Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 mar 2012, 18:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lut 2012, 17:44
Posty: 26
GG: 0

Cytuj:
Cytuj:
no i jak tam w juniorze orjętuje się ktoś jak teraz wygląda praca w tej firmie , dalej taka kicha jak opisał kolega??? czy jeszcze gorzej ???
Idź, porób tam miesiąc, dwa i napisz nam tutaj. Porównaj ze swoimi wcześniejszymi doświadczeniami. Czy kicha, czy nie, nie wiem. Ja tam pracowałem. Rewelacji i cudów nie obiecywali. I w sumie tak było. Nie najgorzej. Ale robota tak wyglądała, że w biurze powiedzieli co i jak, czyli, że w trasie do 2 tygodni i kasa też się zgadzała.

no przecież dlatego pytałem czy kicha , czy jak ??? bo trochę twoja wypowiedz różni się od wcześniejszej , a co do wypróbowania samemu , to w takim układzie po co fora ???? , jak na razie jest 1-1 1 opinia kolegi wcześniej który pisze że jest okropna kicha i twoja , że nie jest tak zle ( że mówią prawdę a to już bardzo dużo moim zdaniem )


Post Wysłano: 18 wrz 2012, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2012, 16:03
Posty: 2

Nie polecam i stanowczo odradzam współpracę z tą firmą (JUNIOR SULIKA PASAMONIK Z Dąbrowy Górniczej -dla pewności).


Post Wysłano: 19 wrz 2012, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Dlaczego? Jak już zacząłeś to skończ...

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 20 wrz 2012, 14:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 wrz 2012, 16:03
Posty: 2

Cytuj:
Dlaczego? Jak już zacząłeś to skończ...
Powiem tak ,nie będziesz tam szanowanym pracownikiem ani jako kierowca ani jako spedytor.Kierowcy chyba mają najgorzej,a jako spedytor ciągle ktoś komu zlecałeś ładunek albo pisze albo dzwoni w sprawie nie zapłaconych faktur .Faktur ,których zapłacić nie zamierzają więc nie licz przyszły bądź nowy pracowniku ,że ciebie ominie upominanie się o zapłatę. Czy to tak powinno być? żeby upominać się o swoje pieniądze? -chyba nie ,prawda?


Post Wysłano: 06 sie 2013, 12:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sie 2013, 12:13
Posty: 1

Witam reprezentuję osobę oszukaną przez tą firmę, proszę o kontakt osoby które także zostały przez nich oszukanie pod numerem telefonu 71 720 79 79.

Próbowałem się z nimi na różne sposoby skontaktować, porozumieć polubownie, tak samo jak państwo. Ale za każdym razem albo nie odbierali albo w magiczny sposób byli zajęci, nigdy nie ma u nich nikogo z osób decyzyjnych. Ewidentnie oszukują każdego kontrahent.

Nie mam zamiaru tak tego zostawić, jeżeli Państwo także chcą zdziałać coś w tym kierunku, to czekam na kontakt.


Post Wysłano: 11 lip 2014, 4:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 maja 2013, 9:48
Posty: 33

Witam...
Czy wiadomo co aktualnie się tam dzieje u Juniora?
Bo z tego co tu czytam to słaba robota, zaś znajomy nie narzeka.

_________________
A - Niema, w planach na przyszły rok
B - 2008
B+E - 2014 C - 2013 C+E - 2014 D - Nieeeeee. KWP - 2014


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: