Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 paź 2013, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 maja 2012, 2:33
Posty: 7
Lokalizacja: csw

Aha, czyli tak źle to aż nie wygląda. Chociaż inaczej pewnie też jest z kierowcami bez doświadczenia jeśli się w podwójnej jeździ. Mieszkam kilkanaście km od Świecia, z tego co wiem to skat dużo papieru ze Świecia wozi i auta w Świeciu chyba też zostawiają. Widzę, że cały czas ogłoszenia się pojwiają czyli pewnie przyjmują kierowców, muszę chyba zadzwonić i zapytać jak to tam jest z przyjęciami teraz.


Post Wysłano: 13 paź 2013, 22:39

Cytuj:
Aha, czyli tak źle to aż nie wygląda. Chociaż inaczej pewnie też jest z kierowcami bez doświadczenia jeśli się w podwójnej jeździ. Mieszkam kilkanaście km od Świecia, z tego co wiem to skat dużo papieru ze Świecia wozi i auta w Świeciu chyba też zostawiają. Widzę, że cały czas ogłoszenia się pojwiają czyli pewnie przyjmują kierowców, muszę chyba zadzwonić i zapytać jak to tam jest z przyjęciami teraz.

Ja mieszkam 45km od Świecia. Masz rację dużo papieru idzie z tamtąd na zachód ;). Auta stawiane są również w Świeciu. Na ich stronie jest nawet ogłoszenie dotyczące pracy, potrzebują Kierowców i Spedytorów. Jeśli jesteś bez doświadczenia to Cię rzucą na podwójną obsadę PL-D będziecie z papierem śmigać, po 2-3 miesiącach jeśli zdasz egzamin ;) to wsiadasz na swoje auto i witaj na drodze.


Post Wysłano: 14 paź 2013, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sty 2010, 14:55
Posty: 102
GG: 7539165
Samochód: Leon MK1 TDi
Lokalizacja: Świecie

Cytuj:
Ja mieszkam 45km od Świecia. Masz rację dużo papieru idzie z tamtąd na zachód ;). Auta stawiane są również w Świeciu. Na ich stronie jest nawet ogłoszenie dotyczące pracy, potrzebują Kierowców i Spedytorów. Jeśli jesteś bez doświadczenia to Cię rzucą na podwójną obsadę PL-D będziecie z papierem śmigać, po 2-3 miesiącach jeśli zdasz egzamin ;) to wsiadasz na swoje auto i witaj na drodze.
Czyli w CSW ładujesz papier i lecisz na Zachód, a na powrót makulatura i ogień na Mondi, Bart lub Schumachera ?? czy przerzuty po EU i powrót z czymkolwiek ?
Też parkuje na Vistuli klamota, ale rozglądam się za czymś innym.

_________________
puszki again... CHOMIKOLOT KT38...

Pozdrawiam Karol CSW


Ostatnio zmieniony 16 paź 2013, 11:24 przez Leszek, łącznie zmieniany 2 razy.
Ortografia.


Post Wysłano: 15 paź 2013, 11:34

Cytuj:
Cytuj:
Ja mieszkam 45km od Świecia. Masz rację dużo papieru idzie z tamtąd na zachód ;). Auta stawiane są również w Świeciu. Na ich stronie jest nawet ogłoszenie dotyczące pracy, potrzebują Kierowców i Spedytorów. Jeśli jesteś bez doświadczenia to Cię rzucą na podwójną obsadę PL-D będziecie z papierem śmigać, po 2-3 miesiącach jeśli zdasz egzamin ;) to wsiadasz na swoje auto i witaj na drodze.
Czyli w CSW ładujesz papier i lecisz na Zachód, a na powrót makulatura i ogień na Mondi, Bart lub Schumachera ??


Tak dokładnie tak. A jak jeździsz w pojedyńczej obsadzie to latasz głównie na Anglie. Czyli: PL - GB - PL (po drodze czasami przerzut po EU ale w kierunku PL)


Post Wysłano: 16 paź 2013, 18:51

Cytuj:
ja prawie cały czas widze maszyny tej firmy i musze przyznać robia wrazenie
Obrazek


Post Wysłano: 16 paź 2013, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

Często widać też pojazdy tej firmy w Rybniku pod firmą Purmo. No i robią wrażenie.


Post Wysłano: 16 paź 2013, 20:48

Cytuj:
Często widać też pojazdy tej firmy w Rybniku pod firmą Purmo. No i robią wrażenie.

Z Purmo targamy grzejniki na wyspę ;).


Post Wysłano: 23 lis 2013, 18:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Obrazek

foto Marcin.K.


Post Wysłano: 25 lis 2013, 19:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2013, 21:01
Posty: 7
Samochód: Actros MP3
Lokalizacja: Sopot/Derby

Witam

kolego pilomatt mam kilka pytań tkz "od kuchni"

1.Autka już pewnie wszystkie w autmatycznych skrzyniach biegów?

2.Czy jestem w stanie stanąć sobie np. w niemczech na zakupki czy jest inwigilacja co do każdego postoju?

3.Czy jest zakaz zabierania np braciszka ze sobą w trasę oczywiście raz na jakiś czas w czasie wakacji? Mam tu na myśli problem z biletem na prom do GB..

4. Czy jako osoba z doświadczeniem i t mam wybór trucka czy jest mi przypisany actros z tunelem między siedzeniami i takim musze jeżdzić na początku ?

5.Jak jestem z trójmiasta to mam szanse na częstsze zjazdy do domku?

6.Jak wygląda sprawa z praca w święta np Bożego Narodzenia ,tylko dla ochotników czy jak ci wypadnie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam Z.


Post Wysłano: 26 lis 2013, 12:26

Cytuj:
Witam

kolego pilomatt mam kilka pytań tkz "od kuchni"

1.Autka już pewnie wszystkie w autmatycznych skrzyniach biegów?

2.Czy jestem w stanie stanąć sobie np. w niemczech na zakupki czy jest inwigilacja co do każdego postoju?

3.Czy jest zakaz zabierania np braciszka ze sobą w trasę oczywiście raz na jakiś czas w czasie wakacji? Mam tu na myśli problem z biletem na prom do GB..

4. Czy jako osoba z doświadczeniem i t mam wybór trucka czy jest mi przypisany actros z tunelem między siedzeniami i takim musze jeżdzić na początku ?

5.Jak jestem z trójmiasta to mam szanse na częstsze zjazdy do domku?

6.Jak wygląda sprawa z praca w święta np Bożego Narodzenia ,tylko dla ochotników czy jak ci wypadnie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam Z.
1. Tak w automatach.

2. Tak jesteś wstanie stanąć sobie na zakupy. Ważne abyś dowiózł ładunek na czas.

3. Nie ma zakazu, pamiętam jak z ojcem rok temu jeździłem całe wakacje. (Za bilet nie płaciłem).

4. Trudno na to odpowiedzieć dają to co mają ale awans się zdarzy napewno ;) Będzie sytuacja że DAF będzie wolny to go bierzesz i wio. Możesz im nasunąć pomysł że chciałbyś takiego i takiego trucka a oni zapewne pomyślą o tym ;).

5. Szanse na zjazd do domu masz ale czy ciężarówką to nie mam pojęcia, nie wiem jak chłopaki mają którzy pochodzą z północnej polski, na bazie jest osobówka służbowa, czasami tym się jeździ do domu - nie mogę Ci tu obiecywać bo to nie zależy ode mnie.

6. Tylko dla ochotników.


Post Wysłano: 26 lis 2013, 15:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2013, 21:01
Posty: 7
Samochód: Actros MP3
Lokalizacja: Sopot/Derby

Super dziękuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam Z.


Post Wysłano: 27 lis 2013, 16:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 gru 2010, 12:47
Posty: 148
GG: 2982986
Samochód: Veicolo Italiano
Lokalizacja: EP

Firma SKAT Transport odświeża flote :)
Zakupili 60 nowych ciągników siodłowych DAF XF 105 SSC.
Regenerują flotę by podążać za coraz to ostrzejszymi wymogami ekologicznymi. Pojazdy są dodatkowo wyposażone w komputer pokładowy (system zarządzania flotą) i skanery (w celu przyspieszenia przepływu dokumentacji).

PS Wie ktoś może jak wyglądają takie skanery i w jaki sposób działają w ciężarówce ??
To prawda, że średni wiek pojazdów w SKATcie to ok.1,5 roku ??

_________________
Kat. B - 2012
Wózki kat. II WJO - 2013
Kat. C, C+E, KW - 2023
Szeroko pojęty TRANSPORT - to część mojego życia


Post Wysłano: 27 lis 2013, 17:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2011, 15:45
Posty: 171
GG: 112
Samochód: Duzy?
Lokalizacja: Olsztyn czy jakoś tak

To ja mam pytanie jaki system pracy panuje u Was?Co ile zjazdy na ile etc itp;)


Post Wysłano: 27 lis 2013, 20:19

Cytuj:
Firma SKAT Transport odświeża flote :)
Zakupili 60 nowych ciągników siodłowych DAF XF 105 SSC.
Regenerują flotę by podążać za coraz to ostrzejszymi wymogami ekologicznymi. Pojazdy są dodatkowo wyposażone w komputer pokładowy (system zarządzania flotą) i skanery (w celu przyspieszenia przepływu dokumentacji).

PS Wie ktoś może jak wyglądają takie skanery i w jaki sposób działają w ciężarówce ??
To prawda, że średni wiek pojazdów w SKATcie to ok.1,5 roku ??

Komputer pokładowy jest od około 4-5lat bądź i dłużej, skanery są od około 4lat.

http://s2.blomedia.pl/fotoblogia.pl/ima ... /doxie.jpg skaner wygląda identycznie jak ten (oczywiście bez tych różowych naklejek :D) podłączasz to do komputera pokładowego za pomocą kabla USB i skanujesz papiery, wysylasz do firmy i sprawa załatwiona.

Tak to prawda że średni wiek pojazdów to około 1,5 roku.

Cytuj:
To ja mam pytanie jaki system pracy panuje u Was?Co ile zjazdy na ile etc itp;)
Systemu jako tako nie ma, ale średnio 2 tygodnie w trasie 2dni w domu. Jak dobrze się układa to co tydzień na weekend jesteś w domu ale to rzadkość


Post Wysłano: 29 lis 2013, 0:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

To macie stały dostęp do neta, zawsze?
Komputery pokładowe są odblokowane? Chodzi mi tu o przeglądarkę internetowa itp :P


Post Wysłano: 29 lis 2013, 12:36

Cytuj:
To macie stały dostęp do neta, zawsze?
Komputery pokładowe są odblokowane? Chodzi mi tu o przeglądarkę internetowa itp :P
Internet ? do czego internet ? wszystko idzie za pomocą GPS-u. Komputer pokładowy to inaczej Transics, przez niego skanuje się papiery itd.


Post Wysłano: 30 lis 2013, 17:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 cze 2011, 9:39
Posty: 246
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
wszystko idzie za pomocą GPS-u
Kolego, chyba chodziło Ci o GPRS(technika związana z pakietowym przesyłaniem danych w sieciach GSM), a nie GPS(system nawigacji satelitarnej).


Post Wysłano: 30 lis 2013, 18:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2007, 16:53
Posty: 349
GG: 10729981
Samochód: Bmw
Lokalizacja: Orzesze

No to by pasowało, bo przesyłanie danych za pomocą sygnału GPS, wow ale cuda :P


Post Wysłano: 01 gru 2013, 21:48

Cytuj:
Cytuj:
wszystko idzie za pomocą GPS-u
Kolego, chyba chodziło Ci o GPRS(technika związana z pakietowym przesyłaniem danych w sieciach GSM), a nie GPS(system nawigacji satelitarnej).

Masz racje chodzilo mi o GPRS, mala pomylka. Dostępu do internetu nie mamy ponieważ wszystko jest zablokowane .


Post Wysłano: 22 gru 2013, 3:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Asior ze Skata:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater

Niestety film tylko na fejsie do obejrzenia, nie znalazłem na YT.


A jednak coś jest:

http://www.youtube.com/watch?v=H8FptNJwJAQ

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: