Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 kwie 2008, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2006, 15:14
Posty: 20
GG: 2895700
Lokalizacja: Białystok

Cytuj:
Telmex Sp jest firmą istniejącą na rynku od 1990 roku.

Przez lata swej działalności zebraliśmy szeroki zakres doświadczeń i dzięki temu cieszymy się powszechnym uznaniem i szacunkiem dotychczasowo współpracującymi z nami firm. Jesteśmy skoncentrownai jest skoncentrowana na rozwoju i świadczeniu wysokiej jakości usług transportowych.



"TELMEX" Sp. z o.o. oferuje:

* obsługę spedycyjną
* transport międzynarodowy i krajowy
* przewóz ładunków cało pojazdowych
* przewóz ładunków chłodniczych
* przewóz ładunków niebezpiecznych
* przewóz ładunków drobnicowych

Zakres świadczonych usług jest każdorazowo dostosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Tym , co gwarantuje im najwyższą jakość usług jest zespół ludzi posiadających fachową wiedzę, wykorzystywane przez nas nowoczesne narzędzia informatyczne i 20 zestawów samochodowych o pojemności 90 cmb, Posiadamy karnet TIR, OC przewoźnika ( 300.000 USD ) , oraz OC spedytora ( 100.000 USD ). Dodatkowym atutem są umowy z agencjami celnymi, które zapewniają nam fachową i kompleksową obsługę odprawianych samochodów.

Dynamiczny rozwój firmy zawdzięczamy niskiej prowizji, jakiej wymagamy za swe usługi, które opieramy na wysokiej jakości, punktualności i niczym nie zachwianej wierzytelności.

Obsługujemy takie kierunki jak:

* Niemcy
* Belgia
* Holandia
* Francja
* Wielka Brytania
* Włochy
* Czechy
* Słowacja
* Węgry
* Litwa
* Łotwa
* Estonia
* Ukraina
* Finlandia

Nasze samochody posiadają wszystkie wymagane ubezpieczenia, tym samym bezpieczne są przewożone przez nas ładunki
Cytuj:
Aktualnie posiadamy 20 zestawów samochodowych marki Volvo, Scania, Iveco, Daf, w bezpośredniej dyspozycji firmy oraz kilkadziesiąt aut podwykonawców którymi dysponujemy. Każdy pojazd wyposażony jest w telefon komórkowy co usprawnia pracę i zwiększa dyspozycyjność naszego potencjału przewozowego. Samochody te są obsługiwane przez doświadczonych kierowców o długoletniej praktyce w transporcie międzynarodowym.
Od siebie mogę dodać że mój staruszek latał dawno temu w tej firmie, nie wiem jak jest teraz ale wcześniej za przeproszeniem straszny burdel był, spedytorzy odchodzili ciągle tak samo jak kierowcy, pewnego czasu w firmie praktycznie nie było kierowców. Teraz niby już jest lepiej, choć tego nie wiem. Z powyższej listy państw można jeszcze śmiało dołożyć Rosję.

Jeżeli ktoś coś wie, pisać! :)


Post Wysłano: 13 sie 2010, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Obrazek


Post Wysłano: 13 sie 2010, 13:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Obrazek

Ten sam ?

Z tego co słychać to firma nie najlepsza ;)
Teraz przejęła Holzwerk piski, gdyż Telmex był jego wierzycielem bodajże. Holzwerk narobił długów a Telmex chce wyciągnąć swoje pieniądze czy jakoś tak :/ Wiem, wiem nie zrozumiale napisałem.

Auta telmexu widzę na co dzień, a jak nie to chociaż samą naczepę która "gnije" na Holzwerku. Kokosów podobno nie ma, a szef wymagający.

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 08 lut 2011, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Koledzy odświeżam temat jakieś nowiny na temat Telmexu??
pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: