Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 kwie 2008, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Firma transportowa z siedzibą w Kluczborku zajmująca się najprawdopodobniej TYLKO transportem chłodniczym. W jej flocie spotkać można między innymi Volva. Z moich informacji wynika, że dość często "trenują" Hiszpanię. Niestety więcej informacji na jej temat nie mam, internet również jest ubogi w tej kwestii :/

P.S.
Dodam, że logo firmy, jakie znajduje się na czole chinolków jest koloru żółtego, a literę "o" w nazwie, zastępuję również żółte jabłko.

Liczę na Waszą pomoc w zdobyciu informacji na temat tej firmy..Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 20 kwie 2008, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 19:06
Posty: 5

moj tata w tej firmie pracuje wiec jak cos to sie pytac i jak chcecie to moge foty wkleic ale musilby ktos mi powiedziec jak to zrobic

firma znajduje sie w kluczborku auta to prawie wszystkie volva ale tez sa scanie i renault . auta jezdza po calej europie sa to chlodnie ale tez zwylke plandeki w w flocie ciezarowek znajduja sie dwa volva ocean race i jedno z okazji 80-lecia firmy volvo.

_________________
czego to niemające VoLvO


Post Wysłano: 20 kwie 2008, 21:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

No właśnie, dokładnie miałem takie informacje jak Kolega podał :) Podczas ostatnich wakacji stałem z Robertem i Andrzejem od Was w Hiszpanii :) Jakoś zapadły mi w pamięć te autka, niby nic specjalnego ale ..dla mnie wystarczy, że jest to FH12 z lodówką :P
Powiedz Kolego, jak wygląda tabor pod względem ilościowym? Jeżeli się orientujesz, przybliż proszę sprawę rotacji kierowców..Jeżeli takowa ma miejsce :)


Post Wysłano: 20 kwie 2008, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 paź 2007, 19:06
Posty: 5

lodóweczka jest w kazdym fh . aut jest tak ok. 40 ostatnio przyszedl jeden tandem ale jeszcze go sam nie widzialem a kierowcow o imieniu andrzej jest 10 :) sa podwojne obsady w autach to zalezy jak komu sie podoba . chlodnie wyjezdzaja i wracaja do kraju a plandeki jezdza przewaznie na przezutach

_________________
czego to niemające VoLvO


Post Wysłano: 20 kwie 2008, 21:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Ahahaha..widzę, że z Andrzejem trafiłem jak ulał :P Wiem, że ma córkę i jest z Wielunia..

Pod lodóweczką miałem na myśli naczepę-chłodnię, nie lodóweczkę w kabince :P

Mówisz 40 aut..no to szczerze mówiąc więcej niż myślałem. Co do konkretów odezwę się może na PW.. :) Ale dzięki za te info..


Post Wysłano: 21 kwie 2008, 7:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Jedno auto z ich firmy:

Obrazek

Ładują w Janowie dość często na Francje i Hiszpanie w tartaku. Na powrotach owoce. Niestety mnie nie udało się znaleźc ich strony internetowej. Jeden z kierowców ma się dowiedzieć i mi podać jak będzie na załadunku.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 21 kwie 2008, 8:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Jak nie można znaleźć, to pewnie nie mają. Ja wyszukałem tylko coś takiego, ale ciężko nawet stwierdzić czy to ich. Wygląda na stronę w budowie.

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 21 kwie 2008, 8:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Znalazłem to samo zdjątko. Przedstawia ono właśnie Volvo p. Roberta, z którym spotkałem się w Hiszpanii. Firma nie należy do najmniejszych ale znalezienie czegoś o niej graniczy z cudem. Dzięki wielkie za to co już się pojawiło..


Post Wysłano: 24 maja 2008, 13:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Strona firmy już działa:
http://www.goldentransport.eu/

Chyba się pospieszyli, bo już mieli dość moich pytań na radiu o strone ;)
Swoją drogą, mają we flocie jublieuszowe Volvo :)

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 24 maja 2008, 14:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Tak, właśnie wczoraj wpadła mi w ręce ich JUŻ działająca stronka. Z rozmów z kierowcami od nich wiem, że faktycznie miały przyjść jakieś limitowane pojazdy szwedzkiego producenta.. Na moje propozycje, że będą to może Ocean Race słyszałem stanowcze nie i zapewnienia, że to coś nowszego..Śmiem twierdzić, że mowa była o 80-tkach.. Czy są, czy będą..Nie mam pojęcia. Fakt faktem, ku mojemu zdziwieniu Golden twardo stąpa także w grupie transportu zestawami plandekowymi. Byle tak dalej.. :)


Post Wysłano: 24 maja 2008, 16:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Cytuj:
Na moje propozycje, że będą to może Ocean Race słyszałem stanowcze nie i zapewnienia, że to coś nowszego..
Ze zdjęcia na stronie wynika, że to jednak Ocean Race. Można je zobaczyć w dziale "nasza flota" na samym dole, po lewej.

_________________
Czerwone i bure


Post Wysłano: 24 maja 2008, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Tak, tak..tyle, że kiedy miałem okazję z nimi rozmawiać (sierpień 2007), Volva w limitowanej serii Ocean Race nie były już żadną nowością.. Już wtedy mówiło się o czymś extra na 80 lecie producenta. Zakładam, że Golden nabędzie, jeżeli już tego nie zrobił Volva XL 80 ..


Post Wysłano: 29 maja 2008, 8:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

To była napewno 80-tka. Może Ocena Race też mają, ale ja spotkałem 80-tke.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 19 sty 2009, 0:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 gru 2007, 22:48
Posty: 39
Lokalizacja: rymanow

witam wszystkich.czy ktos moze cos wiecej powiedziec na temat tej firmy?jaka atmosfera panuje,czy szef wporzadku,co ile sie zjezdza do domu,moze jakies swieze fotki....pozdrawiam i przyczepnosci

_________________
do odwaznych swiat nalezy...


Post Wysłano: 11 wrz 2011, 12:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

z tego co się orientuje targali ładunki RABENA do Opola... nie wiem czy nadal to robią... jak rozmawiałem z kierowcą mówił że po 10 dniach wraca do domu bo ileż można siedzieć:):) wydawali się w porządku.

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 11 wrz 2011, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2008, 22:02
Posty: 118

Główne kierunki aktualnie to :
- Niemcy
- Francja
- Portugalia
- Hiszpania
- Belgia
- Włochy
- Łotwa
Aktualnie tabor liczy 46 pojazdów z tego 6 to tandemy, głównymi wykorzystywanymi pojazdami są ciągniki Volvo oraz są 2 Scanie, 2 Actrosy, 1 Magnuma i 3 Premiumki. Naczepy to przeważnie plandeki, jest parę chłodni i 1 izoterma.
Jest tez jeden bus Citroen Jumper który lata na Rosję.


Post Wysłano: 01 wrz 2012, 11:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lip 2011, 10:35
Posty: 6
GG: 162278
Lokalizacja: Opole

witam, co tam u Goldena slychac jak z robota i placa....?

_________________
B - posiadane
C - posiadane
C+E - posiadane
KW,ADR+cysterny


Post Wysłano: 21 wrz 2012, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2012, 23:33
Posty: 21
Samochód: 190.38

Oj ostatnio tak se. Większośc roboty do tej pory to Iberia a tam ostatnio krucho. Jeździli tam z budwolanką, szło to fajnie jak był boom. Teraz pękła bańka spekulacyjna i budownictwo tam leży. Golden słyszałem ledwo zipie, nadrabia inną dziaalnością (firma zaczęła jako hurtownia owoców) i transportem na potrzeby własne.


Post Wysłano: 21 wrz 2012, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lip 2011, 10:35
Posty: 6
GG: 162278
Lokalizacja: Opole

Slyszalem, slyaszlem kolezko...ponoc ledwo idzie robota...a na gadce u starego to zlote gory obiecane niby wszystko przez to ze stara ekipa nie ma ADr-ow i z ladunkami lipa.....gadalem z kolezka od was to niezbyt niezbyt....chcialem do was isc ale jednak dmuchac na zimne powstrzymalem sie...nie ma to jak na dzien dobry ojciec firmy wita sie z kandydatem w stroju sportowym jakby przed chwila wrocil z joggingu i smieje sie ze starego drivera bo czytal mape z '70roku i robi kolka zamiast na skroty walic....hmmmm ciekawe co dalej..?

_________________
B - posiadane
C - posiadane
C+E - posiadane
KW,ADR+cysterny


Post Wysłano: 30 paź 2012, 22:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2012, 23:33
Posty: 21
Samochód: 190.38

No i pozamiatane, Golden się oficjalnie zmywa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: