Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 15 z 15 [ Posty: 291 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 15
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 sie 2015, 14:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2015, 14:22
Posty: 3

Witam jestem nowy, nazywam się Marcin.
od jutra zaczynam pracę na poczcie na kat C. Może ktoś mi przybliżyć jak wygląda praca w Olsztynie?
jaki czas pracy? kto ładuje samochód itp?
Pozdrawiam


Post Wysłano: 30 sie 2015, 14:37

Idziesz do firmy, zaczynasz pracę i nie wiesz co będziesz robił? Jaki będzie zakres Twoich obowiązków? Miałeś szkolenie stanowiskowe? Masz wszystkie badania od lekarza medycyny pracy? Masz podpisaną umowę?
Jeśli tak to kto Ci robił takie szkolenie, skoro nie znasz zakresu obowiązków. Co masz wpisane w umowę, jeśli już masz ją podpisaną?
No wybacz, idziesz do pracy i coś tam robisz ale nie wiesz jak. Jak wyobrażasz sobie wykonywanie obowiązków? Coś, nie daj boże kogoś uszkodzisz i kto za to będzie odpowiadał? Właśnie dlatego pytam o szkolenie stanowiskowe. Bo może było a nie uważałeś. A może tylko podpisałeś "papiór", że coś-tam było.
A jeśli jutro jest Twój pierwszy dzień w pracy i dopiero jutro będziesz miał szkolenia to się dowiesz. Jakie stanowisko, jakie zagrożenia, jakie obowiązki, co możesz, czego Ci nie wolno. No i przede wszystkim: UMOWA O PRACĘ!


Post Wysłano: 30 sie 2015, 14:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2015, 14:22
Posty: 3

Nie nie jutro idę podpisać umowę i potem szkolenie bhp mam mieć i potem z kierowcą innym mam się szkolić i chciałem zasięgnąć opinii innych kierowców żeby co nieco napisali jak się tam mniej więcej pracuje.


Post Wysłano: 30 sie 2015, 14:55

To przecież masz ponad 10 stron napisane tego, co jest w tej firmie i czego można się spodziewać...


Post Wysłano: 30 sie 2015, 14:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2015, 14:22
Posty: 3

Wiem wiem zapoznałem się z tym ale zapytałem z ciekawości czy może coś się zmieniło...


Post Wysłano: 10 maja 2017, 15:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Przepraszam za odkopywanie, ale świeży telefon ws. pracy na Kierowcę pow. 3,5 tony w Zabrzu.
Pani rozmowę najpierw rozpoczęła o finansach i tak, podstawa 2350 zł brutto + na początek premia 150 zł brutto, praca na 3 zmiany, równoważny system pracy, nadgodziny wypłacane i na tym rozmowa się zakończyła.
Pani przy telefonie wydawała się być smutna, kiedy usłyszała, że nie jestem zainteresowany takimi warunkami - ciekawe ile takich odpowiedzi już usłyszała, aż mi się zrobiło przykro...

PS. Wiedziałem, że na PP płacą dość słabo, ale nie sądziłem, że aż tak słabo...


Post Wysłano: 22 maja 2017, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2017, 13:35
Posty: 6
Samochód: man tgs 41.480

U mnie było podobnie :D na solówce jakoś 2200 brutto, na zestawie 2350. Jak zapytałem o premie, to nie umiała odpowiedzieć na to pytanie, tylko że 13tki są :D
Nie wiem, jak można się godzić na takie warunki płacowe :P :D


Ostatnio zmieniony 23 maja 2017, 8:53 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę nie cytować posta pod którym się bezpośrednio odpowiada


Post Wysłano: 22 maja 2017, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Póki co do Zabrza nikt się nie "skusił", bo ponowili ogłoszenie.

Jedynie czym PP może kusić, to dość fajnym sprzętem no i dziennymi zjazdami do domku, ale wiadomo, że finanse są tutaj pierwszym tematem, który wskazuje czy gdzieś się zatrudniać czy też nie.

Polityka kadrowo/płacowa tej firmy się stale zmienia, ale podwyżki rzędu 150 zł brutto/rok, raczej skuszą niewielu, choć faktem jest iż co rusz słyszy się o planowanych akcjach protestacyjnych załogi, ale póki co słabo to wygląda i chyba PP dojdzie w końcu do takiego momentu, że będzie brać osoby bez doświadczenia, bo nie będzie rąk do pracy.


Ostatnio zmieniony 23 maja 2017, 8:54 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę nie cytować posta pod którym się bezpośrednio odpowiada


Post Wysłano: 11 paź 2017, 17:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

czy Poczta Polska posiada podwykonawców? tzn np tych co jeżdża na liniach nocnych na stałych trasach. Próbowałem dzwonić w tej sprawie do nich ale nikt nie odebrał a po napisaniu maila z takim pytaniem również nikt nie odpisał. Dokładnie chodzi mi o oddział Zabrze.


Post Wysłano: 11 paź 2017, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 mar 2017, 22:10
Posty: 18
Samochód: z 4 kołami :)
Lokalizacja: Śląsk

Kolego czy mają podwykonawców na stałych, nocnych linkach, to nie mam pojęcia. Do naszej firmy po towar na paletach dziennie śmiga kilka sztuk podwykonawców PP, a to zestawy (przeważnie widzę renault premium z naczepą - firanka), a to solówki z windami.


Post Wysłano: 12 paź 2017, 10:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

Nic to zostaje mi poprostu tam pojechać i zapytać, bo głównie mi chodzi o robotę na weekendy bo jedynie Poczta Polska ma chyba takie kursy w sb i nd, a reszta kurierki kończy takie linie w sobotę rano.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 15 z 15 [ Posty: 291 ] Przejdź na stronę Poprzednia 111 12 13 14 15


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: