Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł: Taurus, Płock
Post Wysłano: 13 gru 2007, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Czy ktoś z Kolegów miałby informacje na temat tej firmy?

Firma z mojego podwórka a ja nic o niej nie wiem, naprawde aż wstyd! Na innych forach wtym na etransporcie także nic ciekawego nie ma poza 3 postami z których nic nie wynika. Jak na złość nie mają nawet własnej strony internetowej.....

Ja wiem tylko tyle że mają siedzibę w Płocku prawie po sąsiedzku z urzędem celnym. Na ich bazie ma siedzibę nowo otwarty serwis SCANII

adres: "Taurus" Sp.z.o.o.
Płock, ul. Sierpecka 1 A, tel. 024 2641278

Ponadto w firmie są same SCANIE spięte ze szmatami. Flota liczy napewno koło 30 a może więcej zestawów bo plac nie jest taki mały a w weekend jak jest pełny to naprawde robi wrażenie. Auta są koloru białego i czerwonego i mają napis TAURUS Płock na globie. Najstarsze to modele 124L niskie i w Topline, jest sporo R w Higline i Topline. Naczepy przeważnie z czerwoną lub szarą plandeką zarówno firanki jak i burtówki. Nawet ładnie sie prezentują.

Teraz mają na bazie serwis Scanii więc napewno jakiś rabacik na serwisowanie też maja. Super sprawa.

Natomiast nic nie wiem na temat sytuacji w firmie, jakie robią kierunki ( na etransporcie czytałem że huta w Wawie i zachód ale nic więcej nie wiem ) Jeżeli ktoś ma jakieś info na temat pracy u nich, zarobkach itp to prosze o jakieś info...

Ja zaobserwowałem że w tygodniu plac jest pusty więc auta napewno nie stoją tylko pracują. Dziś po południu stały już 2 zestawy, ale na weekend zjeżdza bardzo dużo samochodów, a może nawet wszystkie więc może jakaś normalna firma i warto by było coś się o niej dowiedzieć więcej


Ostatnio zmieniony 17 gru 2007, 23:11 przez misiekianiolek, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 14 gru 2007, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2007, 10:51
Posty: 24
Lokalizacja: mazowieckie

Witam.

Mieszkam około 60 km. od Płocka i szczerze mówiąc też mi chodzi ta firma po głowie. Mam znajomego z mojej miejscowości, który rok temu zaczął w tej firmie swoją przygodę z dużymi zestawami. Jako że to była jego pierwsza praca na C+E przyjeli go na podwójną obsadę. Tak jeździ do dzisiaj, ale ostatnio chwalił się że ma dostać swoje auto. Razem z pierwszym kierowcą jeżdzą ciągle na Hiszpanię. Podobno łącznie robią około 30000 km miesięcznie i co tydzień są w domu. Zawsze jak wraca na weekend Scania stoi obok jego domu, także nie martwi się o dojazd do firmy. Jeśli chodzi o kasę to mówi że od czterech tysiaków wzwyż. Wydaje mi się że niczego sobie.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 9:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

Co do tych 30000 tyś to ciężko jest mi uwierzyć, bo nawet słynny Charter miałby problem to wykręcić.

Wczoraj rozmawiałem z ojcem i mówił że kiedyś gadał z jednym Taurusem na cb i on twierdzi że kasa od 3000 w zwyż, a ci co robią przerzuty mają ponad 5000 ale czy to prawda to ??

No ale w tydzień zrobić Hiszpanie i jeszcze załapać sie na weekend w chacie... to przecież ostro naginając tacho, jest niemożliwe.

No nic czekamy na inne wieści o firmie

[ Dodano: Sob, 15.12.2007, 8:45 ]
A i jeszcze jedno. Dzień wypłaty w tej firmie to świętość czy zależy od humoru szefa?


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 11:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

szefa znam osobiście z zupełnie innej branży, całkiem rozsądny gość, wiec raczej firmę solidnie prowadzi

_________________
Krzysiek


Post Wysłano: 29 cze 2008, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

Daje 2 fotki dla odświeżenia tematu:

Obrazek

Obrazek

(c)KoRnik..

_________________
LKW KoRnik


Post Wysłano: 03 lip 2008, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2007, 10:51
Posty: 24
Lokalizacja: mazowieckie

Witam.
Fajne zdjęcia. Po kilku miesiącach kiedy pisalem w tym temacie swój post stwierdzam że faktycznie trochę to co napisałem było naciągane. Ktoś tak powiedział a ja uwierzyłem.
Aby naprawić swój błąd postaram się za około miesiąc napisać więcej prawdziwych faktów, gdyż niebawem będę miał okazję pojechać właśnie taką R420 jak drugi kierowca. Wszystko dopiąłem na ostatni guzik i powinienem już tam pracować od minionego poniedziałku, ale mój dotychczasowy szef wkręcił mnie w dwutygodniowy okres wypowiedzenia no i niestety muszę poczekać.


Post Wysłano: 28 lip 2008, 21:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2008, 12:49
Posty: 6
GG: 0

Witam panowie!Dołączyłem tutaj do tego grona dzisiaj i spotkałem się z firmą w której pracowałem!Widzę że macie bardzo ale to bardzo słabe informacje na temat tej firmy!Po pierwsze ten kolega jak pójdzie tam do pracy to moze i pojeździ sobie scania R(sa one tylko dla starych pracowników lub dobrze dziobaków ktorzy chodzą tylko i szefie szefie....) ale przez ten czas który będzie jeździl w podwójnej obsadzie i pokaże na co go stać a później po tym okresie dostanie skakanke L124 380 KM w niskiej kabinie i wtedy zacznie sam jeździć.Pierwsze pare tygodni będzie co tydzień w domu a poźniej jedna wielka gonitwa i bedzie robił przerzuty bo tak właśnie tam jest i kto mówi o takich zarobkach?Max 4500 jak szefowa nie zrobi go w bambuko i będzi sie dopominał o swoje!A co do szefa to każdy sie sam musi przekonać!Życzę powodzenia i mam nadzieje ze bedziesz co tydzień w domu a nie tak jak ja raz na dwa lub trzy tygodnie!

A i jeszcze jedno Taurus nigdy nie jeździł na Hiszpanię i auto pod domem to zobaczysz jak bedziesz trzymal,tylko je tam postaw to zaraz telefon bedzie gdzie pan k.......jast i dlaczego pan stoi-wszystki mają gpsa!!!!


Post Wysłano: 21 lis 2008, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 19:45
Posty: 5
GG: 0
Samochód: qqqq

Witam Panowie.
Postanowiłem dołożyć od sibie kilka zdań na temat tej firmy gdyż miałem "zaszczyt" w niej pracować. Jak ktoś zamierza rozpocząć pracę w tej firmie to niech przygotuje się na to,że jeśli chodzi o zarobki to z obiecywanych od 3,500 do 4,500 pieniedzy z kursów nie przekroczy tej dolnej granicy chyba że z podstawą. Samochody a i owszem same scanie ale erki ze zdjęć są tylko dla "dziobaków" ale naprawdę starych kierowców,reszta aut 7-8letnie a nawet starsze samochody w których nie zawsze ładnie pachnie... W domu jak napisał jeden kolega, na początku co tydzień a później 2-3 tygodnie a nawet4. Weekendy zagranicą pan Wyszyński wynagradza oszałamiającą kwotą 10 euro buhahaha Jeżeli mimo wszystko zechcecie tam pracować to od samego początku przygotujcie sobie zeszyt i spisujcie procent od kursu i koniecznie każdą rozmowę przez służbowy telefon , bo żona szefa jak tylko wyczuje że może to sprytnie odchudzi was o kilkaset złotych. A jeszcze jedno atmosfea w biurze bardzo nie przyjemna to chyba celowe żeby nie mieć ochoty chodzić i dopominać się o swoje. Na koniec stwierdzam , że jest mnóstwo lepszych uczciwszych i lepiej płacących firm.


Post Wysłano: 23 lis 2008, 11:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

A ja mam pytanie do kolegów którzy tam pracowali / pracują: Mianowicie od jakiej sumy odprowadzany jest ZUS? Standardowo od najniższej tak jak w większości firm czy od jakiejś w miarę przyzwoitej kwoty??


Post Wysłano: 23 lis 2008, 12:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Kolego ZUS i wszystkie inne potrącenia na rzecz podatków są od tego co legaLnie wykazuje pracodawca (to co na umowie o pracę). Skoro, w tej firmie rżną na wszystki, to szczerze wątpie żeby podstawa była wyższa od minimalnej krajowej.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 24 lis 2008, 16:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 19:45
Posty: 5
GG: 0
Samochód: qqqq

KOLEGO SIOJU DOBRZE PISZESZ JA NA UMOWIE MIALEM NIECO PONAD 1200ZL :lol: BRUTTO


Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, 16:46 przez Toreba, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie piszemy postów z włączonym Caps Lockiem.


Post Wysłano: 26 lis 2008, 22:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 lip 2008, 12:49
Posty: 6
GG: 0

Witam kolegów ktorzy zetkneli sie z ta firma a szczegolnie kolege trolu123 i musze dodac ze jesli chodzi o ta firme to juz nic nie trzeba dodawac kolega juz wszystko ladnie dodal i ujal!!Pozdrawiam


Post Wysłano: 27 lis 2008, 0:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 gru 2006, 19:46
Posty: 5

Witam Panowie...
Jak czytam wszystkie posty Panów którzy tylko narzekaja na swoich pracodawcow to ... !!! Jesli Wam sie jestecie tacy dobrzy i znacie sie na swoim fachu to... prosze otworzcie swoje firmy transportowe dacie wtedy swoim kierowca tyle ile chcecie .... !!! Każdy bedzie Was szanowal , bedziecie zarabiac kokosy... :D

ps.
Co stoi na przeszkodzie aby każdy z krzkaczy zalozyl swoja firme?
Pochwalcie sie swoimi sukcesami... :lol:


Post Wysłano: 03 gru 2008, 23:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 19:45
Posty: 5
GG: 0
Samochód: qqqq

kolego davidoff_ moim pierwszym sukcesem jest zerwanie współpracy z tą firmą. A jeśli chodzi o własną działalność , no wybacz ale nie każdy jest "bananem" - jeśli wiesz co mam na myśli... jak czytam twój post to myślę że albo jestes kimś z rodziny albo innym właścicielem firmy transportowej, który wali w rogi swoich pracowników dając śmieszne kwoty na umowie i oszukując na dietach i wartości frachtów i stąd twoje oburzenie. Obiecuję ci że z czasem będzie coraz mniej naiwniaków którzy dla takich pracodawców będą pracować. Chyba że zaczniecie godnie płacić kierowcom - naprawdę 5-6 tys na miesiąc


Post Wysłano: 03 gru 2008, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lis 2005, 21:00
Posty: 79
Lokalizacja: Brzeg

nie znam tej firmy i nie zamierzam jej bronić ale davidoff_ ma racje większość z narzekających niech sie najpierw zastanowi nad sobą , bo to moze jednak z nimi jest cos nie tak. Sporo kierowców dyma swoich pracodawców a to na paliwie , paletach , wszelakich innych opłatach ale to na forum temat tabu i jest cisza , smutne ale prawdziwe. Według mnie kij ma dwa końce a nie jeden


Post Wysłano: 22 gru 2008, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 19:45
Posty: 5
GG: 0
Samochód: qqqq

Racja cb-lipek tylko zastanow sie na jaka sume kierowca nawet najcwanszy moze walnac swojego szefa i na pewno nie miesiac w miesiac , a na jaka kwote co miesiac firmy np "taurus" wala w rogi kierowcow bez porównania ,zeby było na rowno to kierowcy mosieli by miec po 2-3 tys wiecej na miecha a tak nie jest , znalazłem prace w firmie w której wiem ile zarobie kazdego miesiaca bo mam dzienne diety 1650 brutto podstawy i taraz sram na taurusa i jeszcze raz napisze NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I tak dla uzupełnienia dodam ze w taurusie musisz miec własne cb i własna lodówke tak dla jasnosci dodaje :lol:


Post Wysłano: 23 sty 2009, 19:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lis 2008, 19:45
Posty: 5
GG: 0
Samochód: qqqq

witam panowie mam nowe wiesci na temat taurusa to sa informacje niepotwierdzona ale wyszyniak wprowadził podobno normy na paliwo - robi sie z tego zydowska firma :D


Post Wysłano: 01 lut 2011, 0:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2008, 16:18
Posty: 9
GG: 7744135
Samochód: vw t4
Lokalizacja: Mazowieckie

Dzis bylem przypadkiem w tej firmie,gdyz szukam cos blisko siebie i na szybce w firmie widze ogloszenie ze normy paliwowe sa znow zanizane.Powód jak zawsze kierowcy cos kreca.Tzn. spuszczaja lub cos tam.Bez sensu.


Post Wysłano: 01 lut 2011, 1:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Ma ktoś może fotki nowych Erek w ich barwach ? Często jakieś konwoje jeżdżą przez Pisz nawet mam ich auto w swojej galerii :http://adamdaf.picturepush.com/

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Post Wysłano: 01 lut 2011, 18:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Cytuj:
Ma ktoś może fotki nowych Erek w ich barwach ? Często jakieś konwoje jeżdżą przez Pisz nawet mam ich auto w swojej galerii :http://adamdaf.picturepush.com/

Może napisz co nie jezdzi przez Pisz będzie łatwiej i szybciej :/ przez Olsztyn też jezdzi mnóstwo zestawów i nikt się nie sra jak Ty!!!!Zachowujesz się jak małe dziecko ooo jedzie to i to wow!!!!Puknij się w głowe!!!


Ostatnio zmieniony 01 lut 2011, 19:01 przez Szaki, łącznie zmieniany 2 razy.
Jak macie coś do siebie to idźcie z tym na PW, GG.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: