Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lut 2012, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Zawsze zastanawiały mnie te naklejki "przyspieszamy", szczególnie na tych solówkach pędzących 65km/h. :twisted:

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 02 mar 2012, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Post Wysłano: 03 mar 2012, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
Zawsze zastanawiały mnie te naklejki "przyspieszamy", szczególnie na tych solówkach pędzących 65km/h. :twisted:
Nie bede ci wyjaśniał akurat dlaczego 65 a nie 89 , ale w gronie moich znajomych raczej nigdy nie ma problemu (z nami) aby nas wyprzedzić, zawsze gdy jest taka możliwość

a co do "przyśpieszamy" - dawna akcja kiedy zmienialiśmy tabor z wozów konnych na samochody spalinowe


Post Wysłano: 04 mar 2012, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Cytuj:
a co do "przyśpieszamy" - dawna akcja kiedy zmienialiśmy tabor z wozów konnych na samochody spalinowe

Paweł dobre-rozbawiło mnie do łez! :D

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 07 mar 2012, 22:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Z serii "Pocztowe Ciekawostki"

Jakiś tłumok "bo inaczej nie da się go nazwać" wymyślił sobie, że należy zlikwidować pocztowe stacje paliw "bo się nie opłaca ich trzymać", 1 stycznia 2012 roku rozpoczęto likwidacje , ale ktoś o w miarę przytomnym rozumie wyliczył że na tankowaniu "na flote" poczta może tracić nawet 500 tys zł dziennie, oczywiście nagłośniono to, Wkroczyło CBA , są już pierwsze zatrzymania :)

Proces likwidacji został zatrzymany , czekamy za dostawami paliw (prawdopodbnie już nie Orlen, ale od Lotosa )

I <3 polska


Post Wysłano: 08 mar 2012, 6:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 paź 2006, 21:10
Posty: 202
GG: 8460279
Samochód: 1848
Lokalizacja: Kątownia obok narzędziowni

Wczoraj w Warszawie mijałem się ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu z Actrosem MP3 1844 Megaspace z izotermą Wielton. Cały zestaw był biały z okrągłą niebieską naklejką na drzwiach. Dużo mają takich składów :?:


Post Wysłano: 30 kwie 2012, 23:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 wrz 2011, 0:39
Posty: 2
GG: 0
Samochód: Opel Vectra B 2.0DTI

Cytuj:
Obrazek
Te Volvo ostatnio przyjechało do Białegostoku z przesyłka paletową. Przywiozło 8 palet z papą w rolkach.
Cytuj:
Wczoraj w Warszawie mijałem się ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu z Actrosem MP3 1844 Megaspace z izotermą Wielton. Cały zestaw był biały z okrągłą niebieską naklejką na drzwiach. Dużo mają takich składów :?:
Tego Mercedes'a podobno w Łódzkim oddziale mają. Mój ojczulek miał takim też jeździć ale znów zrobili w konia i znowu dostał Iveco Stralis II 310 Active Time(solówka).


Post Wysłano: 23 maja 2012, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2011, 13:56
Posty: 8
GG: 0

koledzy może ktoś napisać jak wygląda sprawa odnośnie konwojentów na poczcie? Podobno na początku kierowca jeździ z konwojentem który załadowuje ciężarówkę a po jakimś czasie zabierają kierowcy konwojenta? Jeśli to prawda to czy po zabraniu konwojenta kierowca dostaje większy wynagrodzenie czy roboty ma po prostu więcej :shock:


Post Wysłano: 27 maja 2012, 16:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Nie ma już konwojentów ma poczcie , ładują ciebie ludzie za to odpowiedzialni , a gdy sam ładujesz , masz za to płacone tzw "czynności dodatkowe"


Post Wysłano: 03 lip 2012, 19:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy przy rozwożeniu, oraz odbieraniu przesyłek paletowych? Jak taka robota wygląda, warto się tym w ogóle interesować, czy jest to taka sama dzicz jak w firmach kurierskich? Podobno pierwsze trzy miesiące na pół etatu i kasa ok. 1600 złotych, potem na pełnym za ok. 2300.


Post Wysłano: 16 paź 2012, 11:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Niezłe trasy PP pokonuje!- ostatnio widziałem Stralisa solówkę w krótkiej kabinie pod Dortmundem. :D

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 16 paź 2012, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lut 2011, 20:02
Posty: 132
GG: 0
Samochód: Peugeot Boxer L3H3/ Audi a4
Lokalizacja: Kraków

ciekawi mnie, skoro takie trasy robią, to dlaczego zdecydowana większość (jak nie wszystkie) samochodów jest w dziennej kabinie ? :|

a żółte volvo z naczepą widziałem kilka dni temu w Krakowie, była noc, zdjęcie zrobione telefonem, jak znajdę to wrzucę

_________________
B, BE, C, CE


Post Wysłano: 17 paź 2012, 10:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Swojego czasu mieli miejsca noclegowe na poszczególnych oddziałach. Nie wiem jak jest teraz.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 18 paź 2012, 10:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ja widziałem solówkę Stralisa w Antwerpii, pewnie do królowej jechał.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 07 lut 2013, 19:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Aktualnie pracuję w poczcie, ogólnie nie polecam tej firmy w kwestii zarobków, wypłata ok. 1600zł
Ostatnio nawet myślałem że coś dadzą nadgodziny i dziennie pracowałem po ok. 10h i jak zobaczyłem wypłatę to się zdziwiłem bo była taka sama jakbym pracował dużo mniej.
Papierów jest bardzo dużo, na byle co to papier, już mam parę teczek założonych :P
Jakieś pół roku byle doświadczenia troche mieć i podziękuję tej firmie.


Post Wysłano: 07 lut 2013, 20:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Czym tam jeździsz, busem, solówką czy zestawem, bo to chyba decydujący czynnik?!

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 07 lut 2013, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Mam prawko na zestawy, nie masz rozgraniczone, jesteś zatrudniony jako kierowca pow. 3.5T
i jeździsz tym czym popadnie.

Ja jeżdżę solówką z przesyłką paletową i na międzywęzłach.
Na zestawy sa obstawieni starzy wyjadacze bo tam masz duże oszczedności.
Ja natomiast brzydzę się oszustwa i wolę zmienić firmę niż kombinować z paliwem.


Post Wysłano: 07 lut 2013, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Ok, to mamy rozjaśnione. Dzięki.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 07 lut 2013, 23:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

ale pracujesz konkretnie w poczta polska czy u jakiegos podwykonawcy? napisz jak możesz jak ogólnie wyglada system pracy w poczcie. kwestia dni pracy, załadunków/rozdładunków długosci tras itp.


Post Wysłano: 08 lut 2013, 13:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Konkretnie poczta polska w dużym centrum rozdzielczym, zapewne u podwykonawcy bym miał większą wypłatę :P
Początkujący zawsze dostaje krótkie trasy, przez co niestety potem trzeba sie bujać z paletówką.
U mnie dzień wygląda tak:
mam np. na 3 nad ranem do pracy, jadę na pocztę oddaloną o ok 100km, wracam i potem jezdze po miescie z paletami jakieś 4-5miejsc i koniec. Zależy tez głównie od trasy no bo jak jedziesz dajmy na to już 150km w jedną stronę to robisz ten kurs cały dzień.
Załadunki/Rozładunki robią pracownicy poczty (No ale oglądają się żeby im pomagać :wink: )
Palety ładujesz i rozładowujesz sam.
System pracy jest taki że jeździsz niby po 8h z paletówką często czas sie wydłuża ale mój max to 12h
Sobota to normalny dzień pracy, za to wolne sie dostaje w ciągu tygodnia. Lipa jest ze świętami bo często tak jest że trzeba przyjść do pracy.
Ogólnie uważam że wypłata porażka, jeździsz o różnych porach, z paletami sie troche nagimnastykujesz, nadgodzin możesz narobić a 10tego przychodzi Ci przelew na 1500zł :?
Jedyny ważny plus że jeździ się w pełnym spokoju, masz wyje.. na to ile bedziesz stał w kolejce do rozładowania z paletami, nikt nie dzwoni i sie nie drze że masz jechać szybciej i auta są sprawne i w miare nowe.
No ale tak jak powiedziałem, nie wiążę z tą firmą długiej współpracy bo jak tu żyć za tą kasę :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: