Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: EJK, Żędowice
Post Wysłano: 25 gru 2007, 16:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Jak w temacie ... wszelkie info oraz zdjęcia mile widziane.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 1:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Z tego co kiedyś czytałem na etransport.pl, to wiem, ze jezdzą głownie na wschod i bardzo daleki wschod (aż po Chiny). Driver1965 wypowiadał sie na wyzej wymienionym forum raczej mało pochelebnie o tej firmie i jej szefie. Nie chce tutaj przytaczac cytatów, najlepiej jakby sam Driver1965 wypowiedział sie o tej firmie, bo z pewnością ją zna, a ja nie chce tutaj potwierdzać/zaprzeczać plotkom.
Jedno co moge powiedzieć to to, ze firma jest ciekawa chociażby z tego wzgledu, ze zapuszcza sie daleko za Ural.
Pozdrawiam.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 2:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 paź 2005, 22:31
Posty: 1147

Wyobrażacie sobie firmę która nie ma strony internetowej ? EJK,ma tartak stację benzynową,chyba z 15-cie FH i nigdzie nie można jej znalezć.To jest ostatnia firma w której chciał bym pracować,nikt nie wytrzymuje takiej roboty,miesiąc w trasie i jeden dzień w domu.Sprzęt pozostawia wiele do życzenia.

_________________
"CHCĘ UMRZEĆ WE ŚNIE JAK MÓJ DZIADEK, A NIE KRZYCZĄC JAK JEGO PASAŻEROWIE."


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 11:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

A więc z tego co czytam, wygląda na to, że praca u Euzebiusza, Janka i Krzysztofa nie wiele się zmieniła od lat 90tych, mój ojciec i jeszcze jednej osoby z tego forum latali tam kilka miesięcy... o kilka miesięcy za długo :? Jakby ktoś miał jeszcze jakieś info lub zdjęcia to śmiało.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 lut 2006, 21:18
Posty: 123
GG: 24782554
Lokalizacja: Katowice

Driwer to może jak jeżdziłeś u janka to cię pilotowałem błękitnym Peugeotem
parę lat temu zanim pozwolisz nie dokończe...........

_________________
Kto sukcesu chce znajdzie do niego drogę,kto sukcesu nie chce ,zawsze znajdzie wymówkę


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 02 lut 2008, 18:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
Driwer to może jak jeżdziłeś u janka to cię pilotowałem błękitnym Peugeotem
parę lat temu zanim pozwolisz nie dokończe...........
Mark może masz jakiś zdjęcia ich samochodów, byłbym wdzięczny jakbyś je pokazał na forum.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Post Wysłano: 11 sie 2008, 13:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2008, 1:07
Posty: 1

Jak będzie okazja postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.
W tym roku kupili 4 nowe FH i mają już ich 20.
Co do sprzętu- nie znam się, ale robiłem tam 2 naczepy i ciągnika i jeżeli coś nie nadaje się absolutnie na złom (tak jak opony z wychodzącymi drutami) to zostaje.
Oszczędność cieszy :)


Post Wysłano: 26 kwie 2009, 14:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Odświeżam, jakieś nowe informacje lub zdjęcia?


Post Wysłano: 19 sty 2010, 2:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Koledzy czy to prawda że firma aż w rejony do Chin jezdzi?? pozdrawiam ma kroś fotki?? Ciekawe ile za kurs do Chiń lub w okolice płacą?? :>


Post Wysłano: 19 sty 2010, 18:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 maja 2006, 22:45
Posty: 51
GG: 0
Samochód: VW Passat 1.9 TDI 4motion
Lokalizacja: WKZ

Nie wiem czy o tej samej firmie mówimy, znajomy ode mnie z mieściny jeździ czerwonym DAF em 105 460km z chłodnią, samochód opisany jest niebieskimi literami EJK ale czy o tej samej firmie mówimy to nie wiem... Ogólnie autko ma ładne bo nowe, no i jak któryś powiedział to i tego nie widać po 3-4 tyg w domu. Ogólnie to chyba nie narzeka bo jeździ tam ze 3 albo i 4 lata.


Post Wysłano: 19 sty 2010, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Koledzy czy to prawda że firma aż w rejony do Chin jezdzi?? pozdrawiam ma kroś fotki?? Ciekawe ile za kurs do Chiń lub w okolice płacą?? :>
Słyszałem o tym od ich kierowcy, ale nie wiem czy to prawda. Mówił, że tydzień granice przechodził :wink:


Post Wysłano: 19 sty 2010, 23:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2009, 21:40
Posty: 47
GG: 6134755
Samochód: honda civic v-tec

To ja zapodam moja przygode sprzed dwoch lat z firma EJK.
Wpadam na plac i co widze.........same fh,plandeki i kilku kolesi uje......... po szyje w smarze.Mysle..."spoko firma,ma mechanikow".Chlopaki wymieniali rozne rzeczy w aucie..niepamietam dokladnie co.Okazalo sie potem ze Ci "mechanicy" to byli drajwerzy z ktorymi mialem jechac na wschod.;-(Ostatnie instrukcje od szefa,kasa na podroz i w droge.
Co bylo po drodze do Kazachstanu,jakie mielismy przejscia i problemy z autami to nie bede pisal bo kartki braknie.W Kazachstanie widzialem porzucone auto EJK,kierowca musial byc zdesperowany aby porzucic woz na srodku pustyni i zdecydowac sie na powrot "stopem".Od poczatku mielismy za malo pieniedzy na paliwo i inne oplaty(stara sztuczka szefa aby go nie okrasc).Ogolnie nie polecam,jestes tam kierowca,mechanikiem,sprzataczka i nikim.Co kurs jest zmiana kierowcy,sprzet pozostawia wiele do zyczenia.Ogolnie za 3 tygodnie dostalem 800zl.
Pozdrawiam szefa i synkow.
P.S. Moze teraz warunki pracy sie zmienily,oby.


Post Wysłano: 19 sty 2010, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

To, że kierowcy robili to na bazie to jest karygodne, ale decydując się na trasy do KZ niestety jest się do tego zmuszonym, bo tam nie ma serwisu na zawołanie.


Post Wysłano: 20 sty 2010, 0:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2009, 21:40
Posty: 47
GG: 6134755
Samochód: honda civic v-tec

Cytuj:
To, że kierowcy robili to na bazie to jest karygodne, ale decydując się na trasy do KZ niestety jest się do tego zmuszonym, bo tam nie ma serwisu na zawołanie.
Masz racje,tam jestes skazany na swoje umiejetnosci ale dla przykladu podam ze jechal z nami koles z innej firmy,jechal Iveco euro tech-em.Iveco jak to iveco,teoretycznie powinno kleknac pierwsze ale.............jemu nic sie nie popsulo a my co chwile dzwigalismy kabiny,To tez swiadczy o stanie technicznym pojazdow.


Post Wysłano: 20 sty 2010, 0:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

dużo się pisze o tej firmie czy ktoś posiada fotki aut firmowych?? szkoda stronki nie mają szukałem ale nici...
powiedzcie mi ile mogą płacić za kurs w Okolice Chin skoro tam podobno jeżdzą i czy mógłby ktoś potwierdzić tę infromacje 100%-owo..!!??pozdrawiam


Post Wysłano: 27 wrz 2010, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

http://www.indexfirm.pl/p_u_h_p___ejk__ ... ekuje.html

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 23 kwie 2011, 10:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Volvo FH12* widziane w piątek nad ranem w Kałuszynie, zasuwało w kierunku Terespola.
Ktoś wie co się dzieje z tą firmą? Dość ciekawym przypadkiem się wydaje :)

* Pierwsza generacja albo chińczyk, nie jestem pewien.


Post Wysłano: 03 gru 2011, 22:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 gru 2011, 22:38
Posty: 3
GG: 0
Samochód: Duży

pracowałem w tej firmie. Ona dokładnie nazywa się "EJK Euro-Azja". Nie wiem kto naopowiadał takich bzdur z Chinami. Do tego państwa nikt nie mający ich PJ na kołach nie wjedzie ! Prawdą natomiast jest że rzadko ale zdarza się dojechać do Kirgistanu.
Firma sporo jeździ z gabarytami. Szczególnie FH 6x4 + naczepy 2 lub 3 osiowe.
Co do warunków pracy. Kto chce pojeździć do egzotycznych krajów Azji Środkowej to polecam. Kto chce pracować za dobre pieniądze, bez stresu o wypłatę, na sprawnym sprzęcie niech tą firme omija z daleka ! W ogóle brak organizacji pracy. Brak dbałości o auta. Gdzie w drogę która liczy 7 tyś km puszczać auto bez ogrzewania postojowego i z nie działającym jednym układem pneumatycznym ?!


Post Wysłano: 21 gru 2011, 22:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2011, 21:13
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Mam

Często ich widuje na DK 1.
Ktoś wie ile oni posiadają aut ? Ile u nich można zarobić ? Czy jeździ się UE - wschód ?
Dzwoniłem do nich. Ale przez tel nic się nie dowiedziałem. A jechać ponad 200 km w jedną strone żeby być na rozmowie przedwstępnej to pomyłka.
Dziękuje za pomoc.


Post Wysłano: 23 gru 2011, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lis 2011, 21:17
Posty: 5
GG: 0

Cytuj:
Często ich widuje na DK 1. Ktoś wie ile oni posiadają aut ?

Kilkanascie ale polowa to jezdzacy zlom.
Cytuj:
Ile u nich można zarobić ?
Obiecuje duzo ale potem zabierze za przepal i inne kwity.Ja za Kazachstan otrzymalem 800zl. :lol:
Cytuj:
Czy jeździ się UE - wschód ?
Tak
Cytuj:
Dzwoniłem do nich. Ale przez tel nic się nie dowiedziałem. A jechać ponad 200 km w jedną strone żeby być na rozmowie przedwstępnej to pomyłka.
Ta firma powinna nazywac sie pomylka,jezeli masz duzo czasu i chcesz sie sprawdzic w sztuce przetrwania to dzieli Cie od wyzwania nieco ponad 200 km.
Cytuj:
Dziękuje za pomoc.
Prosze bardzo.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: