Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 paź 2010, 12:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 paź 2010, 12:31
Posty: 1
GG: 0

Witam wszystkich kierowców z DOBROPLASTU!!! Miałem okazję pracować w dobroplaście jako kierowca ale powiem szczerzę że po kilku negatywnych informacjach nie skusiłem się na pracę tam.Czy ktoś pracujący tam jako kierowca może mi napisać naprawdę jak tam jest?Ile można zarobić?Pozdrawiam.


Post Wysłano: 28 paź 2010, 14:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2010, 14:06
Posty: 7
GG: 0

Witam jest obecnie ktoś na forum co pracuej w laskowcu bądź pracowął bo kierowców szukaja i chyba bym sie zdecydował ale musze z kim pogadac co i jak tam sie odbywa :) prosze o kontakt jesli ktos taki by sie znalazł wielkie dzięki


Ostatnio zmieniony 28 paź 2010, 14:56 przez Leszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Myślę, że lepiej najpierw skończyć szkołę i nauczyć się interpunkcji.


Post Wysłano: 25 lut 2011, 14:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2010, 14:06
Posty: 7
GG: 0

Witam, firma znów poszukuje około 20 kierowców jest ktoś na forum kto obecnie tam pracuje?
Jeśli będzie ktoś z kim można będzie porozmawiać na ten temat to bardzo fajnie :)


Post Wysłano: 02 mar 2011, 19:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2011, 19:41
Posty: 1
GG: 0

wwitam wszystkich , czy ktos wie jakimi samochodami jedzi sie w tej firmie na włochy,węgry czy dalsze trasy robi sie w zalodze 2 osobowej i jakie sa zarobki w tej firmie, interesuje mnie doslownie wszystko


Post Wysłano: 02 mar 2011, 20:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 726
Lokalizacja: Lublin

Jakiś miesiąc temu jechałem drogą prowadzącą z Zambrowa do Wysokiego Mazowieckiego. Jakoś w połowie drogi przy drodze na placu stało masę ich aut, więc chyba kierowcy się o firmę nie biją :P To jakiś ich oddział?


Post Wysłano: 02 mar 2011, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

To właśnie Laskowiec, tam znajduje się ich baza.


Post Wysłano: 03 mar 2011, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2010, 16:33
Posty: 3
GG: 0
Samochód: MB Sprinter 318

Mają solówki Iveco w wysokiej kabinie, w trasy lata się w pojedynczej obsadzie, czy to po Polsce, czy po innych krajach(Łotwa, Litwa, Estonia, Czechy), zarobki 2-3tyś i przebiegi 5-10tyś/mies, można iść składać papiery, dostajesz skierowanie na badania, jazda testowa i potem już samemu w trasę-wiadomości które powiedziała miła pani z działu transportu.


Post Wysłano: 03 mar 2011, 21:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lis 2010, 22:10
Posty: 48
Samochód: Fh 500 e6/ Actros 1851 e6
Lokalizacja: Zambrów podlasie :)

Nie wiem jak jest teraz ale parę miesięcy temu była dość duża obniżka zarobków, także w zarobki około 3 tys. bym wątpił. Ale mam nadzieję że się mylę :D

_________________
тише едешь дальше будешь
Daf Xf 105.460, Renault Magnum 480, Mercedes Actros3 1844, Volvo Fh3 500, Renault Range T520, Volvo Fh4 500, Mercedes Actros4 510


Post Wysłano: 08 maja 2011, 14:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

W piątek przejeżdżałem obok nich, masa aut jak zwykle, nie wiem czy auta już miały weekend i zjechały, czy to ta nieobsadzona partia wozów?

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Post Wysłano: 23 paź 2011, 8:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 paź 2011, 10:45
Posty: 2
GG: 28314101
Lokalizacja: Łapy

Jest jakiś kierowca z tej firmy ?? ?? ?? Może sie wypowie ?? ?? ?? Bo mam zamiar w poniedziałek sam tam kroki skierować.


Post Wysłano: 23 paź 2011, 11:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1349
Lokalizacja: BIA

Cytuj:
W piątek przejeżdżałem obok nich, masa aut jak zwykle, nie wiem czy auta już miały weekend i zjechały, czy to ta nieobsadzona partia wozów?
Na ich parkingu jest zawsze masa aut.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 10 gru 2011, 22:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 16:53
Posty: 45
GG: 0

jest masa aut bo nikt nie chce jezdzic w tym dziadostwie. samochodów ok 130 a kierowców ok 60. co trasa inne auto. odradzam !!!:)

_________________
B 2.07.2007 za drugim
C 17.08.2010 za pierwszym
C+E 9.03.2012 za pierwszym:-D
Kw jest
KK jest


Post Wysłano: 03 cze 2012, 1:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lis 2011, 20:42
Posty: 8
GG: 5232945
Samochód: Passat b5

jak tam teraz z praca? przejezdzalem obok i znow masa aut stała, w tygodniu! powinny jezdzic a nie stac, moze zloze tam CV ?


Post Wysłano: 03 cze 2012, 14:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
jak tam teraz z praca?
Nadal taki sam kołchoz.


Post Wysłano: 02 lis 2012, 10:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2012, 13:12
Posty: 115

Przejeździłem tam 3 miesięczny okres próbny i po ponownym skierowaniu na badania lekarskie doszedłem do wniosku że nie ma co przedłużać współpracy. Jak by nie było to dołożyłem sobie 3 miesiące doświadczenia na solówce i nie żałuję. Poznałem firmę kilku świetnych ludzi poza tym na własnej skórze przekonałem się jak u nich układa się praca.
1) Wyjazdy w trasę masz nieregularne. Jednego razu wyjeżdzasz 2 razy w tygodniu innego ani razu. Inna rzecz która mnie bolala to taka że wiadomość o wyjeździe dostajesz często w ostatniej chwili. Poniedziałek 6,00 telefon " No cześć mam dla Ciebie transporcik na 7 rano mniej więcej 15 punktów rozładunkowych koło 3 dni drogi. Bądź jak najszybciej".
2) Każdą trasę pokonujesz innym autem. Raz trafisz na fajne autko którym się płynie a raz na padło które pod najmniejszą górkę ledwo wjeżdża. Samochody ogólnie młode ale strasznie nie poszanowane. Iveca dobite często pokradzione elementy wnętrza.
3) Jeśli chodzi o finanse to firma jest w porządku nie oszukuje na wypłatach. Zdarza się że jeśli z twojej winy zostanie uszkodzony ładunek to jakieś tam grosze ci odciągną poza tym zawsze terminowo na koncie.
4) Tempo jazdy. Trzeba było naprawdę wolno jeżdzić by wyrabiać się w normach paliwowych. Wiedząc że jedziesz na podkarpacie gdzie dużo zawijasów jest i podjazdów należało turlać w okolicach 75km/h
5) Strasznie bolało mnie to i chyba najbardziej że dostaje się gotową trasę, która tak naprawdę jest źle ułożona a po drugie jeszcze gorzej załadowana. Powiedzmy że mam punkty na trasie Białystok, Warszawa, Zambrów, Jeżewo, Wyszków, Ostrów Mazowiecka to powinno być załadowane Białystok, Jeżewo, Zambrów, Ostrów, Wyszków, Warszawa a bywało Białystok, Jeżewo , Wyszków, Ostrów, Zambrów, zgodnie z planem trasy zajeżdzam do Zambrowa i muszę dwa inne punkty przewalać po samochodzie żeby wyłowić okna na Zambrów. Nie raz żeby się rozładować to człowiek tyle się na bluzgał że hej. Niby są ludzie którzy odpowiadaja za załadunki ale są to poprostu ...... strzały. Okna ustawiaja i spinaja byle jak aby było przez co dowoziło się często pobite czy porysowane. A nie sposób sprawdzić całego auta załadowanego pod sufit. A bywało że pomiędzy dwa okna wystawowe stawiali okna piwniczne i po zaciśnięciu pasa wystawy pękały. Każdy adres dostawy trzeba było samemu potwierdzić i poprawić. Często był inny niż na fakturze. Gdy wyjechałem w trasę to do chłopa zadzwoniłem potwierdzić że za godzinę będę z oknami ale nie potwierdziłem adresu. Zajeżdzam czekam dzwonie i co się okazało nie to miasto. Koleś od kilku lat nie ma tu już punktu. Na szczęście to było na śląsku a tu miasto w mieście i szybko skorygowałem błąd.

Z grubsza to chyba na tyle z tego co pamiętam. Na łapanie doświadczenia firma może być ale dłuższa współpraca mi sie nie widzi.

_________________
Moje przemyślenia i zdjęcia z tras www.facebook.com/KierowcaBusika


Post Wysłano: 10 gru 2012, 13:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 kwie 2012, 11:39
Posty: 31
Lokalizacja: okolice łomzy

w ubiegłym tygodniu bylem tam i pytalem o prace. obecnie nie ma zatrudnien. firma planuje dopiero w lutym przyjmować kierowców. z tego co rozmawiałem z jednym z kierowców to jest firma dobra na zdobycie doswiadczenia dla młodych. jest duża rotacja kierowców więc czesto przyjmują jak popadnie

_________________
WIELBICIEL MARKI STAR


Post Wysłano: 10 gru 2012, 14:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Ja ostatnio widziałem od nich Iveco z przyczepą. Po przyczepie widać, było że to nówka była.


Post Wysłano: 10 gru 2012, 17:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lip 2012, 18:04
Posty: 13

A da się coś tam zarobić czy nie bardzo ?
a jakie są jeszcze firmy na podlasiu w których można sie załapać bez doświadczenia?


Post Wysłano: 04 lis 2013, 17:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 mar 2009, 17:15
Posty: 55
GG: 7799641

Ma ktoś może jakieś aktualne wieści z tej firmy? Przyjmują? Jak praca i zarobki?

_________________
"Mam do Ciebie malutenka prosbe, badz czlowiekiem laskawym tak i od czasu do czasu wcisnij prawy alt. "


Post Wysłano: 04 lis 2013, 21:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lis 2010, 18:26
Posty: 1921
Samochód: Żółtek
Lokalizacja: Warszawa/Żychlin

Chyba normę na tych ivecach to mają z 15 litrów, bo po Słowackiej autostradzie "cisną" 70-75 km/h i udają, że nie słyszą co na radiu się do nich mówi...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: