Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 15 [ Posty: 291 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 515 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 gru 2007, 11:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

A wiec wydaje mi sie ze Histori Poczty nie musze przedstawiać gdyż jest długa :) , wkoncu to jest jedna z jastarszych ,,firm" transportowych w naszym kraju . Ale niestety (a moze dla innych stety) na 99% w 2012 roku konczy sie monopol dla poczty i przejmuję ja DHL :( no i juz nie bedzie to samo co kiedys :( Ale mniejsza z tym .

Podobno poczta odmładza swoj tabor :) ale ja niestety nie widzialem ani razu jakiegos nowego samochodu :) (moze dlatego ze mam pecha)
no i co do zdiec ich samochodow to posiadam takie :)

Iveco Eurocargo
Obrazek

Man LE
Obrazek

(przepraszam za jakość ale zdiecia robilem telefonem o slabym aparacie :( )

Bylo by milo jak byscie wy cos dodali od siebie do tego tematu :)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 15:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

Na śląsku można jeszcze spotkać starsze Jelcze i manowe Stary 12.180 i 14.220 :)


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 16:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

Poczta jeździ bez przerwy. W zeszłym roku w sylwestra o 24.00 strzelały petardy i poczta jechała.


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2006, 20:52
Posty: 196
GG: 90800
Samochód: Romet V8 4.3 TDI
Lokalizacja: POS

Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 21:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
Poczta jeździ bez przerwy. W zeszłym roku w sylwestra o 24.00 strzelały petardy i poczta jechała.
Dokladnie ale ciekawi mnie to ile kasy musieli dostać extra za ten kurs w sylewstra ? :D


Tytuł:
Post Wysłano: 22 gru 2007, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Cytuj:
Poczta jeździ bez przerwy. W zeszłym roku w sylwestra o 24.00 strzelały petardy i poczta jechała.
Dokladnie ale ciekawi mnie to ile kasy musieli dostać extra za ten kurs w sylewstra ? :D
Znając PP zastanawiałbym się bardziej jaką presję kierownictwo wywarło na kierowcy, a nie jaką premię pieniężną on dostał.

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 0:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

A ja po dłuższych obserwacjach chciałem dodać że samochody Poczty Polskiej to najwolniejsze ciężarówki na polskich drogach. Jeżdżą wolniej niż Autosany z PKS Ostrołęka. :D

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Ostatnio zmieniony 27 gru 2007, 0:24 przez kubamich1, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 0:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

Cytuj:
samochody Poczty Polskiej to najwolniejsze ciężarówki na polskich drogach.
Moze maja placone na godzine :)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 gru 2007, 0:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
Cytuj:
samochody Poczty Polskiej to najwolniejsze ciężarówki na polskich drogach.
Moze maja placone na godzine :)
Nie koniecznie ! Bardziej mi sie wydaje ze zalezy im na oczednosci paliwa !

a co do tego wyzej . :) Zgadzam sie w 100% sa najwolniejsi na drogach ale ja zawsze lednie poprosze to przepuszczaja :) (ohh najgorzej maja ci z DHL-a ) zawsze slysze jak ich wyzywaja na CB a poczta ma na nich wyj***ne :)


Tytuł:
Post Wysłano: 24 gru 2007, 14:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2007, 17:23
Posty: 209
GG: 0

Cytuj:
A ja po dłuższych obserwacjach chciałem dodaćż e samochody Poczty Polskiej to najwolniejsze ciężarówki na polskich drogach. Jeżdżą niż Autosany z PKS Ostrołęka.
Więc juz tłumaczę....jazda chłopaków w pocztexach w transpostach itd to tylko współczuć..Ja również jezdze tylko nocami po całym kraju i spotykam kierowców z tych firm....powiedzmy wyjazd z Poznania do Wrocławia o godz 22.00 w Wrocku ma kierowca być na godzinę 1.45(przykładowo)więc kula z prędkością 60-75km/h a to dlatego gdyż.....uwaga nie wolno mu sie zatrzymać(prócz 1minuty na siku)gdyż kazde zatrzymanie np.na 30minut kierownictwo uznaje za próbe mataczenia z przesyłkami i automatycznie kierowca jest pod obstrzałem uznany za matacza i złodzieja oraz obciążąny materialnie za ewentualne reklamacje....Historie te znam z najbliższego otoczenia gdyż szwagier pracował 1,5 miesiaca w jednej z tych firm a nie jest ani leniem ani złodziejem...NIE ROZUMIEM POLITYKI TYCH FIRM KOMPLETNIE....,a w jednej z Poznańskich gazet ciagle poszukują kierowców....rotacja jest ogromna...pozdrawiam wszystkich zdrowych wesołych i szczesliwego nowego roku.

_________________
Zapraszam na mój kanał Youtube...
Powodzenie mojego kanału, jego rozwój będzie zależał od WASZYCH polubień :D
Startuje z pełną parą już w krótce .... :)

https://youtu.be/s5GwCxFeTlo


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 20:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

z tego co pomiedzy miastami maja jeszcze wymiane towarow np z Bydgoszczy do Warszawy robi wymiane w Toruniu , Włocławku , Płocku i to wszystko zalezy od tego jezeli zaladuja go przed czasem to musi sie kulac 60 km/h ale gdy ma spoznienie to wali jak ,,Perszing"

u mnie wszyscy w rodzinie wszyscy sa kierowcami :D i troche sie orietuje w tych sprawach :D


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 0:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Może nie wszyscy widzieli ale swojego czasu na TVNie lub Polsacie był program o transportach Poczty Polskiej ujawniający jak kierowcy i konwojenci okradają przesyłki na poboczach dróg i parkingach leśnych. Było pokazane nagranie-śledzono te pojazdy. Więc nie ma sie czemu dziwić, chociaż oczywiście nie wszyscy kierowcy PP to złodzieje zapewne.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 0:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2007, 13:06
Posty: 5
Lokalizacja: Klin

kubamich1 racja było...na Tvn'ie...w Uwadze.....wiec dlatego taki dym teraz :mrgreen: zresztą nie ma co sie dziwic ..ja bratu wysłałem list z płyta DVD jako Priorytet Polecony..do dnia dzisiejszego nie doszedł :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 13:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
ujawniający jak kierowcy i konwojenci okradają przesyłki na poboczach dróg i parkingach leśnych.
haha to byla taka sciema ze az mi szkoda bylo tego ogladac !! Przeciez samochody poczty polskiej maja pląby na wszystkich drzwiach od szafy !! a tamto ujecie jak konwojet wchodzil do szafy ? i tak by nic nie wziol bo w srodku caly towar jest w kratach !! wiec jezeli juz by chciali okrasc przesylke to musiel by to zrovic na cer-ach !!


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 13:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 10:10
Posty: 191
Lokalizacja: Rudnik koło Myślenic

Cytuj:
kubamich1 racja było...na Tvn'ie...w Uwadze.....wiec dlatego taki dym teraz :mrgreen: zresztą nie ma co sie dziwic ..ja bratu wysłałem list z płyta DVD jako Priorytet Polecony..do dnia dzisiejszego nie doszedł :evil:
Zgłoś na poczcie zaginięcie,dostaniesz ponad stówkę odszkodowania :)

_________________
Ja nie kłamię,ponieważ nie pamiętam co komu mówiłem ! :)


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 13:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Przeciez samochody poczty polskiej maja pląby na wszystkich drzwiach od szafy !!
To ty nieznasz ludzkiej wyobrażni w jaki sposób można otworzyć samochód a potem np tą plastykową plombę na kropelkę skleić żeby się trzymała. Na kontenerach jakie przekręty wychodziły z plombami butelkowymi, plomba była cała a w środku brakowało z czterech lodówek albo pralek

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 13:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

slyszalem o tych sposobach ale niespotkalem sie z nimi !! wydawalo mi sie ze takie kradzieze mozna okresli np ktorym kps-em byl wieziony dany list a pozatym po opublikowaniu tego filmu zaraz zyskaly inne firmy kurieskie takie jak dhl , ups a nawet taka mala firma ktora powstala tydzien po tym filmie mianowicie chodzi mi o in post !!


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Skoro firma ma nieuczciwych pracowników i przez to traci to dlaczego nie mają zyskać inne firmy które bardziej dbają o bezpieczeństwo przesyłek. Ja jeździłem trochę na liniach w Masterlinku-później DPD i tam nawet nie było można dotknąć się do plomby przy pracowniku DPD.Sam ją zdejmował, sprawdzał numery itp.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 23:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

a myslisz ze tego teraz nie ma w poczcie polskiej !! kontroluja wszytko a nawet jezeli zauwaza ze moglo byc przy plombie cos majstrowane zaraz idziesz na dywanik !! ale nie rozumiem jednego skoro nawet maja kraty w srodku to i one tez sa plabowane to caly czas tak szumi w tej sprawie !!


Post Wysłano: 09 mar 2008, 14:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2007, 13:03
Posty: 228
GG: 7
Samochód: Służbowy
Lokalizacja: GSL

Tak się składa, że mój tata jest od kilku miesięcy kierowcą w PP i rozwozi listy do różnych poczt w miejscowościach w naszym rejonie. Co do prędkości to masz taką dzienną rozpiskę i przy każdym punkcie jest napisane średnia prędkość 60 km/h. Tak jest na wszystkich trasach. Masz napisaną godzinę i tak wolno musisz jechać. Tabor jest spoko (większość nowych aut, lub prawie nowych.) :D

_________________
A -> 09.12.2009 ;)
B -> 09.12.2009 ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 15 [ Posty: 291 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 515 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: