Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 maja 2008, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

AC Optima Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. jest profesjonalnym przedsiębiorstwem spedycyjnym specjalizującym się w usługach transportowych krajowych i międzynarodowych.

Działamy na rynku usług spedycyjnych i celnych od 1993 roku. Firma nasza zorganizowana jest w dwóch działach: Spedycja oraz Agencja Celna. Na początku 2002 roku nastąpiła zmiana formy prawnej działania Spedycji, która została przekształcona w spółkę prawa handlowego.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na najpełniejsze zrozumienie potrzeb naszych klientów.

Oferujemy transport towarów w ruchu krajowym i międzynarodowym oraz kompleksową obsługę agencji celnej w reprezentowaniu klientów przed Urzędem Celnym.

Korzystamy ze stałych i sprawdzonych wykonawców, dysponujemy około 150 standardowymi 24 tonowymi zestawami ciężarowymi. Dodatkowo oferujemy samochody o ładowności od 1,5 do 3,5 t do przewozów ekspresowych, zestawy typu "jumbo" o pojemności do 115 m3, a także pojazdy specjalistyczne do przewozu ładunków niebiezpiecznych, jak również transport morski i lotniczy.

Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w dziedzinie transportu, dzięki czemu oferujemy dostawy na bardzo korzystnych warunkach, krótki czas ich realizacji oraz pełną rzetelność. Zapewniamy szybką i terminową obsługę.

Świadczymy również kompleksowe usługi celne zarówno w eksporcie jak i imporcie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej agencji celnej jesteśmy w stanie zminimalizować ewentualne problemy związane z odprawami celnymi.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę. Prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się pytania oraz spotkać się z Państwem w celu przedłożenia szczegółowej oferty uwzględniającej specyfikę Państwa firmy.




Tyle dowiemy się ze strony firmy.
Z tego co ja się orientuję w firmie nie idzie chyba najlepiej bo coraz rzadziej widuje ich zestawy - kiedyś codziennie - dziś, raz na miesiąc, o ile w ogóle.
Jeśli ktoś posiada zdjęcia lub też dokładniejsze informację zapraszam do dyskusji ;)

Szerokości!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 25 maja 2008, 11:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

I ja zauważyłem podobną sytuację. Rok, dwa lata temu ulicą Lechicką jeździło ich dość dużo. Obecnie zarówno na drogach Poznania, okolic jak i Polski ich w ogóle nie widać..Pamiętam, że w ich flocie widoczne były Premiumki- te starsze jak i te nowsze z 440 konnymi jednostkami.


Post Wysłano: 25 maja 2008, 12:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ciekawe - serwis i dealera Renault mają pod nosem - dosłownie przez płot od bazy i siedziby, a mimo to auta rejestrowane są w Warszawie - ciekawe dlaczego...?
Tak - używali tylko premiumki (może nadal używają - jeśli będzie mi się chciał to skocze dziś zobaczyć czy cokolwiek jeszcze stoi na urzędzie - mam 1km więc nie problem - zawsze ich tam mnóstwo stało nie wiem jak teraz bo dawno nie byłem) - nowych nie widziałem - tylko starsze.
Ale niestety to że nie tylko ja ich rzadko widuje wcale dobrze nie wróży... :roll:

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 25 maja 2008, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Siedziba firmy leasingowej jest w Warszawie a, że mają serwis obok siebie to nie muszą korzystać z ich leasingu.


Post Wysłano: 25 maja 2008, 15:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

No niby racja.. Dzisiaj na drogach widać wiele wozów, należących do firm z dużych miast, a jednak ich numery rejestracyjne wskazują na to, że "pochodzą" ze stolicy lub jej okolic..

Wojciechu :P , bądź spokojny, firma istnieje! Nie całą godzinę temu ich auto stało na jednej z poznańskich stacji benzynowych. Zakładając, że nie jest to samochód odkupiony to..Optima wciąż żyje :)


Post Wysłano: 25 maja 2008, 22:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Siedziba firmy leasingowej jest w Warszawie a, że mają serwis obok siebie to nie muszą korzystać z ich leasingu.
Ja nie powiedziałem że muszą korzystać tylko że mnie to dziwi :wink:
A poza tym nie mówie tylko o leasingu - ten dealer renault to jeden z większych w zachodniej Polsce ;)
Cytuj:
Wojciechu :P , bądź spokojny, firma istnieje! Nie całą godzinę temu ich auto stało na jednej z poznańskich stacji benzynowych. Zakładając, że nie jest to samochód odkupiony to..Optima wciąż żyje :)
:mrgreen: uhhhhh... jak dobrze że jest ktoś kogo to interesuje, i kto się tym przejmuje :mrgreen: :wink: Dzięki wielkie za info - do usłyszenia - mam nadzieje na jakieś zdjęcia :U

Szerokości ;)

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: