Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sty 2008, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Proszę o konkretne opinie na temat firmy DSV. Zawierzam z nią współpracować i chciałem się dowiedzieć jakie tam są dokładnie warunki.


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 01 mar 2008, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lut 2008, 9:16
Posty: 4
GG: 9086336
Samochód: 125p
Lokalizacja: Wrocław

Witam Czy możesz mi napisac jak Ci idzie w dsv i jakie stawki ?

_________________
Transport Ciężarowy Wrocław
Przeprowadzki Międzynarodowe Wrocław


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 01 mar 2008, 12:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Cytuj:
Witam Czy możesz mi napisac jak Ci idzie w dsv i jakie stawki ?
Powiem tyle , nie pchaj się w to g&wno 8)


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 01 mar 2008, 13:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2006, 15:20
Posty: 42

Cytuj:
Cytuj:
Witam Czy możesz mi napisac jak Ci idzie w dsv i jakie stawki ?
Powiem tyle , nie pchaj się w to g&wno 8)
Może jakieś konkrety? Każdy może sobie tak napisać.


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 01 mar 2008, 14:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 gru 2006, 22:47
Posty: 82

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
Witam Czy możesz mi napisac jak Ci idzie w dsv i jakie stawki ?
Powiem tyle , nie pchaj się w to g&wno 8)
Może jakieś konkrety? Każdy może sobie tak napisać.
Wiecej stoisz niż jeździć , stawi tez nie najlepsze , ucinanie KM , straszny młyn a do tego bardzo nie zorganizowana Pani Ewa ( tak mi sie wydaje ze tak ma na imie ) która nigdy nic nie wie.


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 02 mar 2008, 22:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sty 2007, 16:10
Posty: 33
Lokalizacja: Milicz\Autostrady Europy

Mojego Ojca Firma ma w DSV dwa auta.. jedno z naszą naczepą drugie ciąga ich naczepe i nie narzekają skoro chcą tam wysłać trzecie auto...

_________________
... Zawsze i Wszędzie MAN TGA Najlepszy Będzie ...
MAN TGA 460 XXL 2003
+
Naczepa KRONE
Kierunki: Szwecja (DSV Road AB), Czechy, Słowacja,


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 03 mar 2008, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2007, 23:15
Posty: 52
GG: 1
Samochód: Volvo Michieletto
Lokalizacja: Białystok

DSV to stary DFDS a z tego co wiem od sąsiada który latał jeszcze pod nazwą DFSDS to szło zarobic ciągając ich naczepy na skandynawie (Szwecja , Norwegia ). Mankamentem są częste przepinki naczep a te trafiają się różne często uszkodzone. Nie wiem jak jest teraz bo sąsiad juz nei lata pod tą spedycją :wink:

_________________
Wypijmy za błędy.


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 03 mar 2008, 17:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

DSV to tak jak powiedział Kozioł to co DFDS. Te przepinki to mają swój plus.Nie czekasz tyle na ładunek.Bo już ktoś ci załadował naczepę tylko sie przepinasz i fru do domu.


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 03 mar 2008, 18:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
DSV to tak jak powiedział Kozioł to co DFDS. Te przepinki to mają swój plus.Nie czekasz tyle na ładunek.Bo już ktoś ci załadował naczepę tylko sie przepinasz i fru do domu.
tonie dfds ale polaczone dfds , frans maas i chyba cos jeszcze, dsv wyszlo z polaczenia kilku firm. Co do takiego plusu z czestego przeczepiania naczep to nie do konca tak fajnie, Kolega wyzej pisal przeciez ze trafiaja sie uszkodzone, nie sadze by ktos chetnie bral niesprawne auto i z radoscia nim jechal do domu. W rodzinie mam auta ktore jezdza w podwykonawstwie dsv, na szczescie sa to wlasne pojazdy, wiec ich stan jest dobry i kierowcy nie martwia sie ze jadac na baze trafi im sie trefna naczepa, jedynie co w zwiazku z polaczeniem firm to zmiana loga na plandekach i kontenerach, z frans maas na dsv.
Co do tego jak stawki to najlepiej sie skontakowac z kims odpowiedzialnym z tej firmy, poniewaz ludzie czasem bzdury mowia,
a najlepiej zawsze sie dowiedziec u zrodla.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 03 mar 2008, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Ja jezdziłem przez miesiąc u podwykonawcy DSV,dawnego DFDS.Podobno zmiana nazwy winika z tego że po 5 latach pod jedną nazwą zaczyna się płacić większe podatki-więc proste rozwiązanie...Jezdziłem chłodnią których widać przewagę,chociaż plandek też trochę mają.Ja byłem przypisany pod oddział Bronby i wozi się różnie.Głównie wozi się mięso z Danii do Włoch lub też owoce,medykamenty do Szwecji,Anglii.To fakt z tymi przepinkami-bo mi sie zdarzyły 4 w ciągu 3tygodni!Nie wiem jak jest z innymi,ale ''moje'' naczepy były raczej dobre,jedynie w jednej ktoś zwędził korek od zbiornika paliwa.Poza tym przerysowania i drobne ''straty''.Ale z tym też nie ma takiego problemu bo podczas przepinki robi się raporty na te naczepy i jeśli wszystko zaznaczy się dobrze to nie bedzie raczej problemów.Co do chłodni to bardzo dużo mają ''hakówek'' na bębnach(co nie znaczy że starych i w złym stanie) a te najnowsze z napisami DSV to bardzo często normalne chłodnie nawet bez paleciarki.Ja chyba raczej się pożegnam z tą firmą bo z tachem jest nie do końca ''kolorowo''(ten oddział nie uznaje pauz typu 24h czy 45h w środku tygodnia-a co mam poradzić jak akurat tak wychodzi...? i głownie dlatego zmieniam pracę).Ogólnie firma jakich wiele-jedni mają lepeij,drudzy gorzej-zależy na kogo się trafi...Co do przewozników to naprawdę do końca nie wiem,wieć się nie wypowiadam... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł: Re: DSV
Post Wysłano: 03 mar 2008, 23:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

Chyba należy cofnąć się do początków.Najpierw była duńska firma Samson Transport.
Obrazek
Obrazek
i takie rzeczy się woziło.Na 2 zdjęciu i 3 to ja i mój Tata.Kupił mi tą Scanie Emka, taką samą mają Michlace :D I jak ciekawostkę powiem że to Volvo F10 jeździ do dziś na tym samym kierunku :roll:
Jak tam było widać ;]
Botem DSV wykupił Samson Tranposrt i tak powstał DSV Samson Transport.
Obrazek
Nasze ostatnie auto zanim tata skończył jeździć :D 6 lat temu :(
Potem jeszcze przed naszym odejście mniejszy DSV Samson Transport wykupił większego DFDS'A i żeby zaoszczędzić na przemalowywaniu cięzarówek, naczep, statków, samolotów zostali przy nazwie DFDS i teraz znowu szukając oszczędności wracają do DSV tylko że pod inną grafiką.
Po Fuzji DSV ST z DFDS coś zaczęło się walić i podejrzewam że to była główna przyczyna odejścia taty.Często zmieniając naczepę modliliśmy się żeby hamulce choć trochę hamowały.O firankach czy suwanych dachach można było zapomnieć, a ładunki z góry były często. Tak tak dzieci :D :D nie było suwania tylko cały dach ręcznie ściagany :D To były akcje :shock:
Teraz już wiemy jak to z tym fantem jest :D


Post Wysłano: 31 sty 2012, 0:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Ma ktoś jakieś nowe informacje co tam w DSV? Miał ktoś może styczność z ciąganiem ich naczep z okolic niemieckiego Gottingen do francuskich sklepów JYSKa? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: