Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 kwie 2008, 21:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Jakie kierunki obsługuje firma?

Obrazek


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 13:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Często widze takie oto Iveco w Tarnobrzegu, Sandomierzu, Janowie Lubelskim. Reasumując to woj.podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie. Oczywiście dotyczy to tego zestawu, którego widziałem. Podejrzewam, że kierunki jakie obsługują to cała Polska.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 14:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Ale to nie firma transportowa. Fabryka ma swoje auta.
Wożą okna i drzwi.

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 14:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Wożą okna i drzwi.
...które sami produkują :]
Firma ma duże wzięcie w okolicy, bo na produkcji nieźle płacą, ale robisz po 12 godzin dziennie...
Na ciężarówki biorą bez doświadczenia. Popytam kumpla, bo jego ojciec miał tam jeździć.


Post Wysłano: 24 kwie 2008, 21:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Ja na temat pracy tam słyszałem co innego. 900 zł netto i 12 godzin dziennie. Co do ciężarowych to nie wiem czy na miesiąc wyjmiesz 2000 zł.


Post Wysłano: 22 maja 2008, 11:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:46
Posty: 5
GG: 0

Witam znam troche te firme bo mieszkam nie daleko,i nawet pracowalem tam troszke to co tam pisaliscie to wcale nie prawda troche sie tam po zmienialo.Wczesniej na produkcji byly dwie zmiany po 12godz,i trzeba bylo ostro naginac ale stawki byly dobre starsi pracownicy wyciagali po 3000zl na reke,i robili na swojej dzialalnosci. Teraz sie zmienilo i robia na 3zmiany po 8godzin,troche im ucięli ale nie sa juz na swojej dzialalnosci .
Teraz troche o transporcie woza tylko i wylacznie swoje okna i drzwi powrót na pusto.Kazdy ma przydzielony swoj samochód,maja swój warsztat i każdy kierowca ma dbać o swoja fure.Co do kasy to bez problemu wyciagaja 3000zl
Tak mi powiedzial pewien kierowca ktory tam lata.To na tyle jak bede mial jakies foty to wrzuce.


Post Wysłano: 22 maja 2008, 11:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Ponawiam pytanie, w jakich krajach można spotkać te auta?


Post Wysłano: 22 maja 2008, 13:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:46
Posty: 5
GG: 0

glownie lataja po calej polsce ale chyba tez troche na niemcy nie jestem pewny? :D


Post Wysłano: 22 maja 2008, 21:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 paź 2006, 13:32
Posty: 106
Lokalizacja: Toruń

w kwietniu wyladowalowywalem sie z Dobroplastem w Koszycach takze na pewno lataja na Slowacje


Post Wysłano: 29 maja 2008, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:46
Posty: 5
GG: 0

Witam mam troche nowych wiadomosci na temat firmy Dobroplast Laskowiec
1.Poszukują kierowcow jak ktoś jest zainteresowany to numer kontaktowy 509639560
2.Stawki sa tam 0.24gr za km+4zl od punktu biorą bez doswiadczenia
3.Obsługują kierunki cala polskę niemcy,czechy,wegry,slowacje,litwe,łotwe,ukraine i chyba cos jeszcze ale nie pamietam


Post Wysłano: 16 cze 2008, 18:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:46
Posty: 5
GG: 0

Co jest z wami nie ma chętnych do pracy 10 kierowcow potrzebuja 8)


Post Wysłano: 25 sty 2009, 16:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2009, 16:50
Posty: 3
GG: 0

Witam panowie i panie :)

Orientuje się ktoś może czy potrzebują w dobroplascie kierowców?

Dzwoniłem do nich miesiąc temu i na tamtą chwilę mieli pełną obsadę i mało roboty. Jak jest teraz ?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 26 sty 2009, 23:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Dzwoń i się pytaj..

do firmy nic w sumie nie mam, ale jeden kierowca zepsuł mi całe postrzeganie na napis "Dobroplast" na szmatach każdego IVECO :P
Kręciłem krótką pauzę pod Lublinem na leśnej rajce. Jak zajechałem, to stał już Dobroplast. Od razu otoczyły mnie partyzantki (18-21lat na oko) z pytaniem "czy sexik?", czy loda?", wiadomo.... Zamknąłem szybę i delektuję się kawą w ciszy... lodziary przechadzają się bez celu po parkingu. Z Dobroplastu nagle wynurza się partyzantka na oko 40-50 lat. Na twarzy szalunek, którego nie powstydziłby sie blok.. ble :) I jakoś tak subiektywnie nie lubię już tej firmy :)


a co do kierunków, to latają po CAŁEJ Polsce (nie wiem jak wygląda sprawa z "zagramanicą").

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 01 lut 2009, 16:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2009, 16:27
Posty: 6
GG: 0
Samochód: MAN TGA 18.413

Witam jeżdżę w Dobroplascie od 8 miesiecy wiec jak ktos chce jakies blizsze info na temat pracy za kółkiem w tej firmie niech pyta chetnie podziele sie wrazeniami i informacjami...

Pozdrawiam


Post Wysłano: 01 lut 2009, 19:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 15:21
Posty: 34
GG: 0
Samochód: STAR

Kolego jak byś mógł napisać ile zarabiasz w DObroplaście ??? jaka jest tam praca co do jazdy i załadunków, rozładunków ??? Czy przyjmuja jeszcze młodych kierowców ?? Proszę o informacje


Post Wysłano: 01 lut 2009, 22:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 wrz 2008, 22:49
Posty: 25
GG: 0
Samochód: fh 16

bardzo często widuje ich białe iveca na krajowej 50 oraz na rondzie szkolnej i wołomińskiej obok mojej chałupy w Stanisławowie

_________________
Nowy STRALIS pogromca mitów
DAF SIŁA NAPĘDOWA TWOJEJ FIRMY :) -
OBY FIRMA NIE MIAŁA PODJAZDU POD GÓRKĘ BO MOŻE BYĆ PO NIEJ

JEDNAK DAF TO NIE VOLVO


Post Wysłano: 02 lut 2009, 15:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2009, 16:27
Posty: 6
GG: 0
Samochód: MAN TGA 18.413

Wiec tak, płacą 0.25gr za kilometr (z przyczepą 0.35gr) + 4 złote od punktu... jezdzimy po praktycznie calej europie: Niemcy, Belgia, Słowacja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Węgry. Francja, Włochy jest zarezerwowana dla wiekszych skladow (w firmie sa 4 sklady nowe iveco'a stralis z naczepami krone) z oczywistych powodow, ale 80% jest to jazda po kraju. takich autek jak na zdjeciu jest kolo 100 sztuk (plus stare mercedesy atego ale nimi praktycznie sie nie jezdzi chyba ze komus sie skonczy waznosc karty kierowcy czy cos takiego to zeby nie siedziec w domu wsadzaja cie na trupa ze starym tacho).

Trasy sa jedno dwu albo trzy dniowe, w zime nie ma mowy o podwojnej obsadzie bo mniej okien sprzedaja.

Co do rozladunkow to jest tak... dostajesz telefon przyjezdzasz na baze auto stoi zaladowane, wiec nie musisz byc przy zaladunkach czy cos takiego, co do rozladunku to sprawa wyglada inaczej teraz w zime srednia ilosc rozladunkow wynosi 15-17, (mi najwiecej wbili 26!) czyli sie trzeba czasami na wkurzac i dobrze kombinowac zeby wszystko pozdawać w miare sprawnie, teoretycznie jak sie przyjmowalem to mowili mi ze rozladunek nas nie obchodzi a praktycznie musisz sie szarpac z tymi oknami i ciagac je po pace i podawac gosciom na ziemie. Wiec 4 zlote za jeden punkt wydaje mi sie smieszne.

Placa bez problemow 10-tego kazdego miesiaca kasa jest na kacie.
Zarobki zaleza od tego ile przejedziesz... nie ma zadnej podstawy wyplaty tylko kilometry... najwiecej wyciagnelem na solowce jakies 14000km plus 112 punktow czyli jakies 4000zl.... a najslabiej 1800zl... wszystko zalezy ile jezdzisz i czy okna im schodza....
Firma ma fioła na punkcie przepisow i za kazde przegiecie tacha bulisz tak ja dla inspekcji na drodze! Odpierniczaja ci za co sie da z wyplaty a to brakowalo klamek na aucie -100zl przegiecie tacha o 20min 300zl. ... i tak dalej...


Auta sa nowe kabina jest w sumie duza sa dwa wyrka nawet ... i teoretycznie kazdy ma swojego na stanie a praktycznie to jak raz sie zdarzy ze wysla cie czyimś autem bo twojego nie zdarzyli zaladowac to juz mozesz swojego Iveco nie zobaczyc przez dwa miesiace... warsztat to jeden wielki smiech... bralem swoje iveco na stan i poszedlem poprosic zeby mi wymienili lusterko bo zbite albo pióra wycieraczek to kazali mi isc na plac i z czyjegos iveco wykrecic tylko zeby nikt nie widzial !!! debile i matoły normalnie...


Co do tego czy szukaja kierowcow to raczej tak nas jest w sumie okolo osiemdziesięciu ale miesiecznie sie zwalnia po 10 chlopakow... ogólnie nie polecam... chyba ze tak jak ja przyjelem sie zeby zdobyc doswiadczenie i isc gdzies dalej ... zrobilem CE i wlasnie sie rozgladam za czyms ciekawszym ....

Pozdrawaim


Post Wysłano: 02 lut 2009, 17:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Znajomemu właśnie przy załadunku na bazie zginęło radio...


Post Wysłano: 02 lut 2009, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lis 2008, 15:21
Posty: 34
GG: 0
Samochód: STAR

Kolego to nie jest tak źlee , ale z tym warsztatem to nieźle jest . A samochody są poniszczone , po obdzierane czy jak nówki ??? A jacy kierowcy są starzy młodzi ?? I czy tymi stralisami jeżdzą kierowcy z doświadczeniem czy takich świeżych wsadzają ??


Post Wysłano: 02 lut 2009, 21:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2009, 16:27
Posty: 6
GG: 0
Samochód: MAN TGA 18.413

Cytuj:
Kolego to nie jest tak źlee , ale z tym warsztatem to nieźle jest . A samochody są poniszczone , po obdzierane czy jak nówki ??? A jacy kierowcy są starzy młodzi ?? I czy tymi stralisami jeżdzą kierowcy z doświadczeniem czy takich świeżych wsadzają ??

Co do tych kradziezy to nie pierwszy raz.. mi zgineły glosniki i kostki do radia, dla kumpla CB zajumali miesiac temu... i teraz sie czlowiek nauczyl zostawiac gołą kabine bo jak auto stoi pod zaladunkiem to ten co je podstawia pod rampe nawet szyby nie zamknie jak przy cofaniu sobie odkreci....

Co do stanu aut to powiem tak... jesli jezdzi jednym autem jeden szofer to jest ok ale w wiekszosci przypadków jes tak jak pisalem wczesniej ... niby masz auto na stanie ale mozesz nim nie jezdzic miesiac i jakis "mistrz kierownicy" albo dopierdzieli ci silnik albo polamie zderzak albo lampe... ogulnie auta sa max dwu letnie ( niestety Iveca :| ) ale nawet jak cos jest nie tak z autem to mozesz zapomniec ze ci nasi "mechanicy" choc palcem kiwna, albo nie maja czasu albo im sie nie chce a tak naprawde to nadaja sie do naprawiania traktorów albo snopowiązałek bo jak mi jeden raz zacza tlumaczyc co to jest retarder to myslalem ze sie posikam ze smiechu, nie chwalac sie przerobilem pare lat w RENAULT Trucks w Ignatkach i mam jakies pojecie o budowie ciezarowki, jak zaczolem dla goscia tlumaczyc jak to dziala to mi powiedzial ze sie nie znam i on lepiej wie...
Co do kierowcow to jest 50/50 mlodzi ida zeby dostac papier ze jezdzili jako kierowca i leca dalej a starsi dorabiaja juz do emeryturki chyba.
Jeden z nielicznych plusow to to ze do ZUS-u odprowadzaja skladki z faktycznej wyplaty a nie jak w 90% przypadkow u pracodawcow skladka jest odprowadzana od najnizszej krajowej.
Co do zestawow z naczepami to trzeba miec dobre wzgledy u kierownika zeby cie na nie wsadzili :) albo jezdzic u nich ze 3 lata ale to wynika samo przez sie...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: