, 17:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Dokładnie - jestem dzisiaj po rozmowie z szefem bo chce odejść z firmy...
po tej rozmowie widze ża kierowca staje się coraz bardziej potrzebny ale i trudnym do zdobycia "fachem".
Nom, mój ojciec jak się zwalniał, to go też prosili żeby nie odchodził. I jeszcze dyscyplinarką mu grozili hehe bo 3 miesięczny okres wypowiedzenia... Zlał na nich, oddał klucze i odszedł...


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2005, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Taka prawda zaczyna brakować kierowców ja sie ciesze bo będą miejsca pracy dla młodych których chcąc czy nie chcąc będą musieli przyjmować :)

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 20:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2006, 14:36
Posty: 12

Cytuj:
auta wszystkie mają w automatach
Kolego nie mają aut wszystkich na autamatach ;) A auta mają zajebis*e w full wypasie :) Super super i jeszcze raz super bryczki idą jak strzała :) Pozdrawiam

_________________
Nie kapuje co ludzie mają do Stralisa :P
Scania - King of the Road


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 20:33
Posty: 30
Lokalizacja: Żywiec

Witam wszystkich od 2 lat moj tata jezdzi w TEMATRANS POLAND mamy Stralisa z kabina Active Space i 480 konny silnik z samochodu jestesmy bardzo zadowoleni!

Na poprzednim forum na którym bylem wszyscy tylko narzekali na Iveco moim zdaniem Iveco Stralisem poprawilo swoja sytuacje.

No a u nas w TEMATRANSIE to jest tak ; sprawa nieciekawie się prezentuję ;
Auta stoją na serwisie w Skoczowie jak już ktoś wspomniał , poniewarz większość kierowców nie dba o samochody na Skoczowie też myjemy samochody , płacą jak płacą w firmie w ciągu roku strasznie się popsuło , kiedyś kierowcy w Temie zarabiali dużo dużo więcej , w firmie jest dużo ciężarówek na automatach ale w większośći są to megi , tylko takie teraz mają w planach kupować , są tandemy , my mamy na dużych kołach z manualną skrzynią biegów , ale w firmie ogólnie pracują bardzo fajni kierowcy , z szefostwem się można dogadać ze spedycją tez ale ogolnie co do życzliwości mają u mnie + , zobaczymy na jak długo bo czasami im się zdarza potraktować kierowcę jak śmiecia!

POZDRAWIAM WSZYSTKICH!

_________________
Iveco Stralis - King Of The Road


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2006, 23:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

nie słyszałem jeszcze pochlebnej opinii o Tematransie. Dość, ze praca na działalności, to okradają z przejechanych kilometrów, za wszystko każą placić, a ponadto nie wolno zjechać zestawem do bazy w Sosnowcu, tylko trzeba zostawić na parkingu w Tychach lub Bielsku. Mnóstwo Stralisów stoi na bazie bez obsady kierowców.

Szkoda, ze firma z mojego miasta, taka ciulata. W przyszłości sam chciałem tam startować, ale po tym co sie naczytałem i usłyszałem o tej firmie daruję to sobie. Mam jednak nikłą nadzieję, ze w przyszłości moze zmieni się coś najlepsze...

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 9:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 20:33
Posty: 30
Lokalizacja: Żywiec

Tak masz rację auto trzeba zostawać w miejscu rozładunku nie można zjeżdżać na bazę tak samo do domu , firma ma bardzo złą opinię.

_________________
Iveco Stralis - King Of The Road


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 9:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2006, 14:15
Posty: 98
Lokalizacja: LUBLIN

No proszę przoszę Tabor przepiękny oczywiście dlatego, że STRALIS-y mają :lol:

_________________
....:::::ŚLĄSK WROCŁAW & MOTOR LUBLIN::::...Na zawsze razem....Motor&Chełmianka


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2006, 9:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 cze 2006, 20:33
Posty: 30
Lokalizacja: Żywiec

Tabor piękny jak kierowcy by jeszcze zadbali bardziej o te Straliski to by było super.

_________________
Iveco Stralis - King Of The Road


Tytuł:
Post Wysłano: 20 wrz 2006, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2006, 17:17
Posty: 1

Panowie mam pytanie, czy cosik zmieniło sie w temie bo mam zamiar
tam smigac ? Trzeba wkońcu zaczac gdzies śmigać :twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lut 2007, 2:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

No to ja odświerze temat tematransu :wink: Umowa o prace od 1 stycznia,kasa lepsza i to o wiele jaka kolega KSZ przedstawił.


Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:40 przez Radzo, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 01 lut 2007, 14:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

a jak ze zjazdami do chaty? co ile jest się w domu?

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lut 2007, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Wiesz mozesz zjechac co tydzien albo co dwa.Jak Ci sie nie chce jechac to im mowisz,ze musisz ta dłuzsza pauze wykrecic juz masz poprzeginane itp. gadsz im głupoty ale czasami trzeba jechac odrazu :/ Ale moj tata sam z własnej woli jezdzi 2 tygodnie bo zarabia sie wiecej niz przez te 2 tyg jakbys wykrecił 2 kółka.Najwiecej zrobisz 5 kółek a tak przewaznie 4 wiec zjazd co tydzien to na 2 dni,a jak jedzisz 2 tyg. to ze 3-4 dni,a i jak jedziesz na 2 tyg to jak mieszkasz gdzies w poblizu bazy to mozesz do domu zjechac na godzinke dwie,a ze mieszkam daleko to tatko nie zjezdza :/


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 16:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2006, 15:14
Posty: 114
Lokalizacja: Tychy

Czas odświeżyć temat :)

ObrazekObrazekObrazek

Tema odmładza swój tabor,nowe Stralisy 500KM

_________________
==========================================


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 19:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Na bramie towarowej do Fiata w Tychach wisi baner reklamowy z zachętą dla kierowców aby się do nich przyjmowali. Teraz jeszcze wymiana sprzętu, więc pewnie paru chętnych się znajdzie.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 23:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Ostanio własnie przyszło 20 nowych starlisów 500KM E5. mało kto je chciał, bo tach cyfrowe, niektórym to nawet na siłe je wciskali :lol: . Któryś dyrektor mówił tacie, ze na jesien ma przyjść kolejnych 10 tylko, ze juz w tych nowy kabinach, wiec jest szansa, ze i tata się załapie :D

P.S dzięki za focie stralisów, fajnie je uchwyciłeś :wink: czekam na kolejne :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 2:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
mało kto je chciał, bo tach cyfrowe, niektórym to nawet na siłe je wciskali
czego boją sie kierowcy w tym tachu cyfrowym? Bo nie rozumiem za bardzo podejscia tych kierowcow.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Cytuj:
Cytuj:
mało kto je chciał, bo tach cyfrowe, niektórym to nawet na siłe je wciskali
czego boją sie kierowcy w tym tachu cyfrowym? Bo nie rozumiem za bardzo podejscia tych kierowcow.
Może dla tego,że nie oszukasz cyfrowego i nie nakręcisz po prekroczeniu czasu zbytnio kilometrów,a to = mniejsza płaca.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
mało kto je chciał, bo tach cyfrowe, niektórym to nawet na siłe je wciskali
czego boją sie kierowcy w tym tachu cyfrowym? Bo nie rozumiem za bardzo podejscia tych kierowcow.
Może dla tego,że nie oszukasz cyfrowego i nie nakręcisz po prekroczeniu czasu zbytnio kilometrów,a to = mniejsza płaca.
Mca ma racje nic nie oszukasz itp. np. dojechać jeszcze te 15 km do bazy i wszystko masz jak na dłoni. Z tą mniejsza płaca to jest na odwrót, bo czym więcej stania i czekania gdzieś to większa kasa, bo diety w temie są :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: