Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 cze 2008, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Firma Wemhoff LST Poland z siedzibą w Poznaniu, zajmuje się transportem ładunków wymagających stale kontrolowanych temperatur. Przedsiębiorstwo
przede wszystkim przewozi wyroby mięsne, jednak ich wieloletnia działalność opiera się także na zleceniach obejmujących innego typu ładunki. Firma jest "córką" niemieckiego "Wemhoff Transport GmbH" mieszczącego się w Rhedzie. Tabor firmy, prawdopodobnie w 100 % tworzą pojazdy rodzimego producenta- MAN-y.


Teraz troszkę moich obserwacji i spostrzeżeń..Firma widoczna w Poznaniu jak i jego okolicach, wśród kierowców jednak już nie tak znana. Nie miałem nigdy styczności z kierowcami od nich, nie znam warunków zatrudnienia.. Poniżej zamieściłem link do strony internetowej naszego oddziału Wemhoff-a. Strona zawiera dokładny spis inwentarzowy swoich pojazdów(tutaj duże zaskoczenie), listę pracowników z telefonami kontaktowymi( kolejne zaskoczenie)... Wchodząc do galerii liczyłem na zdjęcia ciekawie wyglądających składów..Ujrzałem niestety kilka widoczków zrobionych przez szybę jednego z Manideł i.. to by było na tyle :)


http://www.wemhoff.pl/

Zapraszam do dzielenia się informacjami i obrazkami.. :D


Post Wysłano: 03 cze 2008, 21:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Na pewno gdzieś ich spotkałem ale nie pamiętam jak wyglądają składy od nich - konie pospolite także trudno pomylić.

Kuba - co jak co ale te widoczki są zajebiste :mrgreen: :U

No i mamy kolejną firmę w Wielkopolsce - a konkretniej w pięknym naszym Poznaniu :lol: :wink:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 23 kwie 2009, 22:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

...To ja podzielę się obrazkiem :) dzięki któremu można stwierdzić że dane na stronie są niekompletne:

Obrazek

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 26 kwie 2009, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2009, 21:33
Posty: 1
GG: 0
Samochód: daf xf 105

Dokładniej to samochody mają takie
10 Sztuk Man TGA XXL 18.430
20 Sztuk Daf XF 105 18.460
i 30 naczep

a i jezdżą tak trzech kierowców na 2 samochody


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: