Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 sty 2008, 19:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 paź 2007, 21:09
Posty: 31
GG: 7984400

Usługi transportowe świadczone są na terenie całej Europy - główne kierunki to Włochy, Francja, Anglia, Irlandia, Hiszpania, Portugalia, Szwajcaria. Usługi świadczone są terminowo, a nasi kontrahenci wyrażają zadowolenie z ich jakości, co przekłada się na wieloletnie okresy współpracy i ugruntowanie stabilnej pozycji firmy na rynku.

Nasza Firma zajmuje się również spedycją, gdzie zatrudniony jest zespół pracowników, indywidualnie podchodzących do każdego klienta, gwarantując Jego satysfakcję dzięki pełnemu zaspokojeniu potrzeb przy akceptowanych kosztach.

W ramach kompleksowej obsługi spedycyjnej powierzonych nam przesyłek, zapewniamy informacje o aktualnej pozycji powierzonego nam ładunku. Spedycja realizuje transporty ładunków o wadze do 24 ton w relacjach europejskich oraz dostawy ekspresowe pojazdami do 3,5 tony ładowności. Spedycja dysponuje dużym potencjałem Firm przewozowych.

Pracownicy naszej firmy to przede wszystkim ludzie otwarci, dynamiczni i zaangażowani w swoją pracę. To właśnie dzięki nim firma osiąga wysoką pozycję i doskonałe wyniki. Gwarantujemy klientom pewność i zaufanie w codziennych relacjach.

Dzięki optymalizacji transportu oferujemy korzystne stawki, a pakiet ubezpieczeń zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo transakcji.

Dzięki sukcesywnemu powiększaniu i odnawianiu taboru aktualnie firma dysponuje
pojazdami z naczepami:
15 naczep standardowych ( wysokość przestrzeni ładunkowej 2,85 m, kubatura 96 m3)
60 naczep typu "mega" (wysokość przestrzeni ładunkowej 3,02 m, kubatura 102 m3)
15 zestawów - ( 7,7 m + 7,7 m, kubatura 120 m3 )

http://www.drzyzga.com.pl

Jeśli coś jest nie tak, to przepraszam. Pierwszy raz zakładałem temat.


Post Wysłano: 10 sty 2010, 23:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2009, 12:20
Posty: 11
Samochód: MAN TGX 18.440 KM XXL

co tam u Drzyzgi?? wie ktoś moze czy potrzebuje kierowców?

_________________
MAN ponad wszystko!!!!!!!!!!!


Post Wysłano: 11 sty 2010, 11:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 wrz 2008, 16:36
Posty: 73
GG: 0
Samochód: Renault

Widze, że Pana Bogdana poniosła fantazja albo ma wielkie marzenia :lol: Nie miał i nie ma ani połowy samochodów z tego co napisał na stronie internetowej. Jak chcesz jeździć bez tarczek ile tylko można to możesz tam zapukać. Motto Pana Drzyzgi to " Masz jechać a nie spać, bo samochód to nie Hotel". To są słowa wypowiedziane do jednego z kierowców przez telefon jak poinformował spedytora, że skończył mu sie czas pracy i musi zrobić przerwe.


Post Wysłano: 04 lut 2010, 16:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lis 2008, 20:29
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Scirocco
Lokalizacja: powiat Limanowski

Cytuj:
co tam u Drzyzgi?? wie ktoś moze czy potrzebuje kierowców?
Z tego co wiem to nie potrzebuje, bo nie ma za dużo roboty... Słyszałem od kierowcy co jeździ u Drzyzgi że zlikwidował dwa albo i nawet cztery auta. Jego aktualnie to utrzymuije warsztat, jakby nie on to byłby już w ciężkiej sytuacji.


Post Wysłano: 04 lut 2010, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2010, 12:01
Posty: 17
GG: 0

Masz jechać a nie spać, bo samochód to nie Hotel". To są słowa wypowiedziane do jednego z kierowców przez telefon jak poinformował spedytora, że skończył mu sie czas pracy i musi zrobić przerwe.



ja nie wiem jak mozna pracowac u kogos takiego


Post Wysłano: 22 cze 2010, 15:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Cytuj:
Masz jechać a nie spać, bo samochód to nie Hotel". To są słowa wypowiedziane do jednego z kierowców przez telefon jak poinformował spedytora, że skończył mu sie czas pracy i musi zrobić przerwe.



ja nie wiem jak mozna pracowac u kogos takiego
Dokładnie ! w końcu człowiek to nie robot :?

Jak dla mnie tabor jest okazały.Dziś podczas czekania na autobus widziałem piękną złoto-niebieską Scanie od Drzyzgi.Może ma ktoś fotkę chętnie bym ją zobaczył :)

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Post Wysłano: 03 sie 2010, 17:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2009, 23:19
Posty: 30
Samochód: Mercedes Benz Actros MPII 1844

Dzisiaj na przejściu granicznym w Chyżnem PL-SK rozmawiałem z kierowcą od nich.Leciał na Italię :D Pogadaliśmy dobrą godzinę a potem kierowca poszedł w kime a ja jeszcze troche po parkingu pochodziłem 8) Kierowca nie narzekał mówił że pieniądze są terminowo wypłacane,nie ma z tym problemu.Roboty jak zawsze dużo a zarobki jak wszędzie :D

_________________
" Moscow Express "
Smoleńsk -> Jarcewo -> Safonowo -> Wjazma -> Gagarin -> Możajsk -> MOSKWA!


Post Wysłano: 03 sie 2010, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

czy Oni robia tylko makarona ?

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 03 sie 2010, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2009, 23:19
Posty: 30
Samochód: Mercedes Benz Actros MPII 1844

Cytuj:
czy Oni robia tylko makarona ?


Kolego dziś rozmawiałem z ich spedytorem .Powiedział że 99% to Włochy 8)

_________________
" Moscow Express "
Smoleńsk -> Jarcewo -> Safonowo -> Wjazma -> Gagarin -> Możajsk -> MOSKWA!


Post Wysłano: 03 sie 2010, 20:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Złapany na obwodnicy Siedlec. Pojechał w kierunku Terespola..
Obrazek


Post Wysłano: 03 sie 2010, 21:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Cytuj:
Cytuj:
czy Oni robia tylko makarona ?


Kolego dziś rozmawiałem z ich spedytorem .Powiedział że 99% to Włochy 8)


A nie orientujesz sie jak zapratuja sie na kierowców z innego województwa ?
Np ze sląska ?

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 04 sie 2010, 0:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2009, 23:19
Posty: 30
Samochód: Mercedes Benz Actros MPII 1844

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
czy Oni robia tylko makarona ?


Kolego dziś rozmawiałem z ich spedytorem .Powiedział że 99% to Włochy 8)


A nie orientujesz sie jak zapratuja sie na kierowców z innego województwa ?
Np ze sląska ?

Kolego tego niestety nie wiem :( Jedynie dzwonić i pytać a najlepiej to osobiście tam pojechać 8)

Pozdrawiam

_________________
" Moscow Express "
Smoleńsk -> Jarcewo -> Safonowo -> Wjazma -> Gagarin -> Możajsk -> MOSKWA!


Post Wysłano: 31 sie 2011, 9:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 sie 2011, 9:39
Posty: 1
GG: 8222925

Witam! przez przypadek natrafiłem na to forum i temat związany z firmą, w której pracuje od kilku lat- nie mogę nie skomentować tych bzdur, które tutaj zostały napisane o tym jakoby firma zmuszała kierowców do jeżdżenia "bez tarczek" . Proszę zapytać, któregokolwiek z naszych kierowców czy szef lub spedytor zmuszał go do naginania przepisów. Wypowiadają się osoby, które pewnie nawet nie rozmawiały z naszymi kierowcami a opinie słyszały bo ktoś gdzieś mówił a najpewniej na CB mówili......co do ilości pojazdów podanych na naszej stronie internetowej, to oczywiście firma nie posiada tyle samochodów, jest to łączna liczba ze stałymi podwykonawcami, którzy świadczą usługi tylko na nasze zlecenie i na dzień dzisiejszy jest to liczba o wiele wyższa - Pozdrawiam, Mariusz


Post Wysłano: 23 wrz 2013, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sie 2013, 17:35
Posty: 1

Kilka zdjęć na "miejsca google" https://plus.google.com/105229493003238 ... l=pl&hl=pl

fan page na facebooku: https://www.facebook.com/mtddrzyzga

W obecnym roku firma powiększyła swój tabor do 52 kompletów, natomiast łącznie ze stałymi podwykonawcami MTD Drzyzga dysponuje ponad 100 kompletami.

Firma zatrudnia kierowców również z poza Małopolski.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: