Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 mar 2008, 0:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Firma DS Transport reprezentowana przez Dirk Schröder. Główna siedziba firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Mają również oddział w Gryfinie w zachodniopomorskim. Ich tabor składa się z ciągników siodłowych marki Scania i Volvo opisanych logiem Dirk Schröder. Jazda 3 tygodnie i tydzień wolnego. Pensja podstawowa + diety. Ich główny kierunek to Skandynawia, ale jeżdżą również do krajów Europy Zachodniej. Może niedługo będę miał okazję zrobić zdjęcia auta z tej firmy, to wkleję.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2006, 16:31
Posty: 256
GG: 3902780
Samochód: FH Erło 5
Lokalizacja: Szczecin

O, ale zdziwko, gdzie dokładnie w Gryfinie mają oddział?
Mój "sąsiad" jeździ u nich, auto to pusher Volvo FH.

Parę razy widziałem tez jak do rodziny przyjeżdżał służbowym Vito, więc sytuacja w firmie jest chyba całkiem ok.

_________________
Dokładnie kolego, tak jak mówisz!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

W Gryfinie mają tylko biuro. Podobno kierowcy z Gryfina nie jeżdżą 3/1, tylko co weekend są w domu. Auta nie raz można spotkać na placu byłego Ex-Budu, gdzie obecnie swoją bazę ma firma Trans-Rek oraz widywałem je na stacji paliw WM na ul. Pomorskiej przy wylocie na Szczecin.


Post Wysłano: 20 mar 2008, 17:45
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Kierowców wożą busami do domu :) a biuro znajduje sie w Gryfinie na ul. Targowej :) tam gdzie jest myjni , gymnasium :) często też na weekend stoi WM sam koń z tej firmy albo cały zestaw :)

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 30 mar 2008, 21:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Obrazek

Złapany na "weekendowaniu" na parkingu u zbiegu ulic Jasnej i Struga :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 06 lis 2009, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lis 2009, 0:24
Posty: 1
GG: 0

Witam, panowie mam wielka prośbe, czy ktos moglby mi podac jakies namiary na Dirk Schroder w Gorzowie, adres, numer? Bardzo proszę i z gory dziekuje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: