Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 6 [ Posty: 119 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 gru 2007, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Witam...
W tym temacie chciałbym przybliżyć i przedstawić dobrze prosperującą firmę jaką jest FTSH Mielczarek Andrzej

Firma FTSH Mielczarek Andrzej to dynamicznie rozwijające się
przedsiębiorstwo, które działa w sektorze transportowym nieprzerwanie od 1986 roku. Zdobyte doświadczenie w przewozach krajowych zachęciło nas do podjęcia wyzwania samodzielnego działania na rynku międzynarodowym. Od 1992 roku przewozy międzynarodowe stały się podstawą działalności naszej firmy.
Po wielu latach działalności transportowej, możemy śmiało stwierdzić, że wyspecjalizowaliśmy się w transporcie międzynarodowym.
[ Wycinek ze strony głównej tej firmy ]

Firma działa na terenie całej Europy. Wiądocym rynkiem transportu jest Hiszpania. Realizują na życzenie klientów również przewozy na Majorkę.

Wprowadzona jest tu podwójna obsada: Jeden praktykujący(uczeń) i Z dobrym stażem ( Nauczyciel ) Zarobki nie są złe...
I kierowca - zarabia około 5 tys.

Flota tej firmy jest imponująca. Ponad 100 zestawów. Są również plany do powiększenia ich do 200!!- Do końca przyszłego roku 2008. Średni wiek pojazdów nie przekracza 2 lat !! co świadczy o ich nie zawodności...

Na skład Taboru składają się...
DAF XF 95 480 KM (Euro 3)
DAF XF 105 410 KM (Euro5)
Iveco Stralis 430 KM
MAN

Naczepy:
Wielton, Schmitz, KOGEL

Wszystkie te Ciągniki są czarne tak jak i naczepy _ Tak jakby znak rozpoznawczy tej firmy :]

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No to tak z grubsza wyglątda Tabor :]
Kontakt:

FIRMA TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNO-HANDLOWA MIELCZAREK ANDRZEJ
98-220 ZDUŃSKA WOLA UL. WILCZA 25
POLSKA

TEL.: +48 43 824 76 54

FAX: +48 43 824 76 53
TEL.KOM.: +48 694 438 239

Zapraszam do komentowania :]

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Ostatnio zmieniony 08 gru 2007, 17:57 przez LaCo, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 06 gru 2007, 0:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

Znam tę firme, gdy jestem w Sieradzu czesto widuje ich wozy lecące przewaznie w kierunku Wroclawia. Postaram sie je kiedys sfocić i wrzucic foty tutaj :)

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2007, 16:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Czyżby nikt nie znał tej firmy... ? O.o Albo jej nie widział... Tzn ich Taboru... Pozdrawiam

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 08 gru 2007, 23:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2007, 0:10
Posty: 7
Lokalizacja: ozorków

jakie kierunki trenują oprócz hiszpani :idea:


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 1:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Tzn tak... Przeważnie Hiszpania, Portugalia. A czasami Anglia i Majorka ale Majorka bardzo żadko... No i po drodze Niemcy Francja... Pozdrawiam

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Druga spora firma w Zduńskiej Woli obok Agromexu. Poczytałem trochę o firmie na etransport , opinie są dość pochlebne i raczej spójne (zupełnie inaczej niż w przypadku Agromex-u)

Powiększają flotę do 200 aut, więc zapukam do nich i może wezmą mnie na przyuczenie.

Mają fajne zestawy, ale trochę dziwne że nigdzie nie ma żadnej nazwy, logo, namiarów na firmę... może nie muszą sie reklamować :D

Pozdrawiam :)


Ostatnio zmieniony 09 gru 2007, 17:56 przez marcin, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 16:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Ano taaaaa Czarna flota ze Zduńskiej Woli :D Tak się składa że pod koniec wakacji miałem okazje stać z chłopakami właśnie z tej firmy na weekendzie a Arece tuż przed granicą Niemiecką :D Było ciekawie trzeba przyznać i tu pozdrawiam kierowców ;) A z tego co mówili to zarobki ok, no i co kółko w domu :) A auta Dafy, Iveca, jakieś Magnumki jeszcze :) Więc myślę że firma warta uwagi ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 gru 2007, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:

Mają fajne zestawy, ale trochę dziwne że nigdzie nie ma żadnej nazwy, logo, namiarów na firmę... może nie muszą sie reklamować :D
Owszem. Ta firma Nie musi sie reklamować, gdyż nie znam innej polskiej firmy która miała by wszystkie czarne zestawy... :]
Cytuj:

Tak się składa że pod koniec wakacji miałem okazje stać z chłopakami właśnie z tej firmy na weekendzie a Arece tuż przed granicą Niemiecką Very Happy
Areka to ostatnia stacja tej firmy... Tam tankują i robią długą pauze przed Niemcami... Heh są takie żarty, że niedługo trzeba bedzie wybudowac specjalny parking dla nich :]]]]]

Pozdrawiam

[ Dodano: Wto, 11.12.2007, 17:02 ]
Nie wiem jak wam. Ale mi sie te Dafiki podobają. Niby nic nie mają Tuninngu, ale jakoś tak Efektownie wyglądają.
Pozdrawiam ;)

[ Dodano: Sro, 12.12.2007, 0:27 ]
Komentujcie Tabor. Co o nim myślicie....
Pozdrawiam ...

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 12 gru 2007, 18:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
Komentujcie Tabor. Co o nim myślicie....
Optycznie tabor prezentuje się bardzo ładnie, bo flota ma jednolity kolor (a nie jakiś cyrk), przydało by się jakieś fajne białe logo. Trochę szkoda że autka z niskimi kabinami, ale spojrzałem na schematy z ulotki i nie jest źle (188 cm od podłogi, i 173 od tunelu silnika do sufitu... więc problemu z pozycją pionową w kabinie pewnie bym nie miał).

Muszę wyrobić kartę kierowcy i badania psychotechniczne, wtedy pogadam z nimi o pracy.


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 0:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Nomm... Polecam!! ZArobki nie są złe. Powinni Cię przyjąć bez problemu...
No i co kółko w domciu. Niestety tylko na 45 godz ale zawsze coś... Święta też w domu :]

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 2:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Szkoda tylko że zwykłe szmaty mają a nie firanki.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Tytuł:
Post Wysłano: 13 gru 2007, 15:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Cytuj:
Szkoda tylko że zwykłe szmaty mają a nie firanki.
Z tego co mi Ojciec mówił to firanki też jakieś są...
Pozdrawiam...

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 18:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 mar 2007, 19:27
Posty: 274
Samochód: Rav
Lokalizacja: Sieradz/ Zadzim

LaCo a nie wiesz dlaczego kiedys kupowali mocniejsze Dafy a teraz wszystkie to 410? Moze powdem jest to ze chca miec jak najszycej wiecej zestawow i oszczedzaja na mocy?

_________________
Polska Mieszkam w Polsce


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Być może oszczędzając na mocy, tną koszty zakupu pojazdów. Zakładając, że przewożą oni raczej lżejsze ładunki..taki manewr zakończy się sukcesem,a co najważniejsze zyskiem dla firmy. Jeżeli zaś chcą faktycznie skrócić termin odbioru aut to..te inwestycje raczej dadzą o sobie znać, gdy przyjdą większe ładunki, hiszpańskie górki i..brak potrzebnej mocy.

Miałem okazję stać z kierowcą z tej firmy w miejscowości Aranda de Duero,w Hiszpanii. O ile dobrze pamiętam ładował bądź rozładowywał mleko w proszku w pobliskich zakładach Pascual-a. Jak mówili poprzednicy..faktycznie, ani na samochód ani na ogólne warunki pracy w firmie nie narzekał.Pozdrawiam :)


Tytuł:
Post Wysłano: 17 gru 2007, 19:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Powiem wam, że nie mam pojęcia dla czego. Być może chodzi o przepał, bo szef uczulony na to niestety jest... Naprawde nie wiem o co tutaj chodzi... w każdym bądż razie kierowcy nie narzekają i to jest najważniejsze :]]] Pozdrawiam...

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 13:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Firma imponuje. Zestawy ładne, zarobki dobre, w domu co kółko. Wszystko pięknie, czyzby bez zadnych haczykow?

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Jedyny haczyk to weksel przy zatrudnieniu, że musisz pracowac tam minimum 2 lata. nie dotrzymaasz warunków tego to kara jakaś tam :]]. Ale szczerze mówiąc to se możesz tym za przeproszeniem du... wytrzeć. Nie ma to żadnej podstawy prawnej(staruszek sprawdzał) To jest tylko żebyś sie przestraszył i pracował jak najdłużej...
Pozdrawiam ;]]

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 18:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1359
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Tak więc ja również czesto widuję auta z tej firmy.Maja tak jak było pisane i wynika ze zdjęć głównie DAF-y,ale zdarzają się też pojazdy innych marek.Ja widuję ich głownie własnie w Hiszpanii lub jej okolicach.A co do ładunków to nie raz widziałem jak wozili pomarańcze czy mandarynki pod plandeką,więc ładunki raczej do lekkich nie należące...Mnie tez trochę dziwi charakterystyka kupowania taboru,ale musiało się coś w tym chyba sprawdzić,skoro nadal kupują w takich specyfikacjach... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Dowiedziałem się od staruszka, że Szef chciał zmienić silniki na 460 ale było za pużno i qpa ... :] No cóz trudno sie mówi .... Taa wożą mandarynki dla tego nie musze kupowac xDDDDD ;]]
Pozdro for all

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Cytuj:
Jedyny haczyk to weksel przy zatrudnieniu, że musisz pracowac tam minimum 2 lata. nie dotrzymaasz warunków tego to kara jakaś tam :]]. Ale szczerze mówiąc to se możesz tym za przeproszeniem du... wytrzeć. Nie ma to żadnej podstawy prawnej(staruszek sprawdzał) To jest tylko żebyś sie przestraszył i pracował jak najdłużej...

No to pięknie. Na jaką sumę jest ten papier, i skąd ta pewność że nie ma żadnej mocy prawnej :?:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 6 [ Posty: 119 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 5 6 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: