Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 cze 2008, 18:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Nazwa firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe JARLEX
Nazwa skrócona PPHU JARLEX
Rok założenia 1994
Ulica, numer Mydlana 7
Miasto Wrocław
Kod pocztowy 51-502
Osoby kontaktowe wł. Jarosław Śluzar
Nowe województwo dolnośląskie
Powiat m. Wrocław
Gmina M. Wrocław
Telefon(y) (71)3482626 (512)388457
Fax(y) (71)3480631
Forma własności prywatna
Forma prawna zakład prywatny bez formy prawnej
SIC 4213 Przewozy ciężarowe dalekobieżne
421202Przewozy ciężarowe ładunków płynnych
Przewóz materiałów niebezpiecznych

Flota głównie zielone Dafy XF 95. SC

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Post Wysłano: 03 cze 2008, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

Tyle razy na Volvo byłem a nie przyszło mi do głowy żeby tą firmę tu wrzucić :oops: :wink: Ale jeszcze nie mają chyba 105 ? :?: ? :roll:


Post Wysłano: 03 cze 2008, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Co do 105 to nie widziałem, ale bardzo możliwe...
Ostry wrzuciłem ją, bo mój kumpel tam jezdzi (Wichura) tzn jezdził, ale już ponownie u nas...

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Post Wysłano: 03 cze 2008, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2008, 20:06
Posty: 57
GG: 7053436
Lokalizacja: Kuźnica Grabowska/Ostrzeszów-POT

A możesz ktoś wrzuci jakieś foty ich samochodów ?? Bo jakoś nie kojarze tej firmy

_________________
B- 22.06.2009
C- 02.10.2009

C+E- 20.10.2011
Kwalifikacja wstępna- 14.10.2011


Post Wysłano: 04 cze 2008, 16:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2007, 16:24
Posty: 32
Lokalizacja: DW

Zielone Dafy xf i zielone szmaty, chyba tylko jest jedna szara z napisem dicht.... coś tam. Także trudno nie skojażyć jak sie widziało kiedykolwiek. Teraz chyba więcej jeżdża auta albo sprzedali sprzęt, bo na placu więcej miejsca niż kiedyś.


Post Wysłano: 06 cze 2008, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 mar 2007, 18:37
Posty: 139
GG: 1
Samochód: Daf Euro 6 SSC
Lokalizacja: Oława/okolice

http://miasta.gazeta.pl/aliasy/mod/supe ... 4&dx=35751

link do zdjęcia samochodu Jarlex-a :wink:


Post Wysłano: 21 sty 2009, 21:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2009, 20:57
Posty: 1
GG: 0

Co do Jarlex-u to mniej nie jezdza-poprostu w zimie odpoczywaja .Oni najwiecej jezdza w okresie wiosna, lato, jesien....Wtedy na max-a!
Euro 5 jeszcez nie maja ale juz niebawem beda 2 szt.
Do tego euro 3 i euro 4.....
W miare dobry sprzet posiadaja.
Do tego maja swoje busy.


Post Wysłano: 18 gru 2009, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 gru 2009, 22:47
Posty: 1
GG: 0
Lokalizacja: DW

Cytuj:
haha cały ten jarlex to jedna wielka porażka zobaczcie na ich biuro to jest to coś co w rogu na końcu tego PGR-u stoi to mój pies ma ładniejszy kojec.Jak koleś sobie wymalował to niby biuro na sraczkowaty kolor to widać co ma w głowie zamiast mózgu :lol: Kupili sobie jednego DAFa 105 wypasik bo 510KM i nową chłodnie mają, a reszta to złomy. Tym czarnym DAFem z chłodnią to jeździ chyba najporządniejszy kierowca z tej całej załogi a jest ich tam może z 5 lub 6ciu mega wielki tabor. Znam ich chyba wszystkich bo na zagłębie jeżdżą do bedburga tam gdzie my jeździmy. Więc załoga po zbóju jeden alkoholik podobno piwo wali w czasie jazdy drugi jakiś zakompleksiony na punkcie rodziny trzeci to quality tak na jego wołają ma o sobie tak wielkie mniemanie że jemu tam szef to z ręki je że o wszystkim tam decyduje i ustala trasy gdzie i kiedy mu pasuje jechać (to z jego opowieści)to w ogóle jakiś pajac jest sam z nim kiedyś gadałem to twierdził że jeździ tam już z 15lat ta firma chyba tyle nie istnieje i pewnie tyle czasu prawka nie ma udowodnił to jak cofał do rampy taką zieloną firaną jeździ DAF XF 95480 syn takiego kierowcy co długo tam jeździł nie widuje się go już może na emeryturę poszedł pijaczyna jak nie wiem co i kompletny idiota i taki jest tam jeden co MANem jeździ spoko koleś ale widać że za kołnierz nie wylewa i taki plotkarz bo jak coś się zgadaliśmy to lepsze wiadomości miał niż w TVN24. Stawki mają do du.. nie zarabią tam nawet 4000zł gdy chcąc na tarczkach jeździć no i podobno mają tam jakiego SPEDZIA niekumatego kompletnie o co chodzi w transporcie. Więc jarlex do boju w dalekie trasy na zagłębie jednym DAFem 105 euro5 w 5-6 kierowców bo tylko tyle wam pozostało. :lol: PGR-usy wskakujcie w zielone DAF-usy tylko uważajcie żeby wam tłoki nie powypadały. Sorry chłopaki ale tak się o Was mówi ogólnie w wielu firmach to fakt nie wasza to wina że macie taki sprzęt i takie zarobki ale nic na siłe. Bo to tylko świadczy o waszym szefie jakim jest dziadem.

Drogi Franiu...
Rozumiem, że ten wpis jest formą podniesienia kiepskiej samooceny. Mam nadzieję, że pomogło, skoro w inny sposób nie możesz sobie przedłużyć i poszerzyć. :lol:

Nasunęło mi się kilka refleksji, więc pozwolę sobie się nimi podzielić.

Po pierwsze- zanim zaczniesz się wypowiadać o kimś krytycznie, spójrz do lustra. Też jest się z czego pośmiać i nad czym zapłakać. W sumie powodów do płaczu jest więcej.

Po drugie- zanim zaczniesz wypisywać bzdury i obelgi, rusz łepetyną (słychać echo? :mrgreen: ) i zastanów się (o ile to w ogóle wykonalne), na ile prawdziwe są informacje, które posiadasz. W swojej prostackiej i chamskiej wypowiedzi obrażasz i oczerniasz wielu ludzi- jesteś mocny w gębie. A live? Miałbyś odwagę rzucić to tym ludziom w twarz? Wątpię. Tacy tchórze, jak ty (celowo z małej litery) mocni są tylko zza ekranu komputera. A live to najwyżej mogą pobić swój rekord w sprincie na 100 metrów.
W dzisiejszych czasach ustalenie adresu po numerze IP to żaden wyczyn a to, co spłodziłeś spokojnie kwalifikuje się na proces cywilny (art. 24 KC oraz Par. 1 Art. 212 kk). Jakbyś nie kumał (bo oceniając twój poziom inteligencji po poziomie wypowiedzi, szczerze się obawiam, że nie zakumasz- to pierwsze to jest paragraf z Kodeksu Cywilnego a to drugie- z karnego).

Po trzecie- naucz się pisać, bo żeby zrozumieć te twoje banialuki i słowne pokemony, trzeba się nieźle nagimnastykować. Dzieciaki w 3 klasie podstawówki jaśniej piszą.

Po czwarte- co do zarobków- siedzisz tym ludziom w portfelu? Masz wgląd w ich konta bankowe? Czy naiwnie uwierzyłeś w to, co ktoś chlapnął? :lol: Łatwowierny chłopcze, nikt normalny dziś nie chwali się, ile zarabia. A powszechny zwyczaj narzekania jest tak polski, jak zwyczaj obrabiania komuś doopy, który sam praktykujesz.

Po piąte- co do tego, co "się mówi" w wielu firmach. Zawsze mi się wydawało, że od plotkowania są baby... tymczasem jak widać, i wśród męskiego rodu zniewieściałych ciot przybywa. Aż strach obok takiego w rajce stanąć i tyłem się odwrócić... :shock:

Wymyślasz ludziom od dziadów, pijaków, idiotów, a do czego sam w życiu doszedłeś? Przemyśl to sobie podczas kolejnego, dłuuugiego weekendu gdzieś tam poza domem.

W swojej burackiej wypowiedzi obraziłeś kogoś, kto jest mi osobą bliską. A ja mam bardzo mściwy charakter.

Pozdrawiam i do miłego zobaczenia. :wink:

_________________
...


Post Wysłano: 20 gru 2009, 5:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

firma Jarlex na pewno istnieje od dawna, bo zetknąłem się z nimi chyba jakieś 12-13 lat temu.
właściciel nigdy nie miał ambicji, aby firma miała przekształcić się w wielki moloch. znaleźli swoją niszę na rynku - materiały budowlane na ADR i tak od chyba 10 lat wożą to samo. czyli muszą to robić dobrze jeżeli klient z nich nie zrezygnował. choć pamiętam ich początki, które nie były zachwycające.

skład kierowców nie zmienia się od dawna, a ja znam osobiście jednego, pracuje tam chyba ponad 10 lat i jest to bardzo dobry kierowca. jeżeli kierowcy tak długo tam pracują, a nie przyjmują nowych to znaczy, że warunki płacy i pracy są niezłe w porównaniu z innymi przewoźnikami.

według mnie jest to miarę porządna i co najważniejsze stabilna firma, której udało się utrzymać mimo kryzysu.

ps.

do kolegi Franek04:
oczywiście, że właściciel mógły postawić 3-kondygnacyjny biurowiec z neonem widzianym z placu Grunwaldzkiego, tylko w jaki sposób miałoby na to zarobić tych kilku kierowców?

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 31 lip 2010, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Man TGA XXL 460
Obrazek
Spotkany we Wroclawiu.

Z "Jarlex - sem" jest tak że właściciel tej firmy ma udziały w firmie produkującej budowlankę lub jest bardzo blisko z dyrektorem handlowym byłego Maxitu. Na terenie ich bazy jest magazyn dystrybucyjny i siedziba firmy. W sumie to nie wiem czy najpierw na tym terenie był Jarlex czy Deitermann. A aut dostawczych używają do dystrybucji. Blisko mają do Bosty.
Co do aut to mają m in. : Iveco EuroTech, Stralis, Dafy i właśnie Man`y.

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: