Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 kwie 2008, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 lip 2007, 20:56
Posty: 58
GG: 0
Samochód: ..

Firma "Transport - Spedycja Grabowski" działa od 1997roku. Specjalizujemy się w przewozach ładunków przestrzennych o kubaturze do 120 m3 i masie nie przekraczającej 12 t. w relacjach PL-UE-PL. Od początku istnienia firmy podstawą działalności jest obsługa logistyczna producentów mebli tapicerowanych z wykorzystaniem własnych magazynów i środków transportowych. W ciągu dotychczasowego funkcjonowania zdobyliśmy zaufanie wielu renomowanych firm krajowych i koncernów zagranicznych.

Firma dysponuje 50 własnymi zestawami ( samochód ciężarowy +przyczepa, ciągnik siodłowy+naczepa) o kubaturze od 100-120 m 3 i ładowności od 4,5T do 12 T. Są to zestawy niskotonażowe z zabudową skrzyniową oplandekowane oraz z zabudową typu kontener, przystosowane do przewozu ładunków lekkich, przestrzennych, np. meble tapicerowane, materiały izolacyjne typu styropian, wata, pianka,)

Transport-Spedycja
Grabowski sp. z o.o.
--------------------------------------------------------------------------------
Ul. Kościuszki 5
66-008 Świdnica k/Zielonej Góry
Tel. +48 68 454-69-90
Faks +48 68 454-69-99
e-mail kontakt@ts-grabowski.com
www http://www.ts-grabowski.com

Obrazek

Zdjęcie wykonałem Ja.


Post Wysłano: 15 maja 2008, 15:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2008, 18:34
Posty: 35
GG: 4014874

może się pomyliłem,ale ostatnio jak byłem w Krakowie to widziałem Iveco Turbo Daily 7.5 tony


Post Wysłano: 15 maja 2008, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
może się pomyliłem,ale ostatnio jak byłem w Krakowie to widziałem Iveco Turbo Daily 7.5 tony

Nie pomyliłeś się. Zastanawia mnie tylko, czy firma ma jakiś oddział w Gryficach. Często widywałem od nich auta na blachach zaczynających się od ZGY i jak parkowały po kilka sztuk w Gryficach.


Post Wysłano: 15 maja 2008, 15:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 mar 2008, 18:34
Posty: 35
GG: 4014874

Kolego Pazdz tego to już nie wiem.W sumie to autko co widziałem to się niczym szczególnym nie wyróżniało.Jedyną rzeczą po której ją poznałem to była naklejka na plandece :D


Post Wysłano: 10 mar 2009, 1:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Transport lekki to i zestawy strasznie duże nie są, dla przykładu Actros 1831:

Obrazek

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 06 cze 2009, 20:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Obrazek
Złapany na wylocie z Krzepic w kierunku Wielunia


Post Wysłano: 22 cze 2011, 16:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lis 2009, 20:14
Posty: 51
GG: 0
Samochód: FIAT DUCATO

Dzisiaj w service MAN-a w Nowym Tomyślu widziałem jak mechanicy przygotowywali
mana tgl na odbiór dla Grabowskiego naklejali folie reklamowe i zakładali plandekę na zabudowę.Mimo kryzysu firma się rozwija potrzebują nowych kierowców.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: