Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 cze 2013, 9:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Post Wysłano: 31 sie 2013, 12:14
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Wczoraj widziałem 3osiowe Hi Waye z Poczty,nawet fajnie się prezentują.Ciekawe czy ciągniki teź wzieli ?


Post Wysłano: 31 sie 2013, 12:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Wczoraj widziałem 3osiowe Hi Waye z Poczty,nawet fajnie się prezentują.Ciekawe czy ciągniki teź wzieli ?
3 osiowe solówki to Hi-Road, ciągniki czyli Hi-Way też wzięli. Wszystko wynajęte od Fraikina. Do zobaczenia na Truck-Spotters .

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 17 lut 2014, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
Aktualnie pracuję w poczcie, ogólnie nie polecam tej firmy w kwestii zarobków, wypłata ok. 1600zł
Ostatnio nawet myślałem że coś dadzą nadgodziny i dziennie pracowałem po ok. 10h i jak zobaczyłem wypłatę to się zdziwiłem bo była taka sama jakbym pracował dużo mniej.
Papierów jest bardzo dużo, na byle co to papier, już mam parę teczek założonych :P
Jakieś pół roku byle doświadczenia troche mieć i podziękuję tej firmie.
1 - Musisz być dobrym szoferem skoro dostajesz tylko podstawe bez premii.

2 -Nadgodziny wypłacane co kwartał więc snij dalej.

3 -To że masz plany tras krok po kroku co masz robić to chyba powinieneś sie cieszyć
Cytuj:

Na zestawy sa obstawieni starzy wyjadacze bo tam masz duże oszczedności.
Ja natomiast brzydzę się oszustwa i wolę zmienić firmę niż kombinować z paliwem


I co niby robią ci starzy wyjadacze z tym paliwem skoro wszystkie auta maja GPS i Sondy ?


Post Wysłano: 10 mar 2014, 18:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 mar 2014, 6:24
Posty: 43
Samochód: Beema
Lokalizacja: Łódź

Hej mam takie pytanie z czystej ciekawości, jako że pracuje w nocy bardzo często widzę te solówki Iveco jeżdżące, co oni po nocnych liniach jeżdżą solówkami z tymi małymi kabiami? :shock: :shock: Ja tak jeździłem ale ja to mam przynajmniej łózko rozkładane, a oni to tam widzę goło i wesoło.


Post Wysłano: 13 mar 2014, 12:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Cytuj:
Cytuj:
Aktualnie pracuję w poczcie, ogólnie nie polecam tej firmy w kwestii zarobków, wypłata ok. 1600zł
Ostatnio nawet myślałem że coś dadzą nadgodziny i dziennie pracowałem po ok. 10h i jak zobaczyłem wypłatę to się zdziwiłem bo była taka sama jakbym pracował dużo mniej.
Papierów jest bardzo dużo, na byle co to papier, już mam parę teczek założonych :P
Jakieś pół roku byle doświadczenia troche mieć i podziękuję tej firmie.
1 - Musisz być dobrym szoferem skoro dostajesz tylko podstawe bez premii.

2 -Nadgodziny wypłacane co kwartał więc snij dalej.

3 -To że masz plany tras krok po kroku co masz robić to chyba powinieneś sie cieszyć
Cytuj:

Na zestawy sa obstawieni starzy wyjadacze bo tam masz duże oszczedności.
Ja natomiast brzydzę się oszustwa i wolę zmienić firmę niż kombinować z paliwem


I co niby robią ci starzy wyjadacze z tym paliwem skoro wszystkie auta maja GPS i Sondy ?
1- Większość tam tyle zarabia i co najgorsze nawet Ci pracujący kilka lat, jakbyś powiedział mi swoje nazwisko to mógłbym napisać czemu np. dostajesz premię co miesiąc a nie co 3.
2- Wypłacane co kwartał ale odgórnie jest ustalone aby nie dać tych nadgodzin, walną 2 razy dyżur a potem zamienią to na dzień wolny i już po nadgodzinach.
3- Gpsy i sondy to nowość, ale nikt się nie brudzi z paliwem....


Ja poszedłem tam tylko złapać trochę doświadczenia, atmosfera w pracy jest miła ale niestety taka praca to wegetacja. W porównaniu do obecnej pracy to szkoda nawet wspominać o poczcie.
Cytuj:
Hej mam takie pytanie z czystej ciekawości, jako że pracuje w nocy bardzo często widzę te solówki Iveco jeżdżące, co oni po nocnych liniach jeżdżą solówkami z tymi małymi kabiami? :shock: :shock: Ja tak jeździłem ale ja to mam przynajmniej łózko rozkładane, a oni to tam widzę goło i wesoło.
Śpią w hotelach na oddziałach jak nie da się obrócić, jak się da to normalnie wracają codziennie do domu.


Ostatnio zmieniony 13 mar 2014, 20:48 przez DamLen, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pisz post pod postem.


Post Wysłano: 10 kwie 2014, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

AD1
A co ci to da ze ci nazwisko podam ... premia jest i to sie liczy , z kierownikiem na ryby nie jeżdżę.
AD2
Jak może być odgórny prykas żeby nie było nadgodzin skoro nie ma ludzi, a paletówki z tygodnia na tydzień jest coraz więcej, a godzin na tym się bije ...
AD3
N/C

Żeby nie było że nic się nie dzieje to daje zdjęcie Hi-waya w towarzystwie dostawczaków

Obrazek


Post Wysłano: 14 kwie 2014, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Akurat razem ze mną zwalniał się dość dobry kierowca który pracował tam około 6lat i stawki mieliśmy podobne. W normalnej firmie zarabia się więcej niż z tymi ich pseudo premiami.
No to sobie zadaj pytanie czemu ciągle brakuje tam ludzi i biorą praktycznie każdego.
Co do paletówki to ja dziękuję dygać po 15h zahaczając o godziny nocne w razie kontroli nikt mi za mandaty nie odda. Już lepiej zatrudnić się na busa, nawet większa kasa i bez tacho.


Post Wysłano: 16 kwie 2014, 11:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Owszem kasa jest mała, mogła by być większa

Jak po 15 h ? Jak godziny nocne na paletach ? Rozwozicie w nocy palety ?


Post Wysłano: 07 lip 2014, 13:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 lip 2014, 0:17
Posty: 6

Co do zarobków mam kolegę co on citroenem jumperem wozi paczki i zarabia 3000-3600zł


Post Wysłano: 08 lip 2014, 10:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sty 2010, 23:43
Posty: 75
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Co do zarobków mam kolegę co on citroenem jumperem wozi paczki i zarabia 3000-3600zł
Super, a ile godzin w miesiącu pracuje? 300 ?

Pozdrawiam

_________________
CE


Post Wysłano: 08 lip 2014, 10:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 kwie 2014, 20:51
Posty: 1884

To jest Warszawa, więc zarobek wcale szału nie robi.


Post Wysłano: 11 lip 2014, 20:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Cytuj:
Cytuj:
Co do zarobków mam kolegę co on citroenem jumperem wozi paczki i zarabia 3000-3600zł
Super, a ile godzin w miesiącu pracuje? 300 ?

Pozdrawiam
Akurat na paczkach maja dobrze, 2 zł od punktu, pocztowe paliwo i samochód.

[EDIT]
Cytuj:
Owszem kasa jest mała, mogła by być większa

Jak po 15 h ? Jak godziny nocne na paletach ? Rozwozicie w nocy palety ?
Normalnie.
3:00 zaczynasz jakiś kurs z pocztą, kończysz o 7-8 i dalej latasz z paletami ile wlezie.
Pracowałem w tym samym oddziale w ktorym pracujesz wiec niewiem co ciebie tak dziwi.


Ostatnio zmieniony 11 lip 2014, 20:18 przez nika1120, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 04 sie 2014, 18:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 sie 2014, 18:05
Posty: 1

Witam,

Mam pytanie trochę z " innej beczki" dotyczące pracy na PP a mianowicie czy ktoś ma wiedzę jak wygląda praca w charakterze dyspo samochodowego? Pytam bo dostałem ofertę pracy w takim charakterze, obecnie jestem dyspo w firmie zbierającej "smiecie" w zasadzie cały dział trans. jest na mojej głowie począwszy od grafiku rozliczanie czasu tacho, napraw, przegądy, dokumenty, szarpanie z ITD itp. kończąc na "pozytywnych relacjach z klientami" .Praca jak to w transporcie nerwowa 24h na telefonie.
Pracuje w obecnej firmie ponad 6 lat i zamiast się rozwijać mam wrażenie że się cofa, dlatego szukam świeżego powiewu w żagle.

Pozdrawiam


Post Wysłano: 03 lut 2015, 11:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Panowie szukam właśnie nowej pracy, i chciałbym spróbować u nich pracować jak kierowca, i mam takie pytanie ma ktoś jakieś namiary gdzie to dzwonić, kogo pytać o pracę kierowcy, przejrzałem całą stronę poczty i nie znalazłem żadnego kontaktu do działku rekrutacji czy coś w tym stylu. :roll: Co prawda oferty na kierowców są ale nie w woj. Podkarpackim.


Post Wysłano: 03 lut 2015, 16:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Idź do głównej placówki Poczty Polskiej i tam się dowiaduj gdzie masz zostawić CV i list motywacyjny.
Z tego co widziałem to u mnie teraz chcą 3 lata doświadczenia :lol:
A kierowców szukają non stop. Ja bym raczej Ci odradzał, narobisz się a nie zarobisz.


Post Wysłano: 04 lut 2015, 10:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Cytuj:
Idź do głównej placówki Poczty Polskiej i tam się dowiaduj gdzie masz zostawić CV i list motywacyjny.
Okej, dzięki za informację :)
Cytuj:
A kierowców szukają non stop. Ja bym raczej Ci odradzał, narobisz się a nie zarobisz.
Jak nie spróbuję to się nie przekonam jak tam jest, jak się tam uda dostać to zobaczymy jak będzie. :wink:


Post Wysłano: 04 lut 2015, 11:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 cze 2013, 20:00
Posty: 130

Cytuj:
A kierowców szukają non stop. Ja bym raczej Ci odradzał, narobisz się a nie zarobisz.
Mówisz o dostarczaniu przesyłek czy może jeździsz dużym na linii?


Post Wysłano: 04 lut 2015, 16:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2012, 20:34
Posty: 42
GG: 121345
Samochód: ford

Już tam nie pracuję od prawie dwóch lat. Jeździłem solówką na liniówkach jak i przesyłkach paletowych.
Też nie wierzyłem tak jak kolega wyżej że tam takie grosze płacą, musiałem sam się przekonać :P


Post Wysłano: 24 lut 2015, 14:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 cze 2011, 23:53
Posty: 59
GG: 1
Samochód: Mercedes 917
Lokalizacja: Gdańsk

Z tą "słabą kasą" to trochę przesadzacie. U mnie w mieście miesięczna pensja kierowcy kat. C wychodzi ok. 1900 netto, ale co kwartał dochodzą nadgodziny, dzięki czemu potrafi uzbierać się ładna sumka. Co trzecia pensja w wysokości 3000-3500 i to na czysto, to chyba nie jest taka tragedia, jak za pracę na miejscu. A na pewno płacą lepiej, samochody i warunki pracy lepsze w porównaniu z tymi wszystkimi dużymi, prywatnymi firmami kurierskimi, zatrudniającymi podwykonawców płacących ochłapy swoim kierowcom.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: