Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Nedapol, Wronki
Post Wysłano: 30 mar 2008, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
Firma NEDAPOL Sp. z o.o. świadczy usługi transportowe od 1983 roku. W początkowym okresie działalności realizowaliśmy transport wyłącznie na rynku krajowym. Od momentu rozpoczęcia przemian gospodarczych w 1989 roku, nasza firma rozpoczęła wykonywanie transportu międzynarodowego. Obecnie świadczymy nasze usługi na obszarze całej Europy, specjalizujemy się w obsłudze tras Polska – Benelux – Polska.
Świadczymy także usługi wewnątrz wspólnotowe:

  • Belgia
  • Hiszpania
  • Holandia
  • Wielka Brytania
  • Szwecja
  • Francja
  • Niemcy
  • Portugalia
  • i inne


Zatrudniamy 150 osób. Nasza baza mieści się w Wronkach k/Poznania.

Firma posiada własną flotę transportową: 90 ciągników najnowszej generacji, spełniające europejskie normy emisji spalin oraz naczepy typu chłodnia, Jumbo, Mega. Nasz tabor wyposażony jest w satelitarny system monitorowania i nawigacji, pozwala to nam poprzez dokładną lokalizację pojazdów, szybko reagować na wszelkie zmiany. W celu zapewnienia najwyższej niezawodności naszych pojazdów, za utrzymanie taboru odpowiada nasze własne zaplecze techniczne dbające o terminowe i profesjonalne serwisowanie ciągników i naczep.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi nasza firma oferuje również magazynowanie. Posiadamy własny magazyn o powierzchni 6000 m2. Polityka naszej firmy ukierunkowana jest na zapewnienie najwyższej jakości naszych usług oraz maksymalizacji zadowolenia klienta. Aby skutecznie realizować cele firmy od lutego 2007 roku w firmie fukcjonuje certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000. Nasze starania związane z zapewnieniem naszym klientom najwyższej jakości kompleksowych usług transportowych i logistycznych zostały nagrodzone w 2005 roku Certyfikatem Najwyższa Jakość w Logistyce. Należy podkreślić, że w głównej mierze to zasługa naszej kadry, posiadającej odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie.

Chcąc zapewnić najwyższy standard usług, wszystkie ładunki powierzone naszej firmie są ubezpieczone do wartości 500 000 USD.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dzięki temu możemy realizować wszystkie oczekiwania klienta.

NEDAPOL Sp. z o.o.
Śródka 6,
64-412 Chrzypsko Wielkie
Poland

Baza: NEDAPOL Sp. z o.o.
ul. Sierakowska 45,
64-510 Wronki, Poland
tel. +48/67 254 56 00
fax: +48/67 254 56 05
spedycja@nedapol.pl
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Źródło: http://www.nedapol.pl


Post Wysłano: 01 kwie 2008, 23:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2007, 0:23
Posty: 109
GG: 10480858
Samochód: 440 dxi
Lokalizacja: Pniewy

Witam!!! Znam ta firme i mam o niej niezyt dobre zdanie. Owszem wzieli nowe zestawy ala atmosfera to tam słaba.Wiem bo moj ojciec tam miał iść bo to firma blisko mnie (25km). Wiec nic nie wyszło. KIedyś to jeździli tam na własna działalność ale teraz to juz sie chyba pozmieniało.Moze ktos zna bliżej te firme??? w sensie zarobki, system pracy, itp. itd.

_________________
Uczeń Technikum Logistycznego ;)


Post Wysłano: 06 kwie 2008, 11:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Nie chciałbym zaczynać OT, ale jednak muszę zwrócić uwagę temu Panu:
Cytuj:
Znam te gówn....... Mój znajomy tak robił totalna kich jak ma ten cały właściciel Janyda hehehe śmiech na sali Łosie niech tam robią ja nawet nanich nie patrze Łosie zawsze sie znajdą i też w Polsce jest jak jest
Znam te gówn....... Mój znajomy tak robił totalna kich jak ma ten cały właściciel Janyda hehehe śmiech na sali Łosie niech tam robią ja nawet nanich nie patrze Łosie zawsze sie znajdą i też w Polsce jest jak jest
Zauważyłem, że wypowiadająć się w większości tematów w dziale Firmy Transportowe kierowców w nich pracujących masz za baranów, łosi i innych debili. A czytając Twoje wypociny(nad którymi się trzeba zresztą zastanowić żeby je zrozumieć) odnoszę wrażenie, że nie wiele się od takich osobników różnisz. Wątpię w to czy wiesz co to jest wogóle ortografia, interpunkcja itd. Masz się za niewiadomo kogo a pokazujesz się od niezbyt dobrej strony :/





PS. Zapewne teraz polecą "ciepłe" słowa od Ciebie w moją stronę :]

_________________
...


Post Wysłano: 06 kwie 2008, 12:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Nedapol..Z tego co wiem, faktycznie atmosfera wśród kierowców jest chora. Niedawno nawet rozmawiałem z kilkoma kierowcami, którzy jeżdżą w ich barwach..Kwestię finansową pominę bo uważam, że ten temat na forum zawsze był burzliwy. Jeśli chodzi o tabor to..jak widać, nastąpiło odmłodzenie. Starsze auta zostały wycofane, pojawiły się "holendry" czy Marne Auta Niemieckie :wink:
Cytuj:
Nie chciałbym zaczynać OT, ale jednak muszę zwrócić uwagę temu Panu:
Chciałem zauważyć, że ten "Pan" zna najlepiej wszystkie firmy i oczywiście wie, że w każdej z nich jest złodziejstwo, kradzież, pracują w niej łosie i barany :) Zastanawia mnie to, gdzie nasz Kolega trafił..? Gdzież to taka sielanka panuje? :mrgreen:


Post Wysłano: 07 kwie 2008, 10:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2007, 22:48
Posty: 42
Lokalizacja: jestem?

Cytuj:
Chciałem zauważyć, że ten "Pan" zna najlepiej wszystkie firmy i oczywiście wie, że w każdej z nich jest złodziejstwo, kradzież, pracują w niej łosie i barany :) Zastanawia mnie to, gdzie nasz Kolega trafił..? Gdzież to taka sielanka panuje? :mrgreen:
On tutaj z etransport trafił, tam pracują same mistrze (czyt. wypowiadają sie), nie którzy są jeszcze lepsi niż ten. :lol:


Post Wysłano: 21 kwie 2008, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 kwie 2008, 23:54
Posty: 1
GG: 0

JeSli chodzi o tą firmę to lepiej daj sobie spokój,walisz kilometry jak dziki,a kasy jak nie ma tak nie ma,trzeba prosic się o swoje,często sa to kilkumiesięczne zaleglości,czytałem nawet na forum że ktoś określił to jako nowy system płac-lotto na zasadzie kumulacji z kilku m-cy wstecz:).
Dobre określenie.


Post Wysłano: 22 kwie 2008, 19:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2006, 13:32
Posty: 106
Lokalizacja: Toruń

w poprzedniej firmie w ktorej pracowalem, moj pryncypal prowadzil tez magazyn TIM-EXu (system podlog podniesieniowych)w Toruniu. Podloge firmy Jansen (Belgia) oraz Knauf (Niemcy)byly dostarczane wlasnie przez ta firme. 2 razy mialem okazje porozmawiac z kierowcami. Ogolnie az tak bardzo nie narzekali w kwestii pracy i zarobkow jednoczesnie zaznaczali ze nie ma kto u nich jezdzic a minusem wg tych pracownikow byli ich spedytorzy i szef (ale to jak wszedzie temat rzeka, raz jest ok a raz..sami wiecie).
Nedapol czesto wozi siedzenia badz tapicerke na siedzenia do fabryk samochodowych w Belgii gdzie wg zeznan kierowcow maja czas na dostarczanie ladunku 16h. Akurat Ci jezdzili w pojedynke. Wiecej nie pamietam, jezeli ktos wie cos wiecej niech dolozy


Post Wysłano: 03 maja 2008, 11:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 kwie 2008, 22:15
Posty: 1
GG: 0

Nedapol to jedno wielkie bagno a na wypłate czeka się miesiąc.


Post Wysłano: 14 lis 2009, 14:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Strona www zniknęła. Domena na sprzedaż. Czy ktoś wie co się dzieje z firmą?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 14 lis 2009, 19:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
Strona www zniknęła. Domena na sprzedaż. Czy ktoś wie co się dzieje z firmą?
Firma tak jak prosperowała tak prosperuję do dziś. Nic raczej się nie zmieniło :wink:


Post Wysłano: 15 lis 2009, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2006, 10:28
Posty: 21
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Niestety firma już nie istnieje. Mają Syndyka na głowie. Przewieźli wielu podwykonawców.

_________________
MAN 5 star :)


Post Wysłano: 15 lis 2009, 22:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

Cytuj:
Niestety firma już nie istnieje. Mają Syndyka na głowie. Przewieźli wielu podwykonawców.
No ale chyba jeszcze działają albo pod nową nazwą bo auta od nich widuję, znajomi jak pracowali tak pracują :wink:


Post Wysłano: 16 lis 2009, 7:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Zasadniczo jeżeli mają syndyka to też moga działać. Pytanie: jak długo?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 02 lut 2011, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Czy zamiast Nedapol-u jest jakaś inna firma przejoł ktoś ich??co z bazą inna firma użytkuje ich plac?? ma ktoś info??szczególne zwracam się z Odp od Martina z Wronek:)


Post Wysłano: 02 lut 2011, 23:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2005, 16:35
Posty: 829
Samochód: Ciężarowy
Lokalizacja: Wronki

http://www.avaiberico.pl

Wszystko to samo co w Nedapolu tylko, że na córkę :wink:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: